Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Tradīcijas turpinājums-dziesmu festivāls dziedi ar skolotāju ''Zvaigznes visapkārt Tev un Man"

20.02.2013 kur : Vecbebru tehnikums

"Sanāciet,sadziediet,sasadancojiet!" šī dziesma 20.februāra vakarā aicināja ikvienu dziesmu mīļotāju Bebru internātvidusskolā,lai jau ceturto gadu būtu kopā tradicionālajā dziesmu festivālā dziedi ar skolotāju "Zvaigznes visapkārt Tev un Man!", baudot vakara burvību, noskatoties un noklausoties 26 priekšnesumus.

Pasākumā piedalījās ne vien Bebru internātvidusskolas audzēkņi, skolotāji un audzinātāji, bet arī Bebru pamatskolas skolēni kopā ar skolotājām Liānu Haritonovu un Dzintru Sniedzi, kā arī PII "Bitīte" mazie dziedātāji kopā ar Velgu Feldmani, Ilonu Vītolu,Inesi Skuju un Montu Skuju.

printēt Lasīt visu ziņu

Projekta diena Bebru pamatskolā

19.02.2013 kur : Bebru pamatskola

„Mans lepnums – Bebru pagasts” – ar šādu devīzi jau otro mācību gadu, skolas absolventa A. Kristona un V. Jākobsona muzeja rosināti, skolēni mācību dienu velta radošu darbu izstrādei, konkursam. Iepriekšējā gadā tie bija zīmējumi, šogad – literārās jaunrades sacerējumi jebkurā no daiļliteratūras žanriem.

Lai 19. februāra rīts skolēnus radoši iedvesmotu un noskaņotu šim nopietnajam darbam, bija organizētas divas tikšanās ar Bebru pagasta ievērojamiem, uzņēmīgiem, darbīgiem cilvēkiem, proti, ar z/s „Vecsiljāņi” siera galveno meistari Ievu Midegu, kuras vārdā arī nosaukts Latvijā vienīgais no nepasterizēta piena ražotais siers, un Uldi Krievāru – z/s „Pilslejas” īpašnieku, Ministru prezidenta padomnieku lauksaimniecības jautājumos, „Trikāta KS" valdes priekšsēdētājs, biedrības "Zemnieku saeima" pārstāvis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Valentīndienas sadancis Iršos

15.02.2013

15. februārī deju kolektīvs "Irši" aicināja uz koncertu "... sirds sajūt spārnus, jūt lidojumu, Un griežamies, griežamies dejā".  Tradicionāli, Valentīndienas noskaņā, iršu dejotāji ciemos aicina draugu kolektīvus. Šogad koncertā skatītājus iepriecināja deju kolektīvs „Irši” un draugu kolektīvi: „Liepavots” no Kokneses, Vecbebru Profesionālās vidusskolas deju kolektīvs „Kāre”, Senioru un jauniešu deju kolektīvi no Meņģeles, Jauniešu deju kolektīvs „Kodoliņš”, Kokneses līnijdeju kolektīvs un Iršu pagasta vokālais ansamblis.

Kokneses Novada Vēstis

I. Ungura foto

Vizu, vizu, Metenīt!

12.02.2013 kur : Bebru pamatskola

Kam tās ragavas un ragutiņas pie Bebru pamatskolas namdurvīm? Sākumskolas skolēniem un audzinātājām. Pēcpusdienā ieplānoti pavasara gaidīšanas svētki, atvadīšanās no ziemas.

Vizu, vizu, Metenīti, no kalniņa lejiņā;

Lai aug mani gari lini zeltotām podziņām.

printēt Lasīt visu ziņu

EIROPAS EKONOMIKAS UN SOCIĀLO LIETU KOMITEJAS LATVIJAS PĀRSTĀVIS EIROPĀ- ARMANDS KRAUZE VECBEBROS

08.02.2013 kur : Vecbebru tehnikums

Š.g. 8.februārī Vecbebru Profesionālajā vidusskolā viesojās biškopības nodaļas absolvents Armands Krauze. Pēc Latvijas Lauksaimniecības universitātes beigšanas Armands kļuva par pasniedzēju universitātē, bet nepameta biškopības nozari un pašlaik ir Biškopības biedrības valdes priekšsēdētājs.

