Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ineses Prisjolkovas seminārs

21.03.2013 17:30 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā notiek Ineses Prisjolkovas semināri. Ja arī Tu gribi pievienoties, tad gaidīsim uz semināru ceturtdien, 21.martā plkst.17.30! Dalības maksa Ls 10,-. Semināra tēma šoreiz - Kā justies laimīgai sievietei? Kā būt jaunai, skaistai, veselai un pārliecinātai par sevi un saviem spēkiem? Kā iepatikties vīrietim? Kā sevi pasniegt dažādās dzīves situācijās un veidot attiecības mājās, darbā un sabiedrībā?

Seminārā runāsim ar ko sievišķība atšķiras no vīrišķības un cik bieži mēs nevilšus izvēlamies "iekāpt vīriešu kurpēs" un cik ļoti tas traucē vīrietim un attiecībām.

Kā izmantot savu spēka enerģiju gudri un kā nepārpūlēties, kā būt līdzsvarā un harmonijā.

printēt Lasīt visu ziņu

Jubilejas kausa izcīņa volejbolā

18.03.2013 kur : Kokneses sporta centrs

Fotogalerija. 16. martā Kokneses sporta hallē notika Kokneses 25 gadu jubilejas kausa izcīņa volejbolā "Tikšanās vietu mainīt nedrīkst" vīriešu un sieviešu komandām. Plašāks materiāls par sacensībām tiks publicēts izdevumā Kokneses Novada Vēstis aprīļa numurā.

Iršu kauss - 2013

09.03.2013 kur : Iršu pagasta sporta halle

Neierasti auksts, bet spožas saules sildīts, 9. marta rīts Iršos uz tradicionālajām veterānu sacensībām volejbolā sagaidīja 6 sieviešu un 5 vīriešu komandas. Volejbola veterāni ir ļoti aktīvi braucot ciemos un organizējot sacensības savās mājās – turnīra grafiks zināms praktiski gadu uz priekšu. Marta sākums ir „pieturvieta” Iršos. Vistālāko ceļu mērojušas Talsu un Daugavpils komandas, bet pirmo reizi Iršos viesojās sieviešu komanda no Litenes, Gulbenes novadā.

Pēcsvētku rīts ikkatru sievieti – sacensību dalībnieci sagaidīja ar tradicionālo Sieviešu dienas ziedu – tulpīti, un maigais Rafaello baudījums deva enerģiju garajam spēļu cēlienam.

Spēlējot „riņķa” sistēmu, par uzvarētājiem vīru grupā kļuva Iršu komanda, otrie – neretieši, trešie – viesi no Saulkrastiem. Sieviešu grupā tika spēlēta „play - off” sistēma un triumfēja Jelgavas komanda, otrās – talsenieces, trešā – komanda no Saulkrastiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Pavasara svētki Bebru internātvidusskolā

08.03.2013 kur : Vecbebru tehnikums

8. marts - kāds atzīmē Starptautisko sieviešu dienu, kāds drīzo pavasara atnākšanu, bet kāds vienkārši tāpat vēlas novēlēt kaut ko jauku! Pārsteigumu šajā dienā mums - dāmām, lielām un mazām, Bebru internātvidusskolā sagādāja mūsu skolas kungi un jaunskungi, sarūpējot muzikālu sveicienu un ziedus. Ar savu ģitārspēli un dziedāšanu mūs priecēja arī 10.klases audzēknis Aivis Gvozdovs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Dziesmas saulei starp sniegu un sniegpulksteņiem

08.03.2013 kur : Vecbebru tehnikums

Vēl sniega sega klāj zemi, bet maza sniegpulksteņa sirds jau ilgojas ieraudzīt sauli. 8. marta vakarā Vecbebru Profesionālās vidusskolas zālē vokālā ansambļa „Bitītes” koncertā mēs, skatītāji, sajutām, ka pavasaris ir pavisam tuvu, jo „bitītes” savās dziesmās dziedāja par sauli un mīlestību. