Swedbank sveic skolēnus jaunajā mācību gadā14.09.2016

Jaunā mācību gada pirmajās dienās Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā, Pērses sākumskolā un PII ''Bitīte'' viesojās atraktīvie Swedbank tēli Vāvere un Pīle. Ja parasti dzīvnieki un putni ieradās no Meža skolas, tad šoreiz - no bankas, lai Zinību dienā sveiktu lielus un mazus audzēkņus un skolotājus.

Gan Vāvere, gan Pīle pārbaudīja bērnu zināšanas un prasmes dažādos mācību priekšmetos. Izrādās, ka, pildot vienu un to pašu uzdevumu, atrisinājumi ir dažādi, arī atšķirīgas pieejas tos veicot. Paldies par atsaucību Swedbank klientu konsultantei Iritai Riekstiņai par sarūpētajām maskām, baloniem un saldumiem.

Šīs mācību iestādes šajās dienās saņēma arī spēles "Krustojums", tās izstrādājusi SIA "Prāta Spēles" pēc CSDD pasūtījuma un projekts tika finansēts no OCTA līdzekļiem par tēmu "Satiksmes drošība". Paldies par sadarbību Annai Peipiņai (SIA Brain Games).

Lai visiem veiksmīgs, radošs, darbīgs un panākumiem bagāts jaunais mācību gads! Lai ir pārsteigumi, kas rada prieku! Prieks, kas rada iedvesmu! Iedvesma, kas iepriecina un draugi, kas sagādā pārsteigumus!

Daiga Andersone,

VPIV skolotāja, koordinatore

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top