Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Jau rīt - festivāls Infinitus 2012 Koknesē

02.06.2012

Rīt, 2.jūnijā, Koknesē Mūzikas un mākslas festivāls INFINITUS 2012 svinēs savu piekto dzimšanas dienu. Nāc ciemos kopā ar draugiem!

Šogad plaša un aktīva programma:

 • 12:00 Radošās teltis
 • 13:00 Deju grupa "Bounce"
 • 13:20 Ielu vingrotāji
 • 14:00 INFINITUS grupu konkurss 2012
 • 18:00 Virši-A Checkpoint apbalvošana
 • 19:00 Gapoljeri
 • 20:00 Crazy Dolls
 • 21:00 Karavan (Baltkrievija)
 • 22:00 Deeper Upper (Lietuva)
 • 23:00 Oranžās Brīvdienas
 • 00:00 Credo
 • 01:00 Double Faced Eels
 • 02:00 Diamond Blow (Austrālija)

Vairāk informācijas: http://www.infinitus.lv/

Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem

02.06.2012

2. jūnijā Kokneses stadionā notiks Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem. Sacensības notiks ar mērķi popularizēt un attīstīt veterānu vieglatlētiku Kokneses novadā un Latvijā. Sacensību sākums plkst. 12.00

Vieglatlētikas veterāni atklāj sezonu

02.06.2012 kur : Kokneses sporta centrs

2.jūnijā, neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, Kokneses stadionā pulcējās Kokneses novada sportisti, kā arī piecdesmit pieci viesi no dažādiem Latvijas novadiem (Daugavpils, Madonas, Ventspils, Rīgas, Rēzeknes, Līvāniem u.c.), lai piedalītos kārtējās Kokneses novada atklātajās sporta spēlēs vieglatlētikā veterāniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Vasaru Liepkalnos ieskandinās arī Kokneses Skutelnieki!

01.06.2012 19:00

Šodien, 1. jūnijā plkst. 19.00, LIEPKALNI aicina visus: gan lielus, gan mazus svinēt Bērnu aizsardzības dienu un ieskandināt vasaru kopā ar Ilgu REIZNIECI un IĻĢIEM. Programmā skanēs dažādas latviešu tautas dziesmas netradicionālā apdarē, kā arī dziesmas no IĻĢU zelta fonda. Pagājušā gadā IĻĢI svinēja savu 30 gadu jubileju, bet pirmo reizi IĻĢI muzicēs uz Daugavas peldošās skatuves, kas rudenī tapusi ar ELFLA atbalstu! Pasākuma apmeklētāji klausīsies koncertu, sēžot LIEPKALNU pussalas zaļajā zālītē, tāpēc līdzi jāpaņem spilventiņi vai sedziņa.

Par jaukām rotaļām un dančiem pirms un pēc koncerta rūpēsies Inguna ŽAGOTA un Kokneses SKUTELNIEKI. Būs iespēja kopīgi uzspēlēt latviešu tradicionālās spēles no Aizkraukles vēstures un mākslas muzeja KALNA ZIEDI krājumiem. Pasākuma apmeklētāji ar īpašu svētku atlaidi varēs izvizināties ar VIKINGU LAIVU un, protams, baudīt LIEPKALNU gardumus.

IESKANDINĀSIM VASARU LIEPKALNOS KOPĪGI!

Biļetes uz pasākumu var iegādāties BIĻEŠU PARADĪZES kasēs. Ieejas maksa 3 Ls, pensionāriem 2 Ls, bērniem līdz 12 gadiem ieeja brīva.

Svētkus rīko SIA LIEPKALNI, atbalsta AUSTRAS BIEDRĪBA, KLINTAINES DZIRNAS, SIA STABURAGS, SIA AA MEŽMALAS, Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejs KALNA ZIEDI.

Informāciju sagatavoja: Signe Sniedze

Mācību gada noslēgums Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā

31.05.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

31. maijā Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā notika 2011./2012. mācību gada noslēguma pasākums, kurā piedalījās skolēni, skolotāji, skolas darbinieki un skolēnu vecāki. Direktore D. Isajeva un direktores vietniece izglītības jomā S. Baltcere apbalvoja labākos skolas audzēkņus par labām un teicamām sekmēm mācībās un aktīvu līdzdalību skolas un ārpusskolas pasākumos, kā arī izteica pateicību skolotājiem un darbiniekiem par labi paveiktajiem darbiem mācību gada laikā.

