Ziedu un dārzeņu izstāde Pērses sākumskolā29.09.2015

Septembrī, kad krāšņos ziedus vēl nav skārušas pirmās salnas un rudens veltes jau pamazām piepilda mūsu pagrabus, Pērses sākumskolā bija skatāma ziedu un dārzeņu izstāde.

No 14.- 25.septembrim skolēnus, viņu vecākus un skolas viesus priecēja bērnu veidotas ziedu kompozīcijas. Katrs brīvais stūrītis skolā tika aizņemts ar daudzveidīgiem ziedu veidojumiem. Gandrīz katram bērnam ir zināma pasaka par Pelnrušķīti, kas dodas uz prinča balli karietē, kas patiesībā ir noburts ķirbis. 1. klases skolēns Valters, savas kompozīcijas veidošanā, bija iedvesmojoties tieši no šīs pasakas ainas. Skolēni no dažādiem dārzeņiem un augļiem bija izveidojuši arī zirnekļus, čūskas, ežus, cilvēciņus un mašīnas. Bija apskatāma pat nākotnes vikingu laiva.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Pērses sākumskolas skolēni Likteņdārzā

14.09.2015 - 18.09.2015 kur : Pērses sākumskola

No 14. līdz 18. septembrim Pērses sākumskolas skolēni iesaistījās zemes vākšanas akcijā kalnam Likteņdārzā. Visu nedēļu bērni no savām mājām nesa zemi, lai piektdien kopā ar vecākiem un skolotājiem dotos uz Likteņdārzu, kur šo zemi un Iršu pagasta skolu likteņstāstus ziedotu lielajam kalnam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Ģimenes dienai veltīts koncerts Pērses pamatskolā

07.05.2015 kur : Pērses sākumskola

Klāt jau maijs. Visapkārt ziedu paklāji, jautri trallina putni un saule tik mīlīgi silda. Skolēni steidz pelnīt pēdējās atzīmes, baudīt pavasara saulaino burvību.

Maijs ir ģimenes mēnesis, kad svinam Mātes dienu un godinām dzimtas stiprumu. Katra sākums ir māmiņa. Viņa – sargātāja, auklētāja, lolotāja un visa laba mācītāja. Ir grūti izteikt vārdos to mīlestību, ko māmiņas iesēj bērna sirsniņā. Spēcīgs ģimenes balsts ir mūsu mīļās vecmāmiņas un vectētiņi, omes un opīši. Viņi – dzīves gudrību devēji, mīlestības avots un mazbērnu vislielākie lutinātāji. Cik labi, ja ir vecmāmiņa un vectētiņš – jaukie, strādīgie, izpalīdzīgie un sirdsgudrie!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Valentīndiena Pērses pamatskolā

13.02.2015 kur : Pērses sākumskola

No 9. līdz 13. februārim skolā virmoja labsirdības un mīlestības gaisotne, jo tika svinēta Svētā Valentīna diena. Jau nedēļas sākumā skolēni ar nepacietību gaidīja piektdienu, kad tiks izdalīts Valentīndienas pasts. Starbrīžos tā saturs pildījās ar skaistām, skolēnu pašu gatavotām kartiņām un apsveikumiem saviem draugiem un draudzenēm.

Par godu mīlestības dienai skolēniem bija iespēja nofotogrāfēties pie Valentīndienas sirds. Protams, neizpalika arī bez Valentīndienas tirdziņa, kurā skolēni pārdeva pašu rokām gatavotas rotaslietas, saldumus un daudz ko citu. Atsaucība bija ļoti liela. Pārdevēji bija padomājuši arī par noformējumu- viss bija rotāts ar sirsniņām u.c. Valentīndienas elementiem.

Santa Kalniņa,

Pērses pamatskolas skolotāja.

Sveču nedēļa Pērses pamatskolā09.02.2015

Uz lielo balli Sanāca sveces - Ai, kas par gaismu debesīs tecēs! Jau izsenis latvieši februāri ir dēvējuši par Sveču mēnesi un 2.februāri par Sveču dienu jeb Ziemas Māras dienu. Ja agrāk svecēm bija vien gaismas nesējas uzdevums un vēlāk materiālās un labklājības zīme mājās, tad mūsdienās tās ir kā siltuma, mīlestības un gaismas simbols.

Sveces kā gaismas simbols mūs aicina mācīties un skolā krāt sevī gara gaismu. Arī Pērses pamatskolā tika ienests sveču radītais gaišums, siltums un mājīgums, jo no 2.-6. februārim bija apskatāma skolēnu pašu veidota „Sveču izstāde.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Interaktīva mācību stunda „Latvijai-96” Pērses pamatskolā19.11.2014

Novembris ir valsts svētku mēnesis. Tāpēc, 14. novembrī gatavojoties Latvijas Republikas 96. gadadienai Pērses pamatskolas 9.klašu skolēni, sadarbībā ar vēstures skolotāju Ievu Puniņu, izveidoja interaktīvu mācību stundu par Latviju un tās vēsturi, lai skolēni izjustu piederību savai skolai, dzimtajai pilsētai, pagastam, savai tautai un zemei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pērses pamatskolā atklāj jauno ēdamzāli

20.10.2014 kur : Pērses sākumskola

20. oktobrī Pērses pamatskolā svinīgi atklāja izremontēto ēdamzāli. „Paldies Kokneses novada domei par lielo ieguldījumu,” ar gandarījumu teic Iršu pagasta pārvaldes vadītāja Raina Līcīte. Par Kokneses novada pašvaldības līdzekļiem – 23 569 eiro vērienīgos remontdarbus paveica SIA „Simols” celtnieki. No augusta sākuma līdz oktobra vidum tika atjaunota ēkas ārējā fasāde, sakārtota apkures sistēma, nomainīti logi, veikts telpas kapitālremonts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top