Lapas karte
AA+A++
A AAA

Pērses sākumskola

Pērses sākumskola

Irši, Iršu pagasts, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5108
56.793198 25.594400

Adaptācijas pasākumi Pērses sākumskolā

10.09.2021

14.jpgVasara aizsteigusies gājputniem līdzi. Septembra dienas vēl lutina ar siltajiem saules stariem, bet Pērses sākumskolā sācies jaunais mācību gads.

Pēc Zinību dienas sirsnīgiem, padomu veicinošiem mirkļiem un atkalredzēšanās priekiem, 2.septembris iesākās ar Adaptācijas dienu. Šajā dienā 1.-6.klašu skolēni tikās ar Ivetu Hveckoviču, kuras vadībā skolēni izmēģināja jaunu metodi, kas palīdz ielūkoties savā emocionālajā pasaulē un labāk izprast sevi - neirografiku.  

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Pretī skolai raiti steidzas tētiņa lepnums, mammītes prieks!

14.06.2021

img_20210608_132758.jpgŠodien tu dārziņam sveikas saki, 

Visskaistākās atmiņas paņem sev līdz. 

    8. jūnijā Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas 3 absolventes saņēma savu pirmo izglītības dokumentu. Izrotātās skolas telpas un zāle, krāšņie baloni, smaržīgās meijas, ceriņi un peonijas, margrietiņas un kalmes, viss liecināja par to, ka svētki klāt. Grupas biedri, dzeja un dziesmas, dejas, bitītes visapkārt, sapnis vasaras naktī.      

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Spietiņsvētki Pērses sākumskolā

01.06.2021

img_20210531_105332.jpgKad skolā ir pēdējā skolas diena un mācību gada noslēgums, tad pirmsskolas grupā noris Spietiņsvētki. Lielās bites dodas projām dzīvē no  skolas stropa, mazās bitītes no mazā stropiņa pārlaižas uz lielāku, kāda cita bitīte tikai sāk apgūt pirmos soļus bišu dārziņā.     

 Saulainā dienā, kuru visi tik ļoti gaidījuši, jo aukstais laiks un lietavas darījušas savu, mazie Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērni pārvērtās par bitītēm. Pie viņiem ciemos ieradās Bizmārīte (sk. Daiga Andersone)un Vinnijs Pūks (sk. Mudīte Kļaviņa). 

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Skolā ienāk pavasaris!

01.04.2021

23_4.jpgNeskatoties uz valstī notiekošo, mūsu skolā ir ienācis pavasaris. Telpu logos čivina putni, uz saules gaismu tiecas sniegpulksteņi.  Kaut nedaudz klusāk kā ierasts, skolas gaiteņos dzirdami bērnu smiekli, atkal redzēšanās, kopā būšanas prieks.

Kā zināms, svētku gaidīšanas laiks ir skaistāks nekā pašas svinības - ir jārada īpaša noskaņa mājā, skolā, pagalmā, jāiemācās kāda dziesma vai dzejolis  par pavasari. Šogad Lieldienu svinības skolā notikt nevar, bet skolotāji, pirmsskolas grupiņu audzinātājas un skolas tehniskie darbinieki, centušies radīt bērniem svētku noskaņu.

Lasīt visu ziņu galerija (42)

Pērses sākumskolas pirmsskolas grupa atsāks darbu

08.03.2021

logo_perses_sakumskola.jpg"Uz karantīnas laiku slēgtā Pērses sākumskolas pirmsskolas grupa rīt, 9. martā, atsāks darbu klātienē," informē Santa Kalniņa, Pērses sākumskolas direktora pienākumu izpildītāja. Vairāk nekā divas nedēļas, no 18. februāra līdz 5. martam, pirmsskolas grupā bija noteikta karantīna, kad saslimšana ar Covid-19 bija konstatēta trīs Pērses sākumskolas darbiniekiem.

Lasīt visu ziņu

Pārsteigums - sniega māja

01.02.2021

img_20210131_wa0017.jpgJanvāra pēdējā piektdienā, kad Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērni devās pastaigā, Iršu stadionā viņus sagaidīja pārsteigums - balta sniega mājiņa. Visas nedēļas garumā mēs bijām centušies uzbūvēt cietoksni, tomēr sniegs katru dienu nelipa un izrādījās, ka mēs kā mazie cinīši šoreiz lielo sniega vezumu nespēsim pavilkt. Mazliet noskumām, bet ne uz ilgu laiku, jo izlēmām, ka mūsu cietokšņa siena var būt arī vilciens, pēc tam tas pārvērtās par zirgu un kamieli. Nākošajā dienā nolēmām, ka ieliksim logus, diemžēl tie ilgi negribēja turēties, tāpēc radās sniega piku mērķi un pikošanās gāja uz nebēdu. Piektdiena - gandrīz brīvdiena un cik fantastisks pārsteigums, kuru mums bija sarūpējuši Iršu pagasta jaunieši kopā ar sporta dzīves organizatori Lāsmu Rutkovsku! 

Lasīt visu ziņu galerija (13)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top