Prieks kopā būt!08.02.2019

1.februārī Pērses sākumskolā norisinājās ritmikas pulciņa dalībnieku rīkotais šovs "Prieks kopā būt". Šajā pasākumā  skolēni skatītājus priecēja ar priekšnesumiem, kuri tika sagatavoti ritmikas nodarbībās.  Kā jau kārtīgā šovā tika dejots, dziedāts, skolēni iejutās citos tēlos, kā arī, starp priekšnesumiem tika izspēlēti konkursi, kuros piedalīties aicinājām skatītājus. Mēģinājumu laikā skolēni izpaudās ļoti radoši. Aktīvi tika domāts par tēliem, kurus atveidos uz skatuves, tika meklēti jauni deju soļi un tiem piemērota mūzika, tika pētīti šovi Latvijā un pasaulē.

Pasākuma vadītāju lomās iejutās 4.klases skolēni Džeina un Tomass, kā arī 5.klases skolniece Beāte un  Adrians no 6.klases. Pērses sākumskolas šovs sākās ar Zaķēnu priekšnesumu, kurā tika atveidota Zaķīšu pirtiņa, kas neatstāja vienaldzīgu nevienu skatītāju. Šova turpinājumā skolēni rādīja individuāli vai  grupās sagatavotos priekšnesumus, priecējot gan ar pašmāju, gan ārzemju hitiem. Skatītājiem tika atrādītas arī ritmikas nodarbībās sagatavotās kopīgās dejas  - Anniņa vanniņā un Jailhouse rock.  Šova noslēgumā skatītāji varēja dziedāt līdzi trio "KAM?", kuras izpildīja R.Paula dziesmu popūriju.

Paldies dalībniekiem par atsaucību priekšnesumu veidošanā!

Paldies čaklajiem rūķīšiem Renātei, Ričardam, Adrianam un tehniskajam darbiniekam Gundaram par palīdzību pie pasākuma vizuālā noformējuma!

Uz tikšanos nākošajā šovā Pērses sākumskolā!

Pērses sākumskolas

interešu izglītības programmas “ Ritmika” vadītāja

Madara Jankalāne 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top