faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Sporta diena Pērses sākumskolas pirmsskolas grupai ''Pa Laimes Lāča pēdām''21.09.2018

Atsaucoties Latvijas Skolu sporta federācijas aicinājumam piedalīties Eiropas skolu sporta dienas projektā, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupa 20.septembrī aktīvi sportoja. Kopā ar bērniem cītīgi līdzdarbojās arī Laimes Lācis (sk.Daiga Andersone) un Pepija Garzeķe (sk.Linda Grigule), aicinot mainīt ikdienas paradumus un būt fiziski aktīviem jebkurā vecumā.

Sekojot Laimes Lāča pēdām pagastā, skaitījām noietos soļus.Tie mums šajā dienā sanāca 1900! Daudz vai maz? Diezgan!

Rīts turpinājās ar aktīvu rīta rosmi un dažādām stafetēm, kuras bija izdomājuši Zvēri un Putni. Gliemezis - Mugursomas skrējienu, Pāvs - Krāsainu sapņu lidojumu, Sienāzis - Lidojumu ar gaisa balonu, Rubenis - Pastum, pastum, atsperies, Sesks - Dusmu dzīšana, Ezis - Atrodi mušmiri u.c.

 Kad cītīgi pasportojām, tad atpūtas brīžos mielastu sarūpējis bija Zaķis Garausis,viņa gardie burkāni šogad izdevušies gana saldi. Lācis Ķepainis atsūtījis spēka dzērienu, lai visi būtu tikpat stipri un vareni kā viņš pats. Mielojāmies arī ar āboliem un sēnītēm, šogad esot laba raža. Jā,tikai naskās Vāveres zinot, kur tās kraukšķīgās sēnes atrast.

Laiks paskrēja nemanot un bija jādodas pusdienās. Protams, kā jau svētkos pienākas, pats Pūķis bija sarūpējis salūtu un Pepija Garzeķe sagatavojusi medaļas.  Mājupceļā no stadiona satikām ciemiņus - Elejas ļaudis, kuri viesojās pieredzes apmaiņas braucienā ĢAC ''Dzeguzīte''.

Smiekli, priekpilni saucieni, izbrīns un pārsteigumi - tādi mūsu šodienas mirkļi!

Teksts: Daiga Andersone

Foto: Iveta un Līga Riekstiņas

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top