Centrs AURA darbosies aktīvāk14.01.2019

Ieejot jaunajā gadā, ikkatrs cilvēks uz brīdi apstājas pārdomās. Kas bijis labs un izdevies aizvadītajā gadā, kas palicis pusdarīts vai ar negatīva vērtējuma pieskaņu?  Kopumā ražīgs vai ne visai? Nepadarīto  tad atstājam pagātnē, paņemot līdzi mācību vai apņemšanos  šogad noteikti to izdarīt  labākā kvalitātē. Un, kamēr labos nodomus nav apbružājusi ikdiena, esam apņēmīgi noskaņoti.

 „Personības attīstības centrs AURA”, atskatoties uz pagājušo gadu, pieskaitīs to „klusajiem” periodiem.  Galvenokārt  notika  dziednieku pieņemšanas un regulāri katru mēnesi - mantru meditācijas un Reiki dziedinošie Meditāciju apļi. Labi apmeklētas bija  Džūlijas Kirkupas  gongu meditācijas, kuras organizējam no pavasara līdz rudenim, ziemā ne. Gongu  skanējums  visjaukāk iederas Kokneses „Sidrabos” Kaņepju” klētī vai pat  brīvā dabā Daugavas malā.  Par  šo iespēju esam ļoti pateicīgi Inetai Sproģei, „Sidrabu” saimniecei.  Aktīvākā sadarbība mums ir izveidojusies ar dziedniekiem - Līgu Lazdāni, Birutu Fedotovu, Dmitriju Guļajevu, Oļegu Demidovu.

    Pagājušajā gadā uzsākām aktīvu sadarbību  ar masieri - kinezioloģi  Liliju Bērziņu un  masieri Sarmīti Blūmu, kuras katra pārvalda  vairākus masāžu veidus. Pēc vēlēšanās var saņemt  limfodrenāžas, dzintara, medus un protams,  klasisko masāžu. Ar masāžām var labi atjaunot  nogurušu organismu, veicināt  vielmaiņas  procesus un asinsriti, kustību  sakārtošanu. Kas klientam ir piemērotākais, to var noskaidro t, personīgi konsultējoties. Esam iekārtojuši  tā, ka trešdienas  mums  AURĀ ir masieru dienas.  Abas masieres  mainās, pieņemot  pārnedēļām.  Joprojām ir iespējams uzaicināt  pie mums manuālo terapeitu Maksimu Sputaju, kurš  sakārto muguras problēmas . Tikai ir nepieciešams  3 - 4 cilvēku pieraksts, lai speciālisti brauktu pie mums uz AURU.

    Kas neizdevās?  Nenotika izglītojoši pasākumi – kursi , semināri. Varbūt  nemācējām  atrast  cilvēkus interesējošas  tēmas un piemērotus lektorus,  var būt, ka  kopējā sabiedrības interese par ezoteriku bija  apsīkusi vai arī pievērsta internetā atrodamajiem piedāvājumiem.  Lai nu kā, šogad mūsu uzstādījums ir  - atsākt  organizēt  AURĀ interesantas  nodarbības  un pašdziedināšanas  prasmju apguves praktiskos seminārus.   

     Janvārī  sāksies  lektores  Litas Brambates  nodarbību  cikla „Rebirthing brathwork  jeb  Enerģijas elpošana atdzimšanai” 1. nodarbība. Tas ir vairāku teorētiski - prakstisku nodarbību  kurss,  kurā notiek personīgo šķēršļu  un problēmu apzināšanās.  Pasniedzējas vadībā tiek veikta apziņas un enerģijas aktivizācija, kā rezultātā  mainās  cilvēka apkārtējā realitāte uz  pozitīvāku, labāku. Varēs pievienoties grupai arī nākošajā nodarbībā,  ja uz pirmo kādu apstākļu dēļ nevarējāt tikt. Būs arī  citas, atsevišķas nodarbības, to  tematikai  un norises laikiem sekojiet līdzi mūsu aktuālajos plānos, kuri  ir  publicēti Kokneses novada mājaslapā sadaļā „Sabiedrība” un sociālajos tīklos. 

    Interesentiem varam piedāvāt „Zintnieka” redakcijas izdotos  jaunumus, nupat ir iznākuši „Labie vārdiņi”4.daļa, „Dziednieki un lunārais  mēnesis”.

    Tāpat kā līdz šim, tā arī turpmāk – esiet vienmēr gaidīti mūsu  centrā AURA!

Iveta Hveckoviča,  Zita Dardzāne

 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top