Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/perses_sakumskola/ziedu_un_darzenu_izstade_perses_sakumskola
Drukas datums: 20:22:10 03.04.2020

Ziedu un dārzeņu izstāde Pērses sākumskolā29.09.2015

Septembrī, kad krāšņos ziedus vēl nav skārušas pirmās salnas un rudens veltes jau pamazām piepilda mūsu pagrabus, Pērses sākumskolā bija skatāma ziedu un dārzeņu izstāde.

No 14.- 25.septembrim skolēnus, viņu vecākus un skolas viesus priecēja bērnu veidotas ziedu kompozīcijas. Katrs brīvais stūrītis skolā tika aizņemts ar daudzveidīgiem ziedu veidojumiem. Gandrīz katram bērnam ir zināma pasaka par Pelnrušķīti, kas dodas uz prinča balli karietē, kas patiesībā ir noburts ķirbis. 1. klases skolēns Valters, savas kompozīcijas veidošanā, bija iedvesmojoties tieši no šīs pasakas ainas. Skolēni no dažādiem dārzeņiem un augļiem bija izveidojuši arī zirnekļus, čūskas, ežus, cilvēciņus un mašīnas. Bija apskatāma pat nākotnes vikingu laiva.

28. septembris skolas zālē bija pārvērties par īstu Miķeļdienas gadatirgu. Skolēni bija pagatavojuši dažādus gardumus, lai iepriecinātu ikvienu pircēju. Skolā darbojās arī 5.klases skolēnu kafejnīca “Pīlādzītis”, kura bija pārsteigums visiem gadatirgus apmeklētājiem. Tajā varēja nobaudīt gardu liepziedu tēju, īstu kafiju, saldējuma kokteiļus, pašu ceptas kūkas un citus gardumus. Bija pat izveidots skaists atpūtas stūrītis, kur jaukā un rudenīgā noskaņā nobaudīt nopirktos kārumus.

Paldies visiem centīgajiem skolēniem un viņu vecākiem par šo jauko Miķeļdienas gadatirgus atmosfēru!

Santa Kalniņa,

Pērses sākumskolas skolotāja