Valentīndiena Pērses sākumskolā19.02.2019

Ir pagājusi kārtējā Valentīndiena, un mūsu skolā atkal varēja  paviesoties mīlestības gars. Visi mēs vēlamies kaut kā īpaši nodzīvot šo dienu. Līdz ar to mēs radījām šo svētku noskaņu arī mūsu audzēkņiem. Skolas logos ziemas stāstu papildināja divas dūjas, kas kopīgi tur mīlestības simbolu - sirdi.  Visu nedēļu skolā darbojās Valentīndienas pasts. Par pasta kastītes izveidošanu un dekorēšanu parūpējās skolēnu pašpārvaldes meitenes Beāte Freidenfelde un Anete Zeimuļa Priževoite. Skolēni ļoti aktīvi steidza rakstīt apsveikumus, vēstules vai kā citādi centās iepriecināt  savus draugus, klasesbiedrus un citus skolas darbiniekus.

14.februāris, manuprāt, ir ne tikai visu mīlētāju, bet arī draudzības un saskaņas diena. Tāpēc aicinājām skolas bērnu vecākus nākt uz skolu un piedalīties mācību procesā, atklātajās stundās. Šajā dienā vecākiem bija iespēja redzēt savu bērnu skolas ikdienu, vērot stundas, piedalīties,  labāk izprast skolas ritmu, vērot katra skolotāja darba stilu. Jāatzīst, ka vecāku aktivitāte un apmeklētība nebija liela. Dienas izskaņā skolas zālē darbojās Valentīndienas kafejnīca. Tur varēja iegādāties skolēnu pašu gatavotas rotas un piemiņas lietiņas. Neizpalika arī bez saldumiem un citiem kulinārajiem šedevriem. Valentīndienas izskaņā skolēni varēja izkustēties jautros deju ritmos.

Patiess prieks par tiem skolēniem, kas ikreiz atrod iespēju skolā iepriecināt citus ar pašu gatavotām lietām. Paldies uzticīgajiem pircējiem, kuri apmeklē skolas tirdziņus, sagādājot prieku sev un mazajiem tirgotājiem!

 Santa Kalniņa,

Pērses sākumskolas direktores p.i.

 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top