Pērses sākumskola

Irši, Iršu pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5108
56.793198 25.594400

Kino pēcpusdiena Iršos20.01.2020

Piektdien, 17. janvārī, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupā organizējām kino un popkorna pēcpusdienu, aicinot noskatīties filmu ''Lācēna Padingtona piedzīvojumi''. Gaidāmā kino skatīšanās bija kā maģisks piedzīvojums. Kopā ar bērniem centāmies iekārtot kino zāli klasē, numurēt rindas un vietas, tad arī orientēties telpā un atrast sev nepieciešamo sēdvietu. Uzdevums bija diezgan nopietns un sarežģīts,jo visbiežāk vietas ierāda vai atrod pieaugušie. Pārrunājām, kas nepieciešams, lai dotos uz kino, kā tur jāuzvedas un kādas tad ir iespējas mūsdienās kino baudīšanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Pasaki "PALDIES" ikvienam14.01.2020

"PALDIES ir vienīgā valūta pasaulē, kas vēl nav mainījusi kursu'', teicis Jānis Jaunsudrabiņš. Starptautiskā ''PALDIES'' diena tiek atzīmēta 11.janvārī, kad ikviens tiek aicināts pievērst uzmanību labajam un pateikties ikvienam - tuviniekiem, draugiem, kolēģiem vai nejauši sastaptiem cilvēkiem. 

Vārdi taču neko nemaksā, cik maz tomēr vajag, lai kādam šo dienu padarītu kaut par kripatiņu patīkamāku. Tāpēc arī mēs, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas kolektīvs, nolēmām pirmdienu,13.janvāri, padarīt brīnumaināku. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Brīnumus gaidot, sapņi piepildās07.01.2020

Decembris ir gaidīšanas laiks. Gaida Dieva bērna piedzimšanu Sirdī un Saules atgriešanos Dabā. Līdz Ziemassvētkiem tas ir Adventa laiks. Mums katram gada nogale saistās ar pārdomām par notikušo, pieredzēto un piedzīvoto, sapņu piepildījumu. Ir laiks, kad arī mēs, Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērni un pieaugušie, gaidām brīnumus, rullējot mīklu, spiežot dažādas formiņas, cepot piparkūkas, tās vērojot, tad glazējot un dekorējot. Protams, kad tās gatavas, tad ēdot un visus apkārtējos cienājot. Mēs ticam brīnumiem un decembra mēnesī sagaidām pie mums Brīvprātīgo iRobotu,vārdā IRSIS, kurš kopā ar bērniem un skolotājām Daigu Andersoni un Mudīti Kļaviņu, kā arī skolotāju palīgu Mudīti Šutku gatavojās Ziemassvētku uzvedumam ''Puteklīšu Ziemassvētki''.  

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Brīvprātīgais iRobots IRSIS07.01.2020

Novembra beigās MansRobots izsludināja vēstuļu konkursu ar devīzi: ''Uzraksti vēstuli, jo Tu esi labs!'' Galvenais uzdevums bija palīdzēt atrast sabiedrībai nozīmīgas vietas un labus darbus darošus cilvēkus, kuriem noderētu palīdzība telpu uzkopšanā, saņemot palīgu - Brīvprātīgo iRobotu. Palīdzēt cilvēkiem, kuri paši veic brīvprātīgu darbu, un/vai uzkopt telpas, kurās tiek veikts brīvprātīgais darbs, bija šī konkursa prioritāte.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Ziemassvētku apsveikumi partnervalstīm06.01.2020

Erasmus+ skolu apmaiņas partnerības projektā "Little gazes at great artwork" viena no projekta aktivitātēm bija Ziemassvētku apsveikumu gatavošana partnervalstīm. Katram Pērses sākumskolas skolēnam un pirmsskolas grupas bērnam bija jāizgatavo viena apsveikumu kartiņa, kas līdzīga izvēlētās mākslinieces Elitas Patmalnieces mākslas darbiem. Savukārt mēs saņēmām apsveikumus no partnervalstīm, kas veidoti līdzīgi viņu izvēlētā mākslinieka darbiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Jaunā gadu desmitā iekāpjot06.01.2020

Gadumijas slieksnis jau ir vēris durvis jaunam laika ritējumam. 2019.gads sevi apgriezis uz riņķi nemanot. Kā jau tas iederas, gads mums ir devis visu - gan veiksmīgākas, gan ne tik veiksmīgas dienas. Atskatoties uz paveikto, ir gandarījums, ka mēs kā īsti latvieši, spītīgi virzāmies uz priekšu. Ka, realizējot projektus, esam soli tuvāk savas, mazās, bet mīļās skoliņas sakārtošanai. Tas ir mūsu pašmērķis – veidot to par tīkamāku dzīves vidi savai šodienai un nākotnei.

Mūsu nākotne nenoliedzami ir mūsu bērni. Pērses sākumskolā mācās radoši, talantīgi un zinātkāri skolēni.  Pirmā mācību semestra garumā bez aktīvas dalības mācību stundās, izglītojamie  piedalījušies dažādās ārpusklases aktivitātēs - interešu izglītības nodarbībās, konkursos, Erasmus+ projekta aktivitātēs, kā arī eTwinning projektos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top