faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bērnudārzs, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV–5135
56.721695 25.491362

Darba vakance PII "Bitīte"11.09.2019

Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" aicina darbā logopēdu  uz 0,4 slodzēm.

 CV sūtīt uz piibitite@koknese.lv

Tālrunis uzziņām: 65164242,  29859533.

printēt

"Bitītes" līgotāji "Galdiņos"05.07.2019

"Līgo lauki, līgo pļavas, savas dienas gaidīdami, Kad atnāca Jāņa diena visiem ziedu seģenītes". Gada viskrāšņāko un garāko dienu - 21.jūniju pirmsskolas izglītības  iestādes "Bitīte" saime sagaidīja krāšņi saposuši grupas telpas un pagalmu, kas bija rotāts vasaras ziedu pušķiem, ozolzariem, meijām. Jau jūnija sākumā mācījāmies rotaļas un dziesmas. Iepazināmies ar dažādām Jāņu zālēm, augu nozīmi, mācījāmies pīt vainadziņu, pārrunājām dažādus ticējumus, iepazināmies ar apdziedāšanās dziesmām, lai varam pa godam nolīgot. Kopā ar vecākiem tika pīti vainagi un vainadziņi, lasīti ziedu pušķi. Līgot gājām uz Voldemāra Jākobsona memoriālo māju "Galdiņi", kur mūs laipni sagaidīja memoriālās mājas vadītāja Jolanta Pīķe.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Kā lidojums ar gaisa balonu 05.06.2019

Lidojums ar gaisa balonu

Grozā iekšā tikai es un tu…

Bērnības grozā sēž 12 bērni. Pārlidotas leļļu un mašīnu pļavas, pārlidoti pirmo burtu un ciparu lauki. Pārlidotas pirmās nopietnās uzstāšanās trauksmes lejas, sporta nodarbību un svētku prieku kalni.

Klāt izlaiduma diena. Katrs goda krēsliņš greznots ar balonu – tā dāvana no grupas skolotājām – lai lidojums turpinās arvien tālāk. Lai vēl daudzi jo daudzi izlaidumi, lai tāls un piepildīts tālākais dzīves lidojums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Starpnovadu sadraudzības pasākumā pie draugiem "Cielaviņā"05.06.2019

31.maijā pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" 3.grupas izglītojamie kopā ar A. Ādamsoni, A. Birkāni un D. Stārastiņu devās uz Starpnovadu sadraudzības pasākumu "Ripo ,ripo ,kamoliņ!", kurš notika Vecumnieku novada Valles pagasta pirmsskolas izglītības iestādē "Cielaviņa". Pagājušajā gadā šīs  sadraudzības pasākuma aizsākums notika Ķeguma novada Birzgales pagasta PII "Birztaliņa". Sirsnīgi ciemiņus sagaidīja PII "Cielaviņa" vadītāja Rita Zvirbule kopā ar savu kolektīvu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

"Bitītei" sertifikāts par aktīvu sportošanu06.06.2019

Pagājušā gada rudenī, atsaucoties Latvijas Skolu sporta federācijas aicinājumam, piedalīties Eiropas skolu sporta dienas projektā "Par aktīvām skolām!" pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" grupiņas septembrī aktīvi sportoja. Pasākuma ietvaros iestādē notika divi sporta pasākumi. Aktīvā "Bitīte" visus aicināja piedalīties "Bitītes veselības apļos", tā kopā 15 minūtēs tika veikti 403 veselības apļi un tie pārvērtās 40  kilometros un 300 metros. Savukārt orientēšanās sacensībās "Eju meklēt!" pēc fotogrāfijām tika meklēti objekti iestādes teritorijā un veikti dažādi  kustību uzdevumi. Par sporta aktivitātēm apkopotie materiāli tika nosūtīti Latvijas Skolu sporta federācijai un tā tika iegūts sertifikāts, kuru saņēmām šī gada jūnija sākumā. 

printēt Lasīt visu ziņu

"Bitītes" bērni par zaļu Latviju05.06.2019

Jau no iepriekšējiem gadiem, apgūstot "Cūkmena detektīvi" programmu, bērni svinīgi deva solījumu, ka nekad: "Nemēslos mežā!", "Nemēslos mājas apkārtnē!", "Nemēslos Latvijas zemi!". Ievērojot visus šos solījumus, mēs esam par zaļu Latviju!

 Jau vairākus gadus pēc kārtas pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" iesaistās makulatūras un baterijas vākšanas konkursā "Tīrai Latvijai!" 24.maijā "Zaļā Josta" vides kampaņas "Tīrai Latvijai!" noslēguma svētkos Tērvetē piedalījās arī Bebru pagasta bērnudārza audzēkņi. Konkursa apbalvojamo laureātu vidū kā aktīvākais audzēknis tika nominēts Valters Riekstiņš, kurš savāca 2700 kg makulatūras un ieguva 8.vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top