Dāvana Latvijai09.10.2018

Atnāca rudens –krāsains un bagāts gadalaiks, un mūsu Latvija rudens krāsās izskatās krāšņāka un brīnišķīgāka! Pērses sākumskolas skolēni un pirmsskolas grupu bērni gribēja parādīt Latvijas krāsainību rudenī, veidojot ziedu ornamentu pie skolas. Šis ornaments ir mūsu kopīgā dāvana Latvijai 100. dzimšanas dienā.

 Skolēni pēc skolotājas Vitas Zariņas izveidotas skices parauga  veidoja šedevru no krāsainiem rudens ziediem, āboliem, kastaņiem, zīlēm, čiekuriem, rudenīgu nokrāsu koku lapām u.c. materiāliem.  Tik tiešām, rudens krāsu palete ir bezgalīga! Bērni kopā ar klases audzinātājiem ļoti aizrautīgi lika kastani pie kastaņa, ziedu pie zieda  gribēdami parādīt mūsu Latvijas rudens krāsainību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Sveic svētkos seniorus04.10.2018

 ''Labdien, labdien, man prieks tevi redzēt'', tā oktobra pirmajā otrdienā dziedāja Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērni un skolotājas Daiga Andersone un Linda Grigule, apciemojot ĢAC ''Dzeguzīte" pansijas iemītniekus un sveicot viņus Starptautiskajā senioru dienā, kura kalendārā tiek atzīmēta 1.oktobrī. Sarūpējuši ābolīšus - sārtvaidzīšus, smaidīgas konfektes uz ziediņa, dzeltenus, smaidošus balonus, mazie bērni droši vēra vaļā katras durvis, lai iepriecinātu šīs mājas ļaudis. Mūsu moto šai dienai bija: ''Es dalos ar savu smaidu, visa pasaule smaida, pasmaidi arī Tu!''

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Garda un veselīga tikšanās04.10.2018

2.oktobrī, kad seniori bija apciemoti un apsveikti, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērnus skolas zālē uz gardu un veselīgu tikšanos aicināja Madara Vugule no maiznīcas Flora.

Interesantā nodarbība ar aktivitātēm sarunāta pavisam negaidīti un vienkārši. Laimests Maiznīcas Flora Facebook lapā - spēka cepumi Champion ar šokolādes garšu vesela kaste Tavām uzvarām!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Izziņas diena28.09.2018

Rudenīgi skaistajā 25.septembra dienā Pērses sākumskolas un pirmsskolas skolēni devās ekskursijā uz Latvijas dzelzceļa muzeju un Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu.

Pirmajā pieturas vietā, Latvijas dzelzceļa muzejā, skolēnus sagaidīja jauni, smaidīgi gidi, kuri mūs laipni uzņēma  un izrādīja  muzeja telpas un eksponātus.Tika rādīti dažādi dzelzceļa attīstības posmi, no tvaika lokomotīves līdz tagadējiem elektrovilcieniem un dīzeļvilcieniem. Tika stāstīs arī par dzelzceļa uzņēmumā nepieciešamajām profesijām toreiz un tagad. Tas ir,  par mašīnista, pavadones, dispečera, dzelzceļa pārmijnieka, dzelzceļa operatora un citām profesijām. Ekskursijas laikā ar dažādiem uzskates līdzekļiem skolēniem tika parādīts, kas un kā notiek uz dzelzceļa, kāda ir darba specifika, vide, drošība un atbildība. Kā arī uzdodot dažādus jautājumus skolēni varēja noskaidrot, kādas prasmes nepieciešamas, lai strādātu dzelzceļa nozarē, kādi ir galvenie darba pienākumi, speciālais  apģērbs un, kādas īpašības nepieciešamas, lai veidotu karjeru dzelzceļa jomā. Skolēni guva zināšanas arī par izglītības iespējām Latvijā šajā jomā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Sporta diena Pērses sākumskolas pirmsskolas grupai ''Pa Laimes Lāča pēdām''21.09.2018

Atsaucoties Latvijas Skolu sporta federācijas aicinājumam piedalīties Eiropas skolu sporta dienas projektā, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupa 20.septembrī aktīvi sportoja. Kopā ar bērniem cītīgi līdzdarbojās arī Laimes Lācis (sk.Daiga Andersone) un Pepija Garzeķe (sk.Linda Grigule), aicinot mainīt ikdienas paradumus un būt fiziski aktīviem jebkurā vecumā.

Sekojot Laimes Lāča pēdām pagastā, skaitījām noietos soļus.Tie mums šajā dienā sanāca 1900! Daudz vai maz? Diezgan!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Lai dzīvo skola!06.09.2018

 Nu jau tradicionāli Zinību dienā skolā  kā bišu spietā viens pēc otra ierodas Pērses sākumskolas  skolēni, viņu vecāki un skolotāju kolektīvs.  Saulaina un prieka pilna- tāda bija pirmā skolas diena, pirmā nedēļa skolā! Priecājās ne tikai skolēni, bet arī  skolotāji, jo pamanīja, ka bērni pa vasaru paaugušies, sasmēlušies saules enerģiju un ir jauku vasaras iespaidu piepildīti. Skolā visus  lepni sagaida greznās saulespuķes, kuras šajā mācību gadā ienes īpaši siltu noskaņu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top