Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/perses_sakumskola/popiela_perses_sakumskola
Drukas datums: 23:36:56 14.12.2018

Popiela Pērses sākumskolā08.12.2017

1.decembrī Pērses sākumskolā norisinājās pasākums “Popiela”. Šajā pasākumā piedalījās  bērni, kuri apmeklē ritmikas pulciņu.  Jau no pirmās ritmikas nodarbības dienas skolēni ar nepacietību un lielu entuziasmu  gatavojās šim pasākumam. Pulciņa laikā tika pilnveidota bērnu uzstāšanās prasme uz skatuves, meklētas dziesmas, domāti deju soļi, roku kustības. Katra ritmikas nodarbība pagāja radošu ideju gaisotnē pamazām, soli pa solim veidojot priekšnesumus.

Pērses sākumskolas Popielā uzstājās tādas grupas un slavenības kā Rednex, Dzeguzīte, Gummy bear, Aqua –ar dziesmu “ Barbie Girl” , Megana Treinore, pašmāju Bermudu divstūris, kā arī NANDO piedaloties Edavārdi ar dziesmu “Fizikas skolotājs.” Kopumā dalībnieki skatītājus priecēja ar desmit interesantiem un atraktīviem priekšnesumiem.

Priekšnesumus vērtēja žūrija, piešķirot katrai no tām  kādu nomināciju un nelielu balviņu. Kā viena no nominācijām, kas ieguva  vislielākās skatītāju ovācijas bija “Gada debija augstpapēžu kurpēs” , kur  zēns iejutās meitenes lomā.

Pasākuma noslēgumā skolēni vienojās kopējā dejā ar skatītājiem, izdejojot visiem pazīstamo “ Putniņdeju.” 

Radošās aktivitātes palīdz skolēniem parādīt savus talantus. Skolēni iemācās sadarboties, iegūst jaunu pieredzi, atklāj sevī jaunus talantus un  izcilas līdera dotības.

Uz tikšanos nākamajā, radošajā pasākumā Pērses sākumskolā!

 Pērses sākumskolas

interešu izglītības programmas “ Ritmika” vadītāja

Madara Jankalāne