Lapas karte
AA+A++
A AAA

Pērses sākumskolas skolēni stāda Laimes kokus

21.09.2021

5.jpgJau ceturto gadu Pērses sākumskola iesaistās Pasaules talkā jeb World Cleanup Day, iesējot vai iestādot savu "Laimes koku".

Šogad veidojām zaļāku un sakoptāku vidi pie pirmsskolas grupas topošā rotaļu laukumiņa. To apzaļumojām ar dažādiem dekoratīvajiem stādiem. Savukārt, pie ieejas  savu rudenīgo lapu ietērpu rādīs un no ļaunas acs pasargās pīlādzis.

Kamēr sākumskolas skolēni aktīvi veica stādīšanas darbus laukumiņā, pirmsskolas grupas bērni ar audzinātājām rotaļnodarbību laikā sēja paši savus Laimes kokus.  Paldies LVM Kalsnavas arborētuma kolektīvam, kuri jau ceturto gadu skolai dāvina kociņus. Šoreiz dāvanā priežu sēklas, kuras bērni varēja iesēt paši un varēs pētīt, cik tad ātri priedes aug. Savukārt pirmsskolas grupas audzinātājas bija sarūpējušas citronu un mandarīnu sēkliņas, ozolzīles, kastaņus, pupas un sīpolus.  Viss tika rūpīgi izpētīts un likts podiņos augšanai.

Kā katru gadu, arī šogad ir gandarījums par to, ka šī akcija sniedz iespēju vienoties kopīgās aktivitātēs, veidojot zaļāku, sakoptāku un patīkamāku vidi apkārt skolas teritorijai. Īpašs prieks ir par to, ka tieši bērni un skolēni tiek iesaistīti koku sēšanas un stādīšanas aktivitātēs, jo tā tiek veidota atbildības sajūta par dabas saglabāšanu. Pa sēkliņai, pa stādiņam, pa lapiņai vien - mēs kopā varam Latviju padarīt stiprāku un zaļāku !

 Santa Kalniņa,

Pērses sākumskolas direktores p.i.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top