Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/perses_sakumskola/man_ir_tiri_zobi_nodarbiba
Drukas datums: 13:24:00 29.09.2020

"Man ir tīri zobi!" nodarbība 22.11.2018

Lai mudinātu bērnus regulāri tīrīt zobus un rūpēties par savu zobu veselību, Pērses sākumskola pieteicās projektam "{Programma pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem Latvijā par mutes un zobu veselības veicināšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem". Programma tiek īstenota un finansēta Eiropas Sociālā fonda projekta "Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi" (Id.Nr.9.2.4.1/16/I/001) ietvaros.

21. novembra nodarbībās  "Man ir tīri zobi!"   pirmsskolas grupu bērniem un 1.- 2.klašu skolēniem interesantā, saistošā veidā stāstīja par regulāru zobu kopšanas nepieciešamību. Pārrunās ar bērniem  noskaidrojās , kas garšo zobiņam "Baltiņam" un kā zobubirstīte "Čaklīte" var palīdzēt "Baltiņam" rūpēties par zobu tīrību un veselību.

Nodarbības laikā bērniem tika piedāvāti dažādi interesanti uzdevumi ar praktisku darbošanos. Aktivitātē  "Palīdzam zobiņam!" bērni mācījās attīrīt zobiņu no netīrumiem. Ar tiem mieloties vēlējās arī zobugrauzis Urķis, kurš bija neapmierināts par skolēnu labajām zināšanām un  prasmi tīrīt zobiņus.

Piedāvātās aktivitātes bija pamācošas un interesantas. Skolēni aktīvi līdzdarbojās, guva noderīgus ieteikumus, kā rūpēties par savu zobu veselību.

Pēc interesantās nodarbības bērni saņēma zobu suku, dvielīti, kā arī informatīvu materiālu par pareizu mutes dobuma un zobu kopšanu saistībā ar veselīga uztura paradumiem, kas pielāgots atbilstoši bērnu vecumam un vajadzībām.

Paldies projekta rīkotājiem par interesantajām un pamācošajām  nodarbībām!

 Santa Kalniņa,

Pērses sākumskolas direktores p.i.