faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Ģimenes mūs stiprus dara22.05.2018

Cik maksā rīta rasa pļavā? Cik maksā varavīksnes krāsas? Cik maksā smaids, ko dāvā māsa? Cik - tēva balss, cik - mātes glāsts? Es domāju, Tev skaidrs jau: visdārgākajam cenas nav!

 Šī gada 16. maijā skolēnu ģimenes tika lūgtas uz ģimenes dienas pasākumu Pērses sākumskolā, kur mīlestības pilnā gaisotnē tika sniegts koncerts vismīļākajiem un tuvākajiem!

 Par noformējumu, scenāriju un pasākuma vadīšanu rūpējās  vizuālās mākslas skolotāja Vita Zariņa. Paldies par ieguldījumu pasākuma tapšanā! Lai atmosfēra būtu vēl brīvāka un sirsnīgāka vecāki kopā ar saviem bērniem pasākuma laikā sēdēja pie skaisti noformētiem galdiņiem un ar līdzpaņemto cienastu nesteidzīgi baudīja sirsnīgo vakaru.

Atmosfērā valdīja daudz sirsnīgu, pozitīvu un mīlestības pilnu emociju, jo dziesmas, dzejoļi un dejas tika izpildītas no visas sirds.  Pasākuma laikā skolēni apsveica savas māmiņas, tētus un vecmāmiņas ar ziediem, pašdarinātām dāvanām. Pirmsskolas grupas bērni bija sarūpējuši pašu stādītas un laistītas, stīgojošas puķes, kuras māmiņas varēs izstādīt dārzā.

Māmiņu un vecmāmiņu acīs varēja manīt aizkustinājuma, prieka un mīlestības asaras.  

Pasākuma noslēgumā sadevušies rokās, vienojāmies kopīgā dziesmā.

Paldies visiem vecākiem, vecvecākiem, kuri atrada laiku, lai ar saviem bērniem un mazbērniem baudītu šo dienu šeit- mūsu mīļajā skolā!

Santa Kalniņa,

Pērses sākumskolas direktores p.i.

 

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top