faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Valentīndiena Pērses pamatskolā

13.02.2015 kur : Pērses sākumskola

No 9. līdz 13. februārim skolā virmoja labsirdības un mīlestības gaisotne, jo tika svinēta Svētā Valentīna diena. Jau nedēļas sākumā skolēni ar nepacietību gaidīja piektdienu, kad tiks izdalīts Valentīndienas pasts. Starbrīžos tā saturs pildījās ar skaistām, skolēnu pašu gatavotām kartiņām un apsveikumiem saviem draugiem un draudzenēm.

Par godu mīlestības dienai skolēniem bija iespēja nofotogrāfēties pie Valentīndienas sirds. Protams, neizpalika arī bez Valentīndienas tirdziņa, kurā skolēni pārdeva pašu rokām gatavotas rotaslietas, saldumus un daudz ko citu. Atsaucība bija ļoti liela. Pārdevēji bija padomājuši arī par noformējumu- viss bija rotāts ar sirsniņām u.c. Valentīndienas elementiem.

Santa Kalniņa,

Pērses pamatskolas skolotāja.

Sveču nedēļa Pērses pamatskolā09.02.2015

Uz lielo balli Sanāca sveces - Ai, kas par gaismu debesīs tecēs! Jau izsenis latvieši februāri ir dēvējuši par Sveču mēnesi un 2.februāri par Sveču dienu jeb Ziemas Māras dienu. Ja agrāk svecēm bija vien gaismas nesējas uzdevums un vēlāk materiālās un labklājības zīme mājās, tad mūsdienās tās ir kā siltuma, mīlestības un gaismas simbols.

Sveces kā gaismas simbols mūs aicina mācīties un skolā krāt sevī gara gaismu. Arī Pērses pamatskolā tika ienests sveču radītais gaišums, siltums un mājīgums, jo no 2.-6. februārim bija apskatāma skolēnu pašu veidota „Sveču izstāde.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Interaktīva mācību stunda „Latvijai-96” Pērses pamatskolā19.11.2014

Novembris ir valsts svētku mēnesis. Tāpēc, 14. novembrī gatavojoties Latvijas Republikas 96. gadadienai Pērses pamatskolas 9.klašu skolēni, sadarbībā ar vēstures skolotāju Ievu Puniņu, izveidoja interaktīvu mācību stundu par Latviju un tās vēsturi, lai skolēni izjustu piederību savai skolai, dzimtajai pilsētai, pagastam, savai tautai un zemei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pērses pamatskolā atklāj jauno ēdamzāli

20.10.2014 kur : Pērses sākumskola

20. oktobrī Pērses pamatskolā svinīgi atklāja izremontēto ēdamzāli. „Paldies Kokneses novada domei par lielo ieguldījumu,” ar gandarījumu teic Iršu pagasta pārvaldes vadītāja Raina Līcīte. Par Kokneses novada pašvaldības līdzekļiem – 23 569 eiro vērienīgos remontdarbus paveica SIA „Simols” celtnieki. No augusta sākuma līdz oktobra vidum tika atjaunota ēkas ārējā fasāde, sakārtota apkures sistēma, nomainīti logi, veikts telpas kapitālremonts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Rudens ziedu un dārzeņu izstāde

12.10.2014 kur : Pērses sākumskola

Rudens atnācis ar krāsu bagātību lapu kokos. Dabā naktis sāk kļūt garākas par dienām, tuvojas tumsas laiks, bet Pērses pamatskolu izgaismo un izrotā skolēnu dārzeņu kompozīcijas un radošie darbi, jo no 30. septembra līdz 7.oktobrim, dzejas mēneša ietvaros, skolā norisinājās dārzeņu un ziedu izstāde „Rudens veltes dzejas akordos.”

Skolā nedēļu iesākām ar Miķeļtirgu, kur bērni bija sarūpējuši pašu ceptus, mājās gatavotus labumus, rudens augļus, pašgatavotas rotaslietas, ozolzīļu cilvēciņus, ābolu sulu u.c. garšīgas lietas. Tirgojās gan lieli, gan mazi. Netrūka ne pārdevēju, ne pircēju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Pērses pamatskolas koncerts „Ko Tu proti!”

10.04.2014 kur : Pērses sākumskola

2014.gada 10.aprīlī Pērses pamatskolā notika koncerts „Ko Tu proti!”. Šis bija īpašs un gaidīts pasākums šajā mācību gadā izveidotajam skolas 1.-4.klašu tautisko deju kolektīvam, kuri uzstājās jaunajos deju tērpos. Dalībnieki ar lepnumu un gandarījumu dejoja jaunajos tērpos, kas kolektīvam piešķira individualitāti un saskaņu. Šis kolektīvs cītīgi gatavojas XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Kokneses un Pļaviņu novada deju kolektīvu skatei 15. aprīlī, kas notiks Kokneses kultūras namā, tāpēc šis koncerts viņiem bija kā ģenerālmēģinājums pirms skates.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Svētki Pērses pamatskolā

15.11.2013 kur : Pērses sākumskola

Tuvojoties svētkiem skolā ir iesākts projekts „Mājas”, kura ietvaros Pērses pamatskolas skolēniem tika aktualizēta mūsu valsts simbolika, patriotisms latviešu tautas dziesmās, piederība savai tautai, novadam un mājām.

Pērses pamatskolas skolēni, darbinieki un skolotāji izveidoja sirds kontūru no laukakmeņiem, kurus pēc tam nogādās uz Likteņdārzu. It īpaši aktīvi bija 5.un 6.klases izglītojamie.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top