Pērses sākumskola

Irši, Iršu pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5108
56.793198 25.594400

Pērses sākumskola sportiņā25.09.2020

Šogad Olimpiskā mēneša sauklis "Mēs esam #SPORTIŅĀ" vienoja arī Pērses sākumskolas skolēnus un pirmsskolas grupas bērnus. Olimpiskās dienas pasākums ir kļuvis par gaidītu tradīciju Pērses sākumskolā, jo tiek plānoti sporta izaicinājumi, kas bērnus saliedē, māca sadarboties, attīsta komandas garu.  

Dienu sākām ar iesildīšanos un "Olimpiskās dienas 2020" rīta vingrojumu kompleksu. Tad sekoja dažādas, sporta skolotāja Kārļa Beikerta izdomātas, komandu un pāru stafetes. Skolēniem ļoti patika arī pionierbols un tautas bumba. Pirmsskolas grupu bērni labprāt vingroja uz bumbām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Laimes koki pie Pērses sākumskolas21.09.2020

2020. gada 19.septembra World Cleanup Day jeb Pasaules talkas ietvaros, kuras mērķis ir apvienot cilvēkus cīņā ar globālo piesārņojumu un klimata pārmaiņām, mēs -  Pērses sākumskola, pievienojāmies ar koku  stādīšanas akciju "LAIMES KOKI".

Šogad vēlējumi bija visdažādākie. Piemēram,  lai Laimes koks pēc iespējas ilgāk augtu un sargātu skoliņu, skolēnus un skolotājus, un ikvienu Iršu pagasta iedzīvotāju!  Lai labās domas un darbi aug tik lieli un spēcīgi kā Laimes koki! Lai skolā vienmēr būtu skolēni un skolotāji, kuri šo skolu mīl un ir laimīgi tajā atrasties!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Sveika, mana skola saulainā!09.09.2020

Pirmo septembri es gaidīju tik ļoti,

Kad uz skolu bērni varēs nākt!

Sveika, skolas diena, ziedu rotā,

Sveika, mana skola saulainā!

Klāt septembris, asteru un gladiolu ziedēšanas laiks.  Arī Pērses sākumskolas durvis atkal atvērtas, lai skolēni satiktos ar saviem klases biedriem un noskaņotos jaunajam mācību gadam. Tradicionāli darbu jaunajā mācību gadā sākam ar atskatu uz iepriekšējo.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Atnākot pavasarim, bērniem jaunas grupu telpas15.04.2020

14.aprīļa rītā, ievērojot valstī izsludinātās ārkārtas situācijas piesardzības pasākumus, durvis pirmo reizi vēra atjaunotās Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas telpas, kuras izvietotas skolas 2.stāvā.

Uz dežūrgrupu atnākušos bērnus sagaidīja smaidīgas audzinātājas un tehniskais personāls. Kāpnes uz grupiņu rotāja pavasarīgi ziedi un krāsaini, prieka piepūsti baloni. Bērnus gaidīja arī vēderam tīkams, salds pārsteigums.

Visi grupas bērni saka sirsnīgu paldies tiem, kas ieguldīja savu darbu, laiku un rūpes mūsu skaistās un mājīgās grupiņas tapšanā!  Vislielāko paldies jāsaka Kokneses novada domei, kas šo ieceri atbalstīja finansiāli. Savus labvēļus un draugus Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērni mīļi ciemos aicinās septembrī.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Līksmi pavada Meteņus11.03.2020

Meteņi ir seni latviešu pavasara gaidīšanas svētki, kad daba pamazām mostas no ziemas miega, lai gan šogad tā maz gulējusi, kā arī apkārt jau jūtama pavasara elpa. Meteņos visiem jābūt līksmiem un jautriem, tāpēc arī Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērni kopā ar pieaugušajiem lustēja daudz, svinot Meteņdienu un gaidot atnākam pavasari. Lustes ieilga nedēļas garumā.    Pirmdienā: gatavojām pūpolu slotiņas, plaucējām pavasara ziediņus, kā arī stādījām sīpoliņus. Pavasarī vitamīni noderēs! 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top