Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/perses_sakumskola/ziemassvetku_gaidisanas_prieks_perses_sakumskola
Drukas datums: 20:59:18 09.07.2020

Ziemassvētku gaidīšanas prieks Pērses sākumskolā27.12.2018

Decembris vienmēr bijis pats rosīgākais un gaidītākais mēnesis skolā. Skolēni aktīvi steidz uzlabot sekmes, sagatavot priekšnesumus Ziemassvētku pasākumam, tiek dekorētas klašu telpas, gatavotas apsveikumu kartiņas vecākiem. 

Šogad Ziemassvētku pasākuma tēma bija "TV kanāla atklāšana". Atklāšanas sākumu iztraucēja rūķis, kurš bija ieradies ar satraucošām ziņām. Ziemassvētku vecīša kamanām, braucot pa asfaltu, bija salūzusi sliece. Atbraukusi ceļu policija un izrakstījusi protokolu par to, ka kamanas nav izgājušas tehnisko apskati, tāpēc Ziemassvētku vecītis aizkavēsies.

TV kanāla atklāšanu iesākām ar bērnu rīta raidījumu, kurā sveicām pašus mazākos Iršu pagasta bērnus, kuri vēl neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi. Bērnus sveikt palīdzēja rūķis, bet par muzikālo apsveikumu parūpējās ritmikas pulciņa bērni, kuri nodejoja "Bēbīšu maršu". Programmas turpinājumā sekoja muzikāla pasaciņa par Kraukšķīti un tikpat kraukšķīgs, muzikāls priekšnesums "Runcīši Piparkūkas" pirmsskolas grupas bērnu izpildījumā. Skatītājiem bija iespēja dzirdēt arī Iršu  "Balss pavēlnieces" finālistes skolotāju Madaru Jankalāni un 5.klases skolnieces Aneti un Kristjānu.

Programmu turpinājām ar "Apsveikumu stundu". Tajā ar atzinības rakstu un nelielu piemiņas dāvanu no skolas sveicām Pērses sākumskolas skolēnus, kuri šajā mācību semestrī ieguvuši labas un teicamas sekmes. Paldies skolēnu vecākiem par atbalstu un ieguldījumu savu bērnu izglītošanā!

Pasākuma noslēgumā, stumdams velosipēdu, kuram piekabināta ar dāvanu maisiem pārkrauta ķerra,  ieradās ilgi gaidītais Ziemassvētku vecītis. Kanāla atklāšanas noslēgumā skatītājiem un vecītim bija iespēja vērot filmu "Viens pats mājās" ar pavisam jauniem un neredzētiem aktieriem, un pēc tās sekoja sezonas noslēgums pašmāju seriālam "Viņas melo Ziemassvētkos".  Pēc seriāliem Pērses sākumskolas skolēnus un viņu vecākus priecēja nakts mūzika.

Paldies Pērses sākumskolas pedagogiem par ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā.  Īpašs paldies vizuālās mākslas skolotājai  Vitai Zariņai par nebeidzamo degsmi un vēlmi likt skolai ikkatros svētkos uzmirdzēt vēl nebijušā skaistumā!

Pērses sākumskolas kolektīva vārdā novēlu, lai jaunā 2019. gada rīts dod spēkus jauniem darbiem un sasniegumiem!

 Santa Kalniņa,

Pērses sākumskolas direktores p.i.

 Foto- S.Kalniņa