Bitīte, pirmsskolas izglītības iestāde

Bērnudārzs, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV–5135
56.721695 25.491362

Svētku brīnums 28.12.2019

Gaidot svētkus,10. decembra pēcpusdienā devāmies izrotāt un iedegt Bebru pagasta egli, lai rastu prieku sev un citiem. Rotājumus gatavoja vecāki kopā ar bērniem.

Kā katru gadu,  arī šogad atnāca lielais Ziemassvētku brīnums. Bērni kopā ar skolotājām izlēma, kā labāk sagaidīt šo svētku brīdi. Visās grupās bērni bija pārliecināti, ka vislabāk Ziemassvētkus palīdz sagaidīt rūķi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Prieks darīt labu28.12.2019

Pavisam nemanot pienācis decembra mēnesis. Dāvināšanas, brīnumu un pārsteigumu laiks. Laimīgs var justies tikai tas cilvēks, kurš kaut uz mirkli spējīgs darīt laimīgu kādu citu.

Lai iepriecinātu Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" vecļaudis,  Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērni čakli darbojās, gatavojot dāvaniņas jau vairāku nedēļu garumā. Saldumi garšo gan bērniem, gan sirmgalvjiem. Bērni centās sagriezt ābolus un pavārīte savārīja gardu ābolu ievārījumu. Kas par našķi! Cepot  piparkūkas, smaržoja visa iestāde, radot jau Ziemassvētku noskaņu. Ar čaklajām rokām  radītie mākslas darbi – svečturi  ar svecēm izgaismos katru istabiņu, radot svētku noskaņojumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Svētku mēnesis PII "Bitīte"28.12.2019

Novembris pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" ir mēnesis, kad vairāk tiek runāts par Latvijas valsti, akcentējot vērtības un piederību savai zemei. Valstiskās piederības izjūtas pamatu veido ģimenē, līdz ar to atbildība, mīlestība pret valsti veidojas tuvākā un pazīstamākā vidē - sākot ar ģimeni, tuvāko apkārtni, bērnudārzu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Darba vakance PII "Bitīte"04.12.2019

Kokneses novada Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestāde "Bitīte" aicina darbā uz nenoteiktu laiku skolotāja palīgu, mēnešalga EUR 501,00.

CV sūtīt uz e-pastu piibitite@koknese.lv , vai iesniegt personīgi pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" vadītājai, PII "Bitīte", Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, līdz 20.12.2019. Tālr.: 65164242

printēt Lasīt visu ziņu

Rudens tirgus "Bitītē"30.09.2019

Pirmdien, 23.septembrī, iesākās astronomiskais rudens. Tas bija aukstākais rīts pēc vasaras karstajām dienām. Salna pārsteidza visus, tagad tikai mums  atliek priecāties par rudens  iekrāsotajām lapām. Rudens ir ražas novākšanas laiks, kad ikviens ir priecīgs par sarūpēto pagrabā.

Ceturtdien, 26.septembrī, pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" zālē pulcējās bērni, lai priecātos par rudens veltēm: ziediem, ražu, dažādiem pašdarinātiem veidojumiem, kuros izmantoti dabas materiāli. Pirms visiem Rudens tirgus notikumiem 3.un 4.grupas bērni paši sakārtoja tirgus galdus un savai precei noteica cenu, vērtībā no 1-5 (kastaņi vai zīles). Pēc atklāšanas pasākuma, kurā bērni dziedāja, dejoja, spēlēja mūzikas instrumentus, katra grupa devās noteiktā secībā uz "Rudens darbnīcām". Rudens rūķa palīdze Krāsiņa māsiņa vēroja, kā tiek izpildīti visi darbi. Atgriežoties no darbnīcām, sākās lielā tirgošanās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top