Pērses sākumskola

Irši, Iršu pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5108
56.793198 25.594400

Atnākot pavasarim, bērniem jaunas grupu telpas15.04.2020

14.aprīļa rītā, ievērojot valstī izsludinātās ārkārtas situācijas piesardzības pasākumus, durvis pirmo reizi vēra atjaunotās Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas telpas, kuras izvietotas skolas 2.stāvā.

Uz dežūrgrupu atnākušos bērnus sagaidīja smaidīgas audzinātājas un tehniskais personāls. Kāpnes uz grupiņu rotāja pavasarīgi ziedi un krāsaini, prieka piepūsti baloni. Bērnus gaidīja arī vēderam tīkams, salds pārsteigums.

Visi grupas bērni saka sirsnīgu paldies tiem, kas ieguldīja savu darbu, laiku un rūpes mūsu skaistās un mājīgās grupiņas tapšanā!  Vislielāko paldies jāsaka Kokneses novada domei, kas šo ieceri atbalstīja finansiāli. Savus labvēļus un draugus Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērni mīļi ciemos aicinās septembrī.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Līksmi pavada Meteņus11.03.2020

Meteņi ir seni latviešu pavasara gaidīšanas svētki, kad daba pamazām mostas no ziemas miega, lai gan šogad tā maz gulējusi, kā arī apkārt jau jūtama pavasara elpa. Meteņos visiem jābūt līksmiem un jautriem, tāpēc arī Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērni kopā ar pieaugušajiem lustēja daudz, svinot Meteņdienu un gaidot atnākam pavasari. Lustes ieilga nedēļas garumā.    Pirmdienā: gatavojām pūpolu slotiņas, plaucējām pavasara ziediņus, kā arī stādījām sīpoliņus. Pavasarī vitamīni noderēs! 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Vissirsnīgākā nedēļa Pērses sākumskolā 11.03.2020

Mīlestības svētkos,14.februārī, Pērses sākumskolas bērni svinēja Sirsniņdienu. Ģērbušies mīlestības krāsās - rozā, sarkanā un citās, jo katram jau esot tā sava vismīļākā, tika kalti dienas plāni. Šķiet, neviens neapšaubīs faktu, ka ''mīlestība iet caur vēderu''. Tomēr nekas nav tik vienkārši, kā izklausās. Mums radās vēlme gatavot mīklu un cept sirsniņvafelītes, lai iepriecinātu paši sevi, savus puncīšus un mīļos. Jaucām mīklu, skaitījām un rēķinājām, plānojām un prognozējām -būs vai nebūs – un - cik daudz?

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Projekta koordinatoru īstermiņa tikšanās Beļģijā26.02.2020

Februārī norisinājās  Erasmus+ programmas pamatdarbības  Nr.2 (KA 2) skolu apmaiņas partnerību projekta Nr. 2019-1-ES01-KA229-064559_3 “Little gazes at great artwork” atbildīgo personu īstermiņa tikšanās skolā Ecole de La Croic-Scaille Beļģijā, pilsētā Gedinne. Tikšanās mērķis bija izplānot pirmās mobilitātes aktivitātes un risināt dažādus organizatoriskus jautājumus.

Tikšanās laikā projekta partneri no Beļģijas  iepazīstināja mūs ar savu skolu. Pārrunājām projekta īstenošanas plānu, veicām tajā nelielas korekcijas. Bija iespēja tikties ar skolas atbildīgo personu budžeta jautājumos, kā arī apskatījām tuvējo skolas apkārtni un iepazinām tās kultūru. Otrajā dienā tikāmies un iepazīstinājām ar mūsu projekta norisi  Giani Perazzo- 42 “tīkla” skolu koordinatoru Beļģijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Kokneses novada domē Ēnu diena jau sākusies!10.02.2020

Šogad Ēnu diena Latvijā norisināsies 12. februārī, bet Kokneses novada domē pirmie ēnotāji  no Pērses sākumskolas jau ieradās šodien, 10. februārī.

Pērses sākumskolas skolēnus un skolotājus novada domē sagaidīja pašvaldības vadītājs Dainis Vingris. Viņš pastāstīja par savu ikdienas darbu un iepazīstināja ar domes speciālistiem. Viens skolēns bija izvēlējies tuvāk iepazīt domes juristes darbu, vēl citi uzzināja, ar ko nodarbojas Attīstības nodaļa, kā norit darbs Grāmatvedības nodaļā. Savukārt tikšanās ar pašvaldības policistu Daini Ginteru vairākiem skolēniem raisīja domas, ka arī viņi nākotnē varētu izvēlēties policista profesiju. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Sveces - februāra mēneša karalienes06.02.2020

Pavadot gada pirmo mēnesi, janvāri, un sagaidot Sveču mēnesi, februāri, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupā aktivitāšu daudz. Šogad vēlējāmies izmēģināt laimi un spēkus sveču liešanā. Lieli un mazi no malu malām steidza nest sveču galus un neizmantotās sveces, lai kopīgi radītu jaunas, košas un krāsainas februāra mēneša karalienes.

Lai uzdevumi būtu interesantāki, skaitījām un svērām atnesto, mērījām ar lineālu, atpazinām krāsas, centāmies salauzt smalkākos gabaliņos, sarūpējām trauciņus, kur liet izkausēto, kā arī gatavojām daktis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top