faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Pērses pamatskolas ģimeņu sporta pasākums

22.03.2013 18:00 kur : Pērses sākumskola

2013.gada 22. martā plkst.18.00 jau ceturto gadu Pērses pamatskolā tiek organizēts ģimeņu sporta pasākums „Pērses zelts”. Aicinām pieteikties Pērses pamatskolas skolēnu un darbinieku radiniekus „Dzimtu sacensībām” līdz 2013.gada 21.martam. 

Nolikums „Dzimtu sacensībām” 

Pasākuma programma

Ekskursija uz Tartu – balva par veiksmīgu piedalīšanos eTwinning projektos08.11.2012

Rudens brīvdienās seši Pērses pamatskolas 7. un 6. klašu skolēni un skolotāja L.Kraukle kopā ar citiem aktīvākajiem eTwinning projektu īstenotājiem no Latvijas devās ekskursijā uz Tartu. Pa ceļam apstājāmies pie Sangastes pils fotopauzē, ka arī centāmies iemācīties dažas sarunvalodas frāzes igauniski. Galvenais mērķis bija zinātnes centrs AHHAA, kur dažādās interesantās aktivitātēs pavadījām trīs stundas. Bija iespēja paraudzīties uz Zemi no satelīta, ieskatīties vulkāna dzīlēs un pārbaudīt fizikas likumus. Pēcpusdienā, spītējot aukstajam laikam, izstaigājām un iepazinām Tartu pilsētas centru.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu koncerts

10.05.2012 kur : Kokneses kultūras nams

10. maija pēcpusdienā Kokneses kultūras namā skanēja bērnu balsis un rībēja deju grīda, jo šeit notika Kokneses novada izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu koncerts „Nāc droši, kur dziesmas un dejas skan...”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (53)

Starpnovadu skolu 8.klašu komandu konkurss „Erudīts 2012”27.03.2012

27. aprīlī Ērgļu novada Jāņa Zālīša Sausnējas pamatskola mūs aicināja uz konkursu „Erudīts”. Konkursa tradīcijai jau varētu būt vairāk kā divdesmit gadu.

Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu intelektuālās spējas un erudīciju, veicināt radošo darbību un spēju strādāt komandā, noskaidrot erudītāko 8.klases skolēnu komandu.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top