Starpnovadu skolu 8.klašu komandu konkurss „Erudīts 2012”27.03.2012

27. aprīlī Ērgļu novada Jāņa Zālīša Sausnējas pamatskola mūs aicināja uz konkursu „Erudīts”. Konkursa tradīcijai jau varētu būt vairāk kā divdesmit gadu.

Konkursa mērķis ir attīstīt skolēnu intelektuālās spējas un erudīciju, veicināt radošo darbību un spēju strādāt komandā, noskaidrot erudītāko 8.klases skolēnu komandu.

Dalībnieki bija Taurupes vidusskolas Meņģeles pamatskolas filiāles, Taurupes vidusskolas Mazozolu filiāles, Kokneses novada Pērses pamatskolas, Pļaviņu novada ģimnāzijas Odzienas filiāles, Ērgļu novada Jāņa Zālīša Sausnējas pamatskolas 8.klašu skolēnu komandas. Katrā komandā 4 dalībnieki.

Kā mājas darbs bija jāsagatavo komandas nosaukums, noformējums un īss apsveikums pārējām komandām - prezentācija par tēmu „Nekur nav tik labi, kā mājās...”

Jautājumus konkursam sagatavoja Jāņa Zālīša Sausnējas pamatskolas pedagogi.

Pasākums bija patiesi interesants. Kamēr vērtētāji apkopoja rezultātus, skolēniem tika radīta iespēja sacensties arī fizisko aktivitāšu stafetēs.

Priecājāmies, ka mūsu skolas komandai 3. vieta. Uzvarētāji bija Pļaviņu novada ģimnāzijas Odzienas filiāles 8.klase. Šī skola konkursu rīkos nākamgad.

Valda Kalniņa, 8.klases audzinātāja

back to top