Lapas karte
AA+A++
A AAA

PII Bitīte

Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bērnudārzs, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV–5135
56.721695 25.491362

Uz karantīnas laiku slēgtais bērnudārzs "Bitīte" atsāks darbu

26.02.2021

bitite1.jpgKokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" no 1. marta atsāks darbu. Bērnudārzs bija slēgts uz karantīnas laiku no 17. februāra līdz 27. februārim, kad saslimšana ar Covid-19 bija konstatēta divām darbiniecēm.

PII "Bitīte" vadītāja Justīne Miezīte informē, ka iestādes kolektīvs ir veicis Covid-19 testus, visiem darbiniekiem, kuri strādā ar bērniem, ir apstiprināti negatīvi rezultāti.

Lasīt visu ziņu

Ziemas prieki "Bitītē"

21.01.2021

img_20210121_wa0019.jpgBeidzot klāt ilgi gaidītā ziema, kad bērni baudā tās priekus - pikojoties, veļot sniegavīrus, veidojot cietokšņus, saldējot ūdeni dažādās formās, braucot no kalniņa, slēpojot  un vienkārši pastaigājoties svaigā gaisā. Katrs izvēlas sev tīkamāko un piemērotāko  nodarbi laika apstākļiem. Visu janvāra mēnesi eksperimentējam, priecājamies par ziemas baltumu un saltumu.

21. janvārī pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" pagalmā katra grupa pulcējās noteiktajā laikā, lai Pingvīna (skolotāja I. Atraste ) vadībā piedalītos organizētajās aktivitātēs. Lai arī šajā dienā ik pa mirklim lija sīks lietutiņš, tas netraucēja baudīt ziemas priekus. 

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Dejas ziemas viducī

21.01.2021

img_20210121_wa0002.jpgDeja ir tikpat sena kā cilvēka prasme staigāt un skriet. Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas mācību jomā viens no mākslas veidiem un to izteiksmes līdzekļiem ir deja. Deja ir cilvēka prieka, dvēseles stāvokļa izpausme ar ķermenisko formu palīdzību.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Ziemassvētku gaidīšanas prieks PII "Bitīte"

23.12.2020

el10.jpgPavisam nemanot jau pie sliekšņa Ziemassvētki un gadu mija. Pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" katras grupas Ziemassvētku darbnīcās izceptas smaržīgas piparkūkas. Tik gardas, jo pašu rokām veidotas. Ar glītiem rotājumiem, kas arī tapuši kopīgi svētkus gaidot, izrotātas meža princeses – eglītes - cita par citu krāšņāka. Savukārt tuviniekus un vecļaudis iepriecinās mazo svētku gaidītāju darinātie apsveikumi. Joprojām rūķu darbnīcās norit dažnedažādi darbiņi.

Lasīt visu ziņu galerija (47)

Svētku prieks "Bitītē"

09.12.2020

bitite15.jpgZiemassvētku gaidīšanas laiks kļūst priecīgāks, ja pamanām, ka mums pretī pamāj smaidošs rūķis, kurš apstaigā māju pagalmus, lai paraudzītos, kā mazi un lieli gatavojas svētkiem. Bērnudārza "Bitīte" bērni viņu jau ir redzējuši, veroties pa izrotātajiem "dārziņa" logiem.

"Bitītē" svētku rosība jūtama katrā grupā. Rūķu darbnīcās bērni darina apsveikumus vecākiem un Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas ļaudīm. Šajā laikā notiek arī telpu rotājumu darināšana un estētiskas vides radīšana, kurā iesaistās gan bērni, gan  darbinieki.

Lasīt visu ziņu galerija (29)

PII "Bitīte" ziedo "Drosmes kastei"

03.12.2020

img_20201203_wa0004.jpgPirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" pirmo gadu piedalās akcijā "Drosmes kaste". Akcijas "Drosmes kaste" pamatideja ir aicinājums ziedot rotaļlietas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Onkoloģijas pacientiem.

Kaste ir piepildīta ar daudz dažādām rotaļlietām un spēlēm, kuras mazie pacienti pēc procedūrām un manipulācijām var saņemt kā drosmes apliecinājumu. Bērni dodas pie kastes un izvēlas sev iepatikušos dāvaniņu. Mūsu dāvinājums daudziem palīdzēs veikt nepieciešamās, sāpīgās procedūras. 

Bērniem uz Rīgu aizceļoja rakstāmpiederumi, dažādas grāmatas, puzles, spēles, burbuļpūšamie, mašīnas, lelles un sadzīviskas lietas.

Lasīt visu ziņu galerija (7)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top