faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Ziemassvētku jampadracis Pērses sākumskolā29.12.2017

Ziemassvētki ir gaidīti svētki. Gaiši, dāsni, cerību nesoši.  Mūsu skolā tie ienesa rosību, aktīvu darbošanos un pozitīvu nemieru, rotājot klašu telpas, sacerot dzejas rindas, gatavojot apsveikuma kartiņas vecākiem, rakstot novēlējumus viens otram. No katra skolas loga uz skolēniem un dzīvi Iršu pagastā noraugās sniegavīrs. Viens uz slidām, cits ar ragavām, bet vēl kādam - slota pie sāniem. Visi tik dažādi, bet tai pat laikā - vienoti. Paldies skolotājai Vitai Zariņai par ieguldīto darbu skolas rotāšanā!

Ziemassvētku pasākums šogad iesākās ar  pašu mazāko Iršu pagasta bērnu, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, sveikšanu.  Ziemassvētku vecītis katram  mazajam  pasniedza  saldumu tūtu.

Katrai klasei bija iespēja parādīt savu  radošumu, gatavojot priekšnesumu. Ļoti patīkami, ka klašu audzinātāji šogad izvēlējās pašu sacerētas ludziņas. Tas aizņem vairāk laika, bet ir lielāka  gandarījuma sajūta par padarīto. Pasākuma laikā bija iespēja  satikt Grinču, kurš gribēja nozagt Ziemassvētku egli Iršos, rūķus, kuri aizgulējās autobusā un aizbrauca nevis uz Iršiem, bet gan uz Viļņu. Protams, neizpalika arī bez vilka, kurš centās apēst Sarkangalvīti un gražīga Salavecīša, kurš  vēlējās, lai kāds Ziemassvētkos apsveic arī viņu.

Ziemassvētku jampadracī piedalījās ne tikai sākumskolas skolēni, bet arī pirmsskolas grupu bērni. Viņi ar audzinātājām bija sagatavojuši brīnišķīgu priekšnesumu! Tika dejots, dziedāts, iets rotaļās, kā arī iestudēta ludziņa “ Zvēri un abru taisītājs.” 

Paldies  audzinātājām par radošām idejām, kā arī bērnu vecākiem par bērniem sagatavotajām,  skaistajām maskām! Jāatzīmē, ka šogad bērnu vecāki bijuši īpaši aktīvi, atsaucīgi un radoši, ko parāda viens no pēdējiem darbiņiem - kopā ar bērnu izveidot apsveikuma kartiņu Ziemassvētkiem, kas izvērtās par skaistu izstādi, kas bija aplūkojama pasākuma laikā.

Svētki ir kā atelpas brīdis, atskaites punkts, lai atskatītos uz padarīto. Skolēniem tas ir laiks, lai izvērtētu savas sekmes, sasniegto mācībās un ārpusstundu darbā. Skolas direktores p.i. skolēniem pasniedza  atzinības rakstus par labām un teicamām sekmēm. Liels prieks, ka mūsu skolā ir daudz tādu skolēnu, kuri ne tikai labi mācās, bet kuri arī aktīvi iesaistās ārpusstundu aktivitātēs.

Atskatoties uz aizvadīto gadu, aicinu atcerēties un atmiņā izcelt tikai labo! Nav nozīmes, vai tās ir lielas lietas, vai sīkumi – viss, kas apkārt un ap mums vairo pozitīvo,  palīdz veidot apkārtējo skaistāku un labāku.

Pērses sākumskolas kolektīva vārdā  2018. gadā novēlu visiem izturību, prieku, draudzīgu smaidu, radošas idejas un izdošanos!

Santa Kalniņa,

Pērses sākumskolas direktores p.i.

 

 

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top