No ziediem uz smaidiem30.09.2020

Katru gadu Pērses sākumskolas skolēni, skolotāji un vecāki iepriecina Iršu iedzīvotājus un viesus ar skaistu rudens ziedu rotu – ziedu ornamentu.

Šogad, turpinot Dzejas dienu moto "Dzeja dziedē", veidojām smaidus, jo smaids un smiekli palīdz pārvarēt visas raizes. Smaidot un darot labu citiem, tu vienlaicīgi dziedini arī sevi. Smaids rada smaidu. Tas  ne vien pagarina mūsu dzīvi, bet padara to krāsainu un skaistu. Prieks ir kā brīnumzāles. Tas dziedē! Ir pat teiciens, ka smaids ir lētāks nekā elektrība, bet dod vairāk siltuma un gaismas.

Arī mēs, Pērses sākumskolas saime, vēlējāmies ienest Iršos vairāk prieka, siltuma,  vairāk pozitīvu emociju, vairāk krāsu rudenīgi lietainajā laikā.  Pirmsskolas grupiņa izvēlējās radīt prieku Iršu vecļaudīm un rotaļu laukuma apmeklētājiem. Veidojot ziedu ornamentus, bērni pilnveidoja savas zināšanas matemātikas, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslas jomās, jo, izrādās, ka ne tikai cilvēki var priecāties un smaidīt. Smaida arī dažādas ģeometriskas figūras un ornamenti. Savukārt sākumskolas skolēni smaidošās sejiņas izvēlējās veidot gan pie skolas, gan  halles teritorijā, kur ikdienā garām iet Iršu pagasta iedzīvotāji un bērni. Katrs skolēns ielika savu artavu un izdomu smaidu veidošanā.

Neskatoties uz lietaino laiku, ziedu košums, vecāku un skolotāju atbalsts un skolēnu čaklās rokas ir paveikušas brīnumu- kopīgā iecere ir izdevusies! Paldies jums!

 Santa Kalniņa,

Pērses sākumskolas direktores p.i.

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top