Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/perses_sakumskola/satiksanas_svetki_1_septembris
Drukas datums: 23:40:11 14.12.2018

Satikšanās svētki- 1.septembris05.09.2017

Kaut kur tālumā uz lauka, Dzestrs rīts tiek miglā tīts. 

Kaut kur pļavā, rīta rasāKājas mazgā septembris.

 Dienas gaišās stundas aizvien sarūk, siltos vasaras vakarus nomainījis dzestrs drēgnums, dārzos zied greznās gladiolas, košās asteres, saulainās samtenes … un tas viss kopā liecina, ka jaunais mācību gads ir klāt!

Saposta jaunajam darba cēlienam Pērses sākumskola 1. septembrī sagaidīja savus skolēnus svinīgajā Zinību dienas pasākumā. Kopumā  šogad sākumskolā un pirmsskolā mācīsies 50  skolēni.

Šajā dienā ar krāsainiem ziediem rokās smagās zinību pils durvis vēra pirmklasnieki, skolas solos atgriezās spurdzoši skolēni, kas steidza satikt klasesbiedrus un dalījās vasaras piedzīvojumos. Ar jaunu darba sparu un idejām bērnus sveicināja pedagogi.

Šogad mācības 1. klasē uzsāka 5 skolēni, kuru acīs varēja redzēt gan prieka mirdzumu, gan mazu nedrošības ēnu. Mazos skolas gaitās ieveda sestās klases skolēni un turpmāks skolas gaitās viņus vadīs audzinātāja Madara Jankalāne.

Skolas direktores p.i. Santa Kalniņa sveica skolēnus, vecākus un skolotājus jaunajā mācību gadā ar cerību, ka tas būs veiksmīgs, ka skolēni gūs dzīvei nepieciešamās zināšanas, un visi kopā būsim gandarīti par paveikto darbu. Direktores p.i.  savā svētku uzrunā pateicības vārdus veltīja visiem tiem, kuri palīdzēja Pērses sākumskolu sapost jaunajam mācību cēlienam. Jaunā mācību gada veiksmes vēlējumus teica Iršu pagasta pārvaldes vadītāja Raina Līcīte, kā arī pasniedza pirmklasniekiem nelielas dāvaniņas.

Par muzikālo noformējumu gādāja grupa “Ir varianti”. Pasākuma noslēgumā ieradās negaidīta viešņa- pūce. Viņa vēlējās uzzināt vai Pērses sākumskolas skolēni ir gatavi jaunajam mācību gadam. Pūce katram klases audzinātājam bija sagatavojusi novēlējumu, kā arī dāvināja tāfelīti, kur pierakstīt dažādas gudrības.

 Septembris ir kā jauns atskaites punkts, kā jauns darba sākums, kurš jāpaveic rūpīgi un ar atbildību, un mēs katrs pats veidojam savu zināšanu bagāžu un uzkrājam pieredzi, kura dzīvē noderēs. Pratīsim novērtēt to, kas mums ir dots, būsim tikpat pozitīvi, atsaucīgi, draudzīgi kā līdz šim! Lai mums visiem veiksmīgs jaunais mācību gads!