Projektu nedēļa „Līgo svētku un Jāņu tradīcijas”

28.05.2012 - 31.05.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

No 28. – 31. maijam Kokneses speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā norisinājās projektu nedēļa, kuras tēma bija „Līgo svētku un Jāņu tradīcijas”. Projekta nedēļas laikā skolotāju vadībā skolēni iepazinās ar latviešu tautas tradīcijām, pina vainagus, mācījās rotaļas un tautas dziesmas. Ar paveikto un apgūto varēja iepazīties noslēguma prezentācijās pie ugunskura skolas pagalmā.

Zvans aicina uz pēdējo mācību stundu

31.05.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Kokneses speciālajā internātpamatskolā– attīstības centrā 31. maijā pēdējais skolas zvans skanēja devītās, vienpadsmitās - arodklases un divpadsmitās „C” klases audzēkņiem. Skolas administrācija, skolotāji un skolas biedri sveica absolventus un ar laba vēlējumiem iezvanīja pēdējo mācību stundu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Mācību gada noslēgums Bebru pamatskolā

30.05.2012 kur : Bebru pamatskola

Mācības Bebru pamatskolas skolēni tradicionāli beidz ar Sporta dienu un svinīgo pasākumu, kad, svētku drēbēs saposies, viss skolas kolektīvs atskatās uz paveikto mācību un ārpusstundu darbā.

30. maija rīts pienāca vējains un apmācies, tāpēc ieplānotās sporta aktivitātes notika skolas sporta zālē, kur pulksten deviņos sporta skolotāja Jeļena Čerņauska skolas direktorei Lidijai Degtjarevai ziņoja par ierindā nostādītajām un sporta dienai sagatavotajām klasēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Bez pagātnes nav nākotnes

29.05.2012 kur : Likteņdārzs

Likteņdārzs ar visas tautas atbalstu top uz salas Koknesē, Daugavas vidū. Tā ir vieta, kur sastopas pagātne, tagadne un nākotne. Vieta, kur rast mierinājumu, smelties spēku un gūt iedvesmu piepildīt sapņus. Likteņdārzs top kā mūsu gadsimta Brīvības piemineklis un vieno visas paaudzes. 2012. gada 29. maijā Koknesē, Likteņdārzā, notika pirmais speciālo izglītības iestāžu festivāls. Festivāla mērķis ir palūkoties uz savu Zemi mīlestības acīm. Tajā piedalījās skolas no visas Latvijas. Dalībnieki dziedāja, dejoja, runāja dzeju un spēlēja teātri. Mēs, Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra 1. – 3. klases skolēni un skolotāja Anita Ščerbinska, piedalījāmies koncertprogrammā „Zemes dziesma ar dziesmu „Kartupeli, kartupeli”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Ar gadskārtu koncertu „Tikai vienu reizi” jauniešu deju kolektīvs „Kāre” atklāja estrādes sezonu Vecbebros

25.05.2012 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

Vai tad mēs dejojam? Vai tad mēs dziedam? Mēs kā bites meklējam ceļu turp – līdz ziedam! Ar šādu moto Vecbebru Profesionālās vidusskolas jauniešu deju kolektīvs „Kāre” un vadītāja Sarmīte Plūme ar gadskārtu koncertu „Tikai vienu reizi” 25. maija vakarā Vecbebros, Mežaparka estrādē, mūs aicināja uz kopīgiem dejai veltītiem svētkiem, jo vienlaikus ar sezonas noslēgumu „Kāre” noslēdza kādu pusapaļu gadskārtu – savus trīsdesmit piecus gadus. Koncertā „Kāres” jaunieši kuplajam skatītāju pulkam dejoja vairākas dejas no pērnā gada repertuāra – no piedalīšanās Deju svētkos Aizkrauklē un pavisam jaunas dejas, kuras viņi ļoti grib nodancot nākamajā gadā lielajos Dziesmu un Deju svētkos, kā arī redzējām dejas no „Kāres” zelta fonda un jauniešiem tuvās latviešu tautas etnogrāfiskās dejas: „Jautraviņa”, „Maģais dancis”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Kokneses novada pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieku mācību gada noslēguma pasākums V. Jākobsona muzejā Bebros

