Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bērnudārzs, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV–5135
56.721695 25.491362

PII "Bitīte" informācija vecākiem18.03.2020

Lūdzam vecākus pieteikt bērnus, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, Kokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" piecgadīgo un sešgadīgo bērnu obligātās apmācības grupā 2020./2021.mācību gadam.

Tā kā īpaši liels pieprasījums ir uz vietām jaunākajās grupās, lūgums vecākiem savlaicīgi uzrakstīt iesniegumu, lai nodrošinātu vietu pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte". Uzņemšana notiek rindas kārtībā.

Iesniegumus pieņem katru darba dienu no plkst. 8:30-16:00  "Bērnudārzs",  Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads.

Tālrunis izziņām 65164242.

printēt Lasīt visu ziņu

Meteņdiena godam nosvinēta!08.03.2020

Metens brauca pār Daugavu,

Cūkas auss kulītē,

Brauc, Meteni, mūsmājās,                           

Mūsu bērni gaidītāji!

Lai arī šogad ziema bija bez sniega,  Meteņu dienu gaidījām ar domu  – varbūt tomēr uzsnigs, jo Metens sola saltas dienas, sola visus sasaldēt. Un tā arī notika - sniegs uzsniga! 28.februārī visi pulcējāmies bērnudārza pagalmā, kur izdejojām, izdziedājām pasaules kārtību - no ziemas uz pavasari – uz vasaru – rudeni – ziemu un atkal uz pavasari. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Pirmsskolas pedagogi dalās pieredzē08.03.2020

Pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" 13.februāra rītā pulcējas pirmsskolas skolotājas no Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas, un Kokneses pirmsskolas izglītības iestādes "Gundega".

Pedagogi dalījās pieredzē par to, kā mēs - pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" redzam un realizējam mācību darba saturu kompetenču ietvaros.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Draudzības nedēļa PII "Bitītē"05.03.2020

Pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" februāra mēnesī viena nedēļa tika veltīta draudzības tēmai. Šīs nedēļas laikā apmeklējām Bebru pagasta bibliotēku, kur "Radošajās darbnīcās" darbojās 3. un 4.grupas bērni, gatavojot skaistus apsveikumus draugiem. Neizpalika arī grāmatu apskats bibliotēkas plauktos, šoreiz lielāku uzmanību pievēršot bērnu grāmatu autorei Margaritai Stārastei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Pasaules Sniega diena, iesākot Peles gadu24.01.2020

Teju jau rit janvāra pēdējās dienas,  bet ārā nejūtam salu un neredzam sniegu. Tātad, ziema ar tās priekiem uz šo brīdi izpaliek. Bērniem bieži izskan jautājums: "Kad būs ziema? Kur ir ziema?" 24.janvārī pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni bija sportiskā noskaņojumā pasākumā "Peles ziemas prieki" ar moto: "Pasaules Sniega diena, pat ja būs bez – Sniega diena".

Sniega diena parasti tiek organizēta, lai dotu bērniem iespēju iepazīt un izmēģināt dažādas ar sniegu saistītas aktivitātes un vērstu uz fizisko aktivitāšu nepieciešamību ikdienas dzīvē. Šoreiz viss notika citādāk.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Danči ziemas viducī20.01.2020

Pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālē 17. janvārī, Teņa dienā, pulcējās lieli un mazi dancotāji, jo ir ziemas viducis - laiks, kad latviešu tautas dziesmā teikts: danco mazi, danco lieli, pavasari gaidīdami.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top