Mātes un Ģimenes dienai veltīts koncerts Iršos "No sirsniņas sirsniņai"20.05.2019

15.maijā,Starptautiskajā Ģimenes dienā, Pērses sākumskolā aicinājām ikvienu uz Mātes un Ģimenes dienai veltītu pēcpusdienu ''No sirsniņas sirsniņai''.

''Šie svētki ir ģimenes diena,pats ziedonis sveicienus nes...'', tā sākās mūsu koncerts,kurā suminājām gan māmiņas,gan ģimenes,gan visus pārējos ģimenes locekļus.

Pirmsskolas grupas bērni saviem mīļajiem ''dziesmiņas dziedāja,orķestrī spēlēja,dancīšus veda,dzejolīšus skaitīja,puķītes dāvāja un saldas bučas sadeva''.

Pērses sākumskolas dejotāji,lieli un mazi,ar savu raito deju soli un stalto stāju iepriecināja katru sirsniņu,deju grīda rībēt rībēja un skanēt skanēja.

Īpašu pārsteigumu savam tētim sarūpēja Džeina,dziedot dziesmu ''Tu,tēti,paskaties'',kā arī puiši,Ričards un Tomass,kuri savu dziesmu veltīja vecmāmiņām.

Skolas ansamblis mūzikas skaņām piepildīja visu zāli,ievedot mūs krāsainajā pasaulē un slavējot māmiņas rokas.

5.un 6.klases kopkoris visiem mīļajiem dziedāja dziesmas par ģimeni,divām skudrām un veltījumu mātei.Prieka asaras klausītāju rindās liecināja,ka teksti daudziem  zināmi un sirsniņās iegūluši. 1.-4.klases bērni savus mīļos sveica dejojot,dziedot,pantus skaitot,kā arī pārsteigumus sarūpējot!

''Pa Piena ceļu bērni nāk pie savas māmiņas.

Tu ieradies no zvaigznītes un biji ļoti mazs''.

Mums katram ir sava ģimene,arī skolas saime ir viena liela ģimene,tāpēc viņi - skolas ļaudis,svētkos saņēma gaiļbikšu podiņus pateicībā,lai viņu mīlestība un gādība,rūpes un centība mūs pavadītu ikdienā ik uz soļa.

Svētkos pārsteigumu visiem dalībniekiem un skatītājiem bija sarūpējusi skolas vecāku padome-ar mīlestību ceptās,piepildītās un pārkaisītās kūkas - Hiršenhofas saldais sapnis - garšojam visiem! Paldies, protams, viesmīlīgajiem un atsaucīgajiem tētiem!

''Viss,viss pasaulē ir mīlestības vērts.Viss pasaulē ilgojas mīlestības,un,to saņemot,ik cilvēks,ik dzīva būtne kļūst labāka,drošāka,skaistāka,mirdzošāka un pasargātāka. Mīļa sirds dara brīnumu lietas.Tici,tā tas ir!''

Daiga Andersone,

Pērses sākumskolas skolotāja

Foto-Santa Kalniņa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top