24.05.2012 kur : Tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālā māja

Ir aizvadīts pirmais mācību gads, kad novada pirmsskolas izglītības iestāžu darbu koordinē pirmsskolas skolotāju metodiskā apvienība.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pēdējais zvans

22.05.2012 kur : Bebru pamatskola

Bebru pamatskolas 9. klases skolēniem jau izskanējis Pēdēja zvana pasākums, atstājot 18. maija pēcpusdienu atmiņā kā šī gada absolventu Pateicības dienu. Savu paldies par palīdzību pamatizglītības ieguvē devītie teica vecākiem, skolotājiem un skolas tehniskajam personālam, kopā ar dāvanu pasniedzot sarūpētus mākslinieciskus pārsteigumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Muzeju nakts "Galdiņos"

21.05.2012 kur : Tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālā māja

Ar stāstu par Pērses meiteni – tēlnieka Voldemāra Jākobsona skulptūru „Salst”, ar Rūdolfa Blaumaņa nerātno velniņu piedzīvojumiem, kurus mums no jauna atklāja Pērses pamatskolas lielie un mazie mākslinieki, ar Bebru pamatskolas vokālā ansambļa mūziklu „Sarkanbikses un vilks” un vokālā ansambļa „Bitītes” dziesmām par ūdeņiem un rotaļām pie ugunskura pagājusi vēl viena Muzeju nakts tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālajā mājā – muzejā „Galdiņos” . Sirsnīgs paldies Pērses pamatskolas kolektīvam un izrādes režisorei Ligitai Bērziņai par atsaucību! Ar savu iestudējumu viņi ciemojušies daudzviet, bet pirmo reizi izrāde notika uz simtgadīgas dēļu grīdas „Galdiņos” – vietā, kurai savulaik iespējams garām gājis „Velniņu” autors. Ar tikpat dedzīgiem aplausiem skatītāji pateicās mūzikla „Sarkanbikses un vilks” dziedātājiem, skolotājām Liānai Haritonovai un Lindai Šmitei. Šajā vakarā atklājām tēlnieces, ogrēnietes Diānas Verneras darbu izstādi, kurā skatītājus pārsteidza mākslinieces radītā akmens un gaismas saspēle, bet pie akmens strūklakas ikvienam gribējās pakavēties ilgāk.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Ar Sama modināšanas svētkiem atklāta tūrisma sezona Koknesē

19.05.2012 kur : Kokneses tūrisma informācijas centrs

19. maijā visas dienas garumā Koknesē notika "Sama modināšanas svētki". Jau otro gadu ar lielā Sama modināšanu ir uzsākta tradīcija simboliski atzīmēt tūrisma sezonas atklāšanu Koknesē.

Rīts sākās ar tirgus aktivitātēm, kur iepirkšanās prieki bija visiem - gan lieliem, gan maziem. Stādi, amatnieku darinājumi, gardumi un atrakcijas bērniem, kā arī dažādas saimniecībā noderīgas lietas pieaugušajiem. Zaļā tirgus laukumā ieradās daiļā "Pērses meitene" ar palīgiem, kuri dienas gaitai sekoja līdzi un bija klāt visās pasākuma norises vietās.

Aktīvās atpūtas cienītāji tikās pie luterāņu baznīcas, kur tika atklāta pastaigu taka gar Daugavas krastu no baznīcas līdz Likteņdārzam. Šī taka noteikti kļūs par daudzu koknesiešu iemīļotu pastaigu vietu. Par skaisto ainavu vieni no pirmajiem pārliecinājās nūjotāji, kuri devās nūjošanas pārgājienā sertificēta instruktora pavadībā. Uz pārgājienu aicināja brīvdienu piestātne "Pērsejas".

printēt Lasīt visu ziņu galerija (180)

Godina skolēnus, kuri guvuši panākumus 2011./2012. mācību gadā

16.05.2012 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

16. maijā uz svinīgu pasākumu tika aicināti 146 I. Gaiša Kokneses vidusskolas skolēni, kuri 2011./2012. mācību gadā veiksmīgi startējuši dažādās mācību olimpiādēs un konkursos, sporta sacensībās, kā arī guvuši panākumus, darbojoties zinātniski pētnieciskajā jomā. Daļa skolēnu veiksmīgi piedalījušies vairākās mācību olimpiādēs un sporta sacensībās, iegūstot atzinības un godalgotas vietas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top