Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bērnudārzs, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV–5135
56.721695 25.491362

Rudens tirgus "Bitītē"30.09.2019

Pirmdien, 23.septembrī, iesākās astronomiskais rudens. Tas bija aukstākais rīts pēc vasaras karstajām dienām. Salna pārsteidza visus, tagad tikai mums  atliek priecāties par rudens  iekrāsotajām lapām. Rudens ir ražas novākšanas laiks, kad ikviens ir priecīgs par sarūpēto pagrabā.

Ceturtdien, 26.septembrī, pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālē pulcējās bērni, lai priecātos par rudens veltēm: ziediem, ražu, dažādiem pašdarinātiem veidojumiem, kuros izmantoti dabas materiāli. Pirms visiem Rudens tirgus notikumiem 3.un 4.grupas bērni paši sakārtoja tirgus galdus un savai precei noteica cenu, vērtībā no 1-5 (kastaņi vai zīles). Pēc atklāšanas pasākuma, kurā bērni dziedāja, dejoja, spēlēja mūzikas instrumentus, katra grupa devās noteiktā secībā uz "Rudens darbnīcām". Rudens rūķa palīdze Krāsiņa māsiņa vēroja, kā tiek izpildīti visi darbi. Atgriežoties no darbnīcām, sākās lielā tirgošanās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Sporta aktivitātes "Bitītē"30.09.2019

Piektdien, 20.septembrī pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālē pulcējās bērni, lai aktīvi vingrotu un piedalītos  pasākumā Olimpiskā diena 2019 ar devīzi "Tu vari, ja tu dari". Katrs izglītojamais centās kustēties un gūt sev prieku dziesmas pavadījumā. Šo vingrojuma kompleksu vingroja visā Latvijā. Veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomas pratību pamatu apgūšanai bērnam jāattīsta kustību pamatprasmes – skriešana, lēkšana, mešana, iešana. Lai bērni šajā olimpiskajā dienā izkustētos no visas sirds -sporta skolotāja I. Atraste organizēja arī kustību rotaļas.

Fiziskās aktivitātes ieteicams organizēt svaigā gaisā.  Laikā no 23.- 30.septembrim, kad visā Latvijā notiek Eiropas sporta nedēļa, arī mēs  25.septembra rītā devāmies uz Vecbebru stadionu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Zinību diena "Bitītē"30.09.2019

Jaunais 2019./2020.mācību gads pirmsskolā noritēs pēc jaunās izglītības programmas, kas balstīta kompetencēs  jeb virzīta uz bērnu personīgo īpašību noteikšanu un pilnveidošanos. Obligātā satura pamats ir caurviju prasmes un pamatprasmes. Tās ietvers bērna darbības, domāšanas, emocionālos un sociālos aspektus. Skolotājs pirmsskolā būs bērna mācību plānotājs, novērotājs, līdzdalībnieks, virzītājs, savukārt izglītojamais ir pētnieks un darītājs, pats konstruē  zināšanas un veido izpratni šai darbībai atbilstošos apstākļos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Darba vakance PII "Bitīte"11.09.2019

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" aicina darbā logopēdu  uz 0,4 slodzēm.

 CV sūtīt uz piibitite@koknese.lv

Tālrunis uzziņām: 65164242,  29859533.

printēt

"Bitītes" līgotāji "Galdiņos"05.07.2019

"Līgo lauki, līgo pļavas, savas dienas gaidīdami, Kad atnāca Jāņa diena visiem ziedu seģenītes". Gada viskrāšņāko un garāko dienu - 21.jūniju pirmsskolas izglītības  iestādes "Bitīte" saime sagaidīja krāšņi saposuši grupas telpas un pagalmu, kas bija rotāts vasaras ziedu pušķiem, ozolzariem, meijām. Jau jūnija sākumā mācījāmies rotaļas un dziesmas. Iepazināmies ar dažādām Jāņu zālēm, augu nozīmi, mācījāmies pīt vainadziņu, pārrunājām dažādus ticējumus, iepazināmies ar apdziedāšanās dziesmām, lai varam pa godam nolīgot. Kopā ar vecākiem tika pīti vainagi un vainadziņi, lasīti ziedu pušķi. Līgot gājām uz Voldemāra Jākobsona memoriālo māju "Galdiņi", kur mūs laipni sagaidīja memoriālās mājas vadītāja Jolanta Pīķe.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Kā lidojums ar gaisa balonu 05.06.2019

Lidojums ar gaisa balonu

Grozā iekšā tikai es un tu…

Bērnības grozā sēž 12 bērni. Pārlidotas leļļu un mašīnu pļavas, pārlidoti pirmo burtu un ciparu lauki. Pārlidotas pirmās nopietnās uzstāšanās trauksmes lejas, sporta nodarbību un svētku prieku kalni.

Klāt izlaiduma diena. Katrs goda krēsliņš greznots ar balonu – tā dāvana no grupas skolotājām – lai lidojums turpinās arvien tālāk. Lai vēl daudzi jo daudzi izlaidumi, lai tāls un piepildīts tālākais dzīves lidojums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top