Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bērnudārzs, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV–5135
56.721695 25.491362

Pasaules Sniega diena, iesākot Peles gadu24.01.2020

Teju jau rit janvāra pēdējās dienas,  bet ārā nejūtam salu un neredzam sniegu. Tātad, ziema ar tās priekiem uz šo brīdi izpaliek. Bērniem bieži izskan jautājums: "Kad būs ziema? Kur ir ziema?" 24.janvārī pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni bija sportiskā noskaņojumā pasākumā "Peles ziemas prieki" ar moto: "Pasaules Sniega diena, pat ja būs bez – Sniega diena".

Sniega diena parasti tiek organizēta, lai dotu bērniem iespēju iepazīt un izmēģināt dažādas ar sniegu saistītas aktivitātes un vērstu uz fizisko aktivitāšu nepieciešamību ikdienas dzīvē. Šoreiz viss notika citādāk.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Danči ziemas viducī20.01.2020

Pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālē 17. janvārī, Teņa dienā, pulcējās lieli un mazi dancotāji, jo ir ziemas viducis - laiks, kad latviešu tautas dziesmā teikts: danco mazi, danco lieli, pavasari gaidīdami.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Svētku brīnums 28.12.2019

Gaidot svētkus,10. decembra pēcpusdienā devāmies izrotāt un iedegt Bebru pagasta egli, lai rastu prieku sev un citiem. Rotājumus gatavoja vecāki kopā ar bērniem.

Kā katru gadu,  arī šogad atnāca lielais Ziemassvētku brīnums. Bērni kopā ar skolotājām izlēma, kā labāk sagaidīt šo svētku brīdi. Visās grupās bērni bija pārliecināti, ka vislabāk Ziemassvētkus palīdz sagaidīt rūķi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Prieks darīt labu28.12.2019

Pavisam nemanot pienācis decembra mēnesis. Dāvināšanas, brīnumu un pārsteigumu laiks. Laimīgs var justies tikai tas cilvēks, kurš kaut uz mirkli spējīgs darīt laimīgu kādu citu.

Lai iepriecinātu Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" vecļaudis,  Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni čakli darbojās, gatavojot dāvaniņas jau vairāku nedēļu garumā. Saldumi garšo gan bērniem, gan sirmgalvjiem. Bērni centās sagriezt ābolus un pavārīte savārīja gardu ābolu ievārījumu. Kas par našķi! Cepot  piparkūkas, smaržoja visa iestāde, radot jau Ziemassvētku noskaņu. Ar čaklajām rokām  radītie mākslas darbi – svečturi  ar svecēm izgaismos katru istabiņu, radot svētku noskaņojumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Svētku mēnesis PII "Bitīte"28.12.2019

Novembris pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" ir mēnesis, kad vairāk tiek runāts par Latvijas valsti, akcentējot vērtības un piederību savai zemei. Valstiskās piederības izjūtas pamatu veido ģimenē, līdz ar to atbildība, mīlestība pret valsti veidojas tuvākā un pazīstamākā vidē - sākot ar ģimeni, tuvāko apkārtni, bērnudārzu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top