Kino pēcpusdiena Iršos20.01.2020

Piektdien, 17. janvārī, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupā organizējām kino un popkorna pēcpusdienu, aicinot noskatīties filmu ''Lācēna Padingtona piedzīvojumi''. Gaidāmā kino skatīšanās bija kā maģisks piedzīvojums. Kopā ar bērniem centāmies iekārtot kino zāli klasē, numurēt rindas un vietas, tad arī orientēties telpā un atrast sev nepieciešamo sēdvietu. Uzdevums bija diezgan nopietns un sarežģīts,jo visbiežāk vietas ierāda vai atrod pieaugušie. Pārrunājām, kas nepieciešams, lai dotos uz kino, kā tur jāuzvedas un kādas tad ir iespējas mūsdienās kino baudīšanai.

Nolēmām, ka kino biļetes sagatavos audzinātājas, savukārt popkorna turziņas audzēkņi gatavos paši, noformējot tās pēc saviem ieskatiem. Burtu un vārdu pratēji sacentās veiklībā, kurš ātrāk sarakstīs vārdus, mazākie ķipari zīmēja popkorna graudiņus. Īsti mākslinieki un mākslas šedevri!

 Visinteresantākais un aizraujošākais, kā arī gaidītākais notikums pašiem bija popkorna gatavošana. Cik aizraujoši visi vēroja, kā mazais, dzeltenais graudiņš pārtop par baltu, krokainu popkorna gardumu. Daži mājās krāsniņās vai pannās sagatavoja kārumu, citi iegādājās jau gatavu veikalā, tomēr, kā atzina kino skatītāji, vēl neviens nebija ēdis siltu popkornu.

Kad kino našķis sagatavots un turziņas piepildītas, vietas atrastas, klāt kino skatīšanās laiks.

Fantastiskas emocijas, smiekli, pārsteigumi - viss kā radīts darba nedēļas noslēgumam. Protams, noslēgumā arī secinājām, ka ''kino teātrī vienmēr būs labāka skatīšanās pieredze''. Paldies par atbalstu un atsaucību bērnu vecākiem!

Daiga Andersone,

skolotāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top