Interaktīva mācību stunda „Latvijai-96” Pērses pamatskolā19.11.2014

Novembris ir valsts svētku mēnesis. Tāpēc, 14. novembrī gatavojoties Latvijas Republikas 96. gadadienai Pērses pamatskolas 9.klašu skolēni, sadarbībā ar vēstures skolotāju Ievu Puniņu, izveidoja interaktīvu mācību stundu par Latviju un tās vēsturi, lai skolēni izjustu piederību savai skolai, dzimtajai pilsētai, pagastam, savai tautai un zemei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pērses pamatskolā atklāj jauno ēdamzāli

20.10.2014 kur : Pērses sākumskola

20. oktobrī Pērses pamatskolā svinīgi atklāja izremontēto ēdamzāli. „Paldies Kokneses novada domei par lielo ieguldījumu,” ar gandarījumu teic Iršu pagasta pārvaldes vadītāja Raina Līcīte. Par Kokneses novada pašvaldības līdzekļiem – 23 569 eiro vērienīgos remontdarbus paveica SIA „Simols” celtnieki. No augusta sākuma līdz oktobra vidum tika atjaunota ēkas ārējā fasāde, sakārtota apkures sistēma, nomainīti logi, veikts telpas kapitālremonts.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Rudens ziedu un dārzeņu izstāde

12.10.2014 kur : Pērses sākumskola

Rudens atnācis ar krāsu bagātību lapu kokos. Dabā naktis sāk kļūt garākas par dienām, tuvojas tumsas laiks, bet Pērses pamatskolu izgaismo un izrotā skolēnu dārzeņu kompozīcijas un radošie darbi, jo no 30. septembra līdz 7.oktobrim, dzejas mēneša ietvaros, skolā norisinājās dārzeņu un ziedu izstāde „Rudens veltes dzejas akordos.”

Skolā nedēļu iesākām ar Miķeļtirgu, kur bērni bija sarūpējuši pašu ceptus, mājās gatavotus labumus, rudens augļus, pašgatavotas rotaslietas, ozolzīļu cilvēciņus, ābolu sulu u.c. garšīgas lietas. Tirgojās gan lieli, gan mazi. Netrūka ne pārdevēju, ne pircēju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Pērses pamatskolas koncerts „Ko Tu proti!”

10.04.2014 kur : Pērses sākumskola

2014.gada 10.aprīlī Pērses pamatskolā notika koncerts „Ko Tu proti!”. Šis bija īpašs un gaidīts pasākums šajā mācību gadā izveidotajam skolas 1.-4.klašu tautisko deju kolektīvam, kuri uzstājās jaunajos deju tērpos. Dalībnieki ar lepnumu un gandarījumu dejoja jaunajos tērpos, kas kolektīvam piešķira individualitāti un saskaņu. Šis kolektīvs cītīgi gatavojas XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Kokneses un Pļaviņu novada deju kolektīvu skatei 15. aprīlī, kas notiks Kokneses kultūras namā, tāpēc šis koncerts viņiem bija kā ģenerālmēģinājums pirms skates.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Svētki Pērses pamatskolā

15.11.2013 kur : Pērses sākumskola

Tuvojoties svētkiem skolā ir iesākts projekts „Mājas”, kura ietvaros Pērses pamatskolas skolēniem tika aktualizēta mūsu valsts simbolika, patriotisms latviešu tautas dziesmās, piederība savai tautai, novadam un mājām.

Pērses pamatskolas skolēni, darbinieki un skolotāji izveidoja sirds kontūru no laukakmeņiem, kurus pēc tam nogādās uz Likteņdārzu. It īpaši aktīvi bija 5.un 6.klases izglītojamie.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Ar īstāko zeltu kokus un cilvēkus apzeltī rudens

20.09.2013 kur : Pērses sākumskola

Arī mēs vienā no krāsainākajiem rudens mēnešiem sanācām kopā, lai atzīmētu Dzejas dienas, lai ieskandinātu Ojāra Vācieša jubilejas pasākumus, jo šogad šis izcilais dzejnieks 13. novembrī svinētu savu 80 gadu jubileju.

20. septembrī Pērses pamatskolā vienuviet pulcējās visi tie, kuri ar dzeju ir uz Tu. Pagasta bibliotekāre iepazīstināja ar dzejas dienu vēsturi. Klausījāmies O. Vācieša dzeju 8. un 9. klases skolēnu izpildījumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Pērses pamatskolas ģimeņu sporta pasākums

22.03.2013 18:00 kur : Pērses sākumskola

2013.gada 22. martā plkst.18.00 jau ceturto gadu Pērses pamatskolā tiek organizēts ģimeņu sporta pasākums „Pērses zelts”. Aicinām pieteikties Pērses pamatskolas skolēnu un darbinieku radiniekus „Dzimtu sacensībām” līdz 2013.gada 21.martam. 

Nolikums „Dzimtu sacensībām” 

Pasākuma programma

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top