faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Pērses sākumskola

Irši, Iršu pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5108
56.793198 25.594400

Ceļā uz Laimīgo zemi05.06.2019

Pērses sākumskolā aizvadīts kārtējais mācību gada noslēgums un pirmsskolas grupiņas izlaidums. Pasākuma laikā ar savu klātbūtni mūs pagodināja pats Sprīdītis, kurš ieradās, braucot ar skrejriteni. Gudrības māte viņam bija iedevusi sešas atslēgas un noteikusi, ja viņš ar tām mācēs rīkoties, tad viņam būšot ne tikai liela dūša, bet arī gudrs prāts.

Pirmsskolas jaunākās grupiņas bērni Sprīdītim palīdzēja atvērt durvis uz valodas un burtiņu pasauli, skandējot dzejoļus un nodziedot dziesmiņas par alfabētu. Kopā ar mazajiem bērniem palīdzējām atvērt durvis uz emocijām prieku, draudzību un mīlestību. Sprīdītis atzina, ka ir skaisti būt bērnam! Priecāties, dziedāt, smaidīt, jo mūsos katrā mīt dārgums - vajag tikai saskatīt. Dārgumu katrā no izlaiduma bērniem saskatīt palīdzēja grupiņas audzinātāja Daiga Andersone, pastāstot klātesošajiem ko interesantu par katru no izlaiduma bērniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Mātes un Ģimenes dienai veltīts koncerts Iršos "No sirsniņas sirsniņai"20.05.2019

15.maijā,Starptautiskajā Ģimenes dienā, Pērses sākumskolā aicinājām ikvienu uz Mātes un Ģimenes dienai veltītu pēcpusdienu ''No sirsniņas sirsniņai''.

''Šie svētki ir ģimenes diena,pats ziedonis sveicienus nes...'', tā sākās mūsu koncerts,kurā suminājām gan māmiņas,gan ģimenes,gan visus pārējos ģimenes locekļus.

Pirmsskolas grupas bērni saviem mīļajiem ''dziesmiņas dziedāja,orķestrī spēlēja,dancīšus veda,dzejolīšus skaitīja,puķītes dāvāja un saldas bučas sadeva''.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Lieldienu Zaķim pa pēdām29.04.2019

Saulainajā ceturtdienā, 25.aprīlī, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērni kopā ar Zaķi Garausi (sk.Daiga Andersone) devās Lieldienu Zaķim pa pēdām, lai noskaidrotu, kādi brīnumi notikuši pagastā Lieldienu laikā.

 Ja ''mežmalā uz lielas bekas rūķītis konfektes stādīja'',tad pie staltā magazīnas bērza bērni radīja krāšņu Olu koku,kāds šaipusē vēl nebija manīts.Par brīnumkoku īpaši pārsteigts bija draiskais pavasara vējiņš, kurš ar lielāko prieku šūpināja un pūta raibās oliņas pa malu malām uz visām pusēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Pērses sākumskolas skolēni iesaistās projektā "Uzzīmē savu skolas dienasgrāmatu pats!"01.04.2019

Nodibinājums "Zinātnes un inovāciju parks" jau ceturto gadu īsteno projektu "Dienasgrāmata", kura ietvaros Latvijas skolām tiek izstrādātas individuāla satura un dizaina skolēnu dienasgrāmatas. Projekta noslēgumā skola iegūst savas skolas dienasgrāmatu 2019./2020. mācību gadam. "Zinātnes un inovāciju parka" projekta "Dienasgrāmata" komanda, projekta ietvaros, strādās pie finansējuma piesaistes no Latvijas uzņēmumiem, kas dotu iespēju izglītības iestādēm, kuras piedalījušās šajā aktivitātē, saņemt skolēnu dienasgrāmatas bez maksas.

Šajā mācību gadā arī Pērses sākumskola ir iesaistījusies projektā "Dienasgrāmata", kas ilga no 1.marta līdz šī gada 1.aprīlim, bet dienasgrāmatu ražošanas process un nogādāšana skolā turpināsies līdz 2019. gada 26.augustam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Uz kino!25.02.2019

Otrdien, 19.februārī, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērni  un 1.klases skolēni devās uz PII ''Bitīte'' Bebros,kur viesojās trīsdimensiju (3D) mobilais planetārijs – sfēriskais kinoteātris  ar izglītojošu un interesantu programmu no Igaunijas. Sfēriskais kino –pasaule,kur dzimst jauna realitāte! 3D efekts bez brillēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top