Kopš 2010.gada oktobra A.Krauze darbojas Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā Briselē un risina svarīgus jautājumus. Viesojoties skolā, Armands audzēkņus iepazīstināja ar Eiroparlamenta struktūru un savu darbu tajā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses bērnu bibliotēkā noslēgusies "Bērnu/Jauniešu žūrija 2012"

30.01.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

30.janvāra pēcpusdienā Kokneses bērnu bibliotēkā ar darbīgu pasākumu atzīmējām projekta „Bērnu/Jauniešu žūrijas 2012”noslēgumu. Šoreiz projektu līdz galam izturēja 38 žūrijas eksperti, to skaitā arī 9 pieaugušie eksperti, kuri piedalījās jaunizveidotajā „Vecāku žūrijā”.

Kokneses mazākie eksperti par vislabāko atzina bērnu grāmatiņu „Lizelotei nenāk miegs” Štefensmeijers A., kurā ir jauks stāstiņš par gotiņas Lizelotes cīņu ar miegu un gulēšanu. Bērniem ļoti patika arī I. Zanderes „Dieguburti”, kurā katram alfabēta burtiņam ir savs dzejolītis. Kā viena no trim labākajām bērnu skatījumā ir arī M. Cielēnas stāstu grāmatiņa „Ēžuļa peldriņķis”, kurā pieci meža zvēri meklē atbildes uz dažādiem viņiem svarīgiem jautājumiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (40)

Čūskas gadu sagaidot

29.01.2013 kur : Vecbebru tehnikums

29.janvārī Bebru internātvidusskolā norisinājās karnevāls „Čūskas gadu sagaidot!” Lai gan Čūskas gads sākās tikai 10.februārī, pasākumā ieradās daudz un dažādi masku balles apmeklētāji. Bija ieradies arī pats Pūķis, aizejošā gada simbols.

Īpašu priekšnesumu sarūpēja 9.klases kolektīvs, kuri bija pārtapuši dzeltenzaļās vardēs un ieradušies kopā ar savām dresētājām, lai atrādītu savu veikumu. Izrādās, ka vardes dresūrai padodas itin viegli.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Pēcpusdiena atpūtas kompleksā Mežezers

28.01.2013 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Un atkal zemi pārklājis sniegs, tik balts un liegs, bet atkusni nomainījis aukstums. Šīs pārmaiņas ziemas mīļotājiem ir tīrā bauda. Tā vien pārņem vēlme paņemt slēpes, un laisties no kalna lejā un izbaudīt ziemas piedāvātos priekus.

Tā arī Kokneses speciālās internātpamatskolas - attīstības centra arodklases audzēkņi, un internāta skolotāja, kādā jaukā pēcpusdienā devās ceļā baudīt ziemas skaistos dabas skatus un aktivitātes uz Pļaviņu novada atpūtas bāzi Mežezers.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Hokeja turnīrs Kokneses slidotavā

27.01.2013

27. janvārī jaunajā Kokneses slidotavā notika hokeja turnīrs, kurā piedalījās 28 spēlētāji ne tikai no Kokneses, bet arī no kaimiņu novadiem. Koknesietis Edgars Ancelāns Kokneses Novada Vēstīm pastāstīja, ka turnīra norisei no spēlēt gribētājiem tika izveidotas septiņas komandas. 1. vietu turnīrā ieguva komanda, kurā spēlēja tikai Kokneses jaunieši, 2. vietu izcīnīja apvienotā Kokneses un Ērgļu hokejistu komanda, bet 3. vietā atkal bija komanda, kurā spēlēja tikai koknesieši. Spēles azarts un pozitīvas emocijas vienoja gan spēlētājus, gan viņu līdzjutējus. Arī šīs nedēļas nogalē slidotavā iecerēts hokeja turnīrs.

Kokneses Novada Vēstis

N. Vingra foto

Aizkraukles florbola līgas kārtējais sabraukums Koknesē

26.01.2013 kur : Kokneses sporta centrs

Kokneses sporta centrā 26. janvārī norisinājās kārtējais Aizkraukles florbola līgas sabraukums Koknesē, kurā florbolistu komandas izspēlēja četras spēles. Pirmā spēle notika starp Aizkraukles komandu „Fans” un komandu „Kurmene-Bārbele”, otrajā spēlē komanda „Vecbebri” sacentās pret komandu „Koknese”, trešajā spēlē florbola kluba komanda „Koknese” spēlēja pret florbolistu komandu „Keiptauna”, bet ceturtā spēle norisinājās starp komandām „Vecbebri” un Aizkraukles „Fans-2”.

Kokneses Novada Vēstis

1991. gada barikāžu piemiņas pasākums Iršos

25.01.2013 kur : Iršu pagasta bibliotēka

25. janvāra vakarā Iršu pagasta centrā dega ugunskurs, aicinot iedzīvotājus piedalīties barikāžu atceres pasākumā.

Pie ugunskura pārvaldes vadītāja Raina Līcīte pateicās tiem pagasta ļaudīm, kuri 1991. gada janvārī devās uz Rīgu, lai bez ieročiem, bet ar stingru pārliecību aizstāvētu Latvijas neatkarību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Donoru diena Vecbebros

24.01.2013 10:00 - 13:00

Ceturtdien, 24.janvārī, no 10.00 līdz 13.00 Vecbebru Profesionālajā vidusskolā būs donoru diena. Aicinām visu grupu asins donorus!

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) izsaka sirsnīgu pateicību visiem Vecbebru donoriem par viņu ieguldījumu asins donoru kustībā, tādējādi sniedzot iespēju daudziem saglabāt veselību un dzīvību! 2012. gada laikā uz Vecbebriem VADC organizēja vienu izbraukumus. To laikā donori ziedojuši asinis 51 reizi. Īpašs prieks par Vecbebru 18 jaunajiem donoru kustības biedriem, kuri 2012. gadā asinis ziedojuši pirmo reizi mūžā!

printēt Lasīt visu ziņu

Ziemassvētku pasākums Bebru pamatskolā

20.12.2012 kur : Bebru pamatskola

Skolēni, lieli un mazi, jau saņēmuši savas Ziemassvētku tūtas, skolas kolektīvam nodevuši laba vēlējumus Jaunajā gadā, bet pats galvenais – guvuši skaistuma, labestības un prieka pārdzīvojumu pie grezni pušķotās skolas eglītes.

20. decembrī Bebru pamatskolas Ziemassvētku pasākumu atklāja skolas vokālais ansamblis ar ļoti skaistu un skanīgu Ziemassvētku dziesmu. Nez kāds izvērstos šis vakars, ja pie mums darbos aizņemtais Ziemassvētku vecītis nebūtu atsūtījis pašu Sniega māti – ļoti atraktīvu, humoru un bērnus mīlošu sievu? Viņa bija tā, kura iepazinās ar skolas čaklākajiem skolēniem (un tādu bērnu Bebru pamatskolā netrūkst), deva radošus uzdevumus katrai klasei, aicināja izrotāt priežu zarus ar novēlējumiem, slavēja talantīgos dziedātājus, dejotājus un stāstniekus, veda rotaļās sākumskolas skolēnus. Pa to laiku aiz skolas logiem lielām un smagām sniega pārslām sniga sniegs. Sniega mātei darbi tiešām šķiras.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Ziemassvētku pasaka

20.12.2012 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

20. decembrī pie svētku egles bija sapulcējušies Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra skolēni, skolotāji, darbinieki un vecāki, lai sagaidītu Ziemassvētkus. Par brīnumiem un pārsteigumiem Ziemassvētkos parūpējās Pasaku meitiņa kopā ar saviem draugiem Mikiju, Lauvu un Lāci Muzikantu, kuri bija devušies pastaigā pa piesnigušo mežu. Pasaku mežā viņi sastapa sidraba mēnestiņu, sešus mazus bundziniekus, rūķus, lāčus, zaķus un citus meža zvērus, kuri, gaidot svētkus, dziedāja, skaitīja dzejoļus un dejoja.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top