Popiela Pērses sākumskolā08.12.2017

1.decembrī Pērses sākumskolā norisinājās pasākums “Popiela”. Šajā pasākumā piedalījās  bērni, kuri apmeklē ritmikas pulciņu.  Jau no pirmās ritmikas nodarbības dienas skolēni ar nepacietību un lielu entuziasmu  gatavojās šim pasākumam. Pulciņa laikā tika pilnveidota bērnu uzstāšanās prasme uz skatuves, meklētas dziesmas, domāti deju soļi, roku kustības. Katra ritmikas nodarbība pagāja radošu ideju gaisotnē pamazām, soli pa solim veidojot priekšnesumus.

Pērses sākumskolas Popielā uzstājās tādas grupas un slavenības kā Rednex, Dzeguzīte, Gummy bear, Aqua –ar dziesmu “ Barbie Girl” , Megana Treinore, pašmāju Bermudu divstūris, kā arī NANDO piedaloties Edavārdi ar dziesmu “Fizikas skolotājs.” Kopumā dalībnieki skatītājus priecēja ar desmit interesantiem un atraktīviem priekšnesumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Septembra mēnesis Pērses sākumskolā02.10.2017

Vasara projām. Pīlādžos mirdz sarkanas krelles. Ozolos šūpojas zīles. Lai gan saule vēl nedaudz, atgādina par vasaru, tomēr, paveroties apkārt, redzam zelta rudens valstību- dzelteno, brūno, sārto un zaļo krāsu paleti.

Septembris aizgājis, atstājot aiz sevis skaistus notikumus Pērses sākumskolā.  Jau daudzus gadus par  tradīciju  kļuvusi radošo darbu izstāde.  Tā ir iespēja izpausties  dažādos veidos. Jaunāko klašu skolēni latviešu valodas stundās sevi pierādīja sacerot dzeju. Skolēni veidoja galda, sienu dekorus, rotas no dabas veltēm, gatavoja ziedu un dārzeņu kompozīcijas. Darbojoties ar dabas materiālu, bērns kļūst tuvāks dabai, viņš mācās saskatīt tās skaistumu un varenību, mācās mīlēt dabu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Satikšanās svētki- 1.septembris05.09.2017

Kaut kur tālumā uz lauka, Dzestrs rīts tiek miglā tīts. 

Kaut kur pļavā, rīta rasāKājas mazgā septembris.

 Dienas gaišās stundas aizvien sarūk, siltos vasaras vakarus nomainījis dzestrs drēgnums, dārzos zied greznās gladiolas, košās asteres, saulainās samtenes … un tas viss kopā liecina, ka jaunais mācību gads ir klāt!

Saposta jaunajam darba cēlienam Pērses sākumskola 1. septembrī sagaidīja savus skolēnus svinīgajā Zinību dienas pasākumā. Kopumā  šogad sākumskolā un pirmsskolā mācīsies 50  skolēni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Ģimenes dienai veltīts koncerts Pērses sākumskolā

18.05.2015 kur : Pērses sākumskola

18.maijā Pērses sākumskolā notika Ģimenes dienai veltīts koncerts, kurā varēja baudīt ne tikai skaisto bērnu dziedāšanu, bet arī tautisko deju uzvedumus. Koncertā uzstājās sākumskolas skolēni un pirmskoliņas bērni. Arī paši mazākie rādīja, ko audzinātāja ir ielikusi pūrā. Visi bērni kā viens bija ļoti gatavojušies, lai sveiktu savas māmiņas, vecmāmiņas, tētus, vectēvus un citus tuvos. Uzstāšanās bija ļoti emocionāla gan pašiem bērniem, gan skatītājiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Starpnovadu angļu valodas pasākums Pērses sākumskolā

13.04.2017 kur : Pērses sākumskola

2017. gada 13. aprīlī, Zaļajā ceturtdienā, Koknese novada Pērses sākumskolā norisinājās starpnovadu (Kokneses un Pļaviņu) ikgadējais angļu valodas pasākums 5. klasēm “Game Day”. Šajā pasākumā 5. klašu skolēni parāda savas angļu valodas zināšanas caur dažādiem radošiem uzdevumiem, kā, piemēram, krustvārdu mīklām, puzlēm, atjautības un gramatikas uzdevumiem, utt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Swedbank sveic skolēnus jaunajā mācību gadā14.09.2016

Jaunā mācību gada pirmajās dienās Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā, Pērses sākumskolā un PII ''Bitīte'' viesojās atraktīvie Swedbank tēli Vāvere un Pīle. Ja parasti dzīvnieki un putni ieradās no Meža skolas, tad šoreiz - no bankas, lai Zinību dienā sveiktu lielus un mazus audzēkņus un skolotājus.

Gan Vāvere, gan Pīle pārbaudīja bērnu zināšanas un prasmes dažādos mācību priekšmetos. Izrādās, ka, pildot vienu un to pašu uzdevumu, atrisinājumi ir dažādi, arī atšķirīgas pieejas tos veicot. Paldies par atsaucību Swedbank klientu konsultantei Iritai Riekstiņai par sarūpētajām maskām, baloniem un saldumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Dzejas mēnesi atminoties05.10.2015

Kad salnas nāk un apziež zemi ar sava baltā un saltā sviesta kārtu, kad tā pati ļaundare nokož rudens skaistākos ziedus, nāk atmiņā siltās, saulainās, krāsainās Dzejas dienas, kad Raiņa dzejai devām ziedu kārtu. Katram dzejolim savu. Bebru pamatskolā pie grezna puķu tērpa tika Raiņa Grāmata, Saplēstā krūze, Puķu lodziņš, Mākonītis un Mākonīte, kā arī daudzi citi dzejas panti un simboli. Skolēni labprāt lasīja un mācījās lielā dzejnieka vienkāršos dzejolīšus, lai pārējiem sagādātu dažus aizkustinājuma mirkļus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)
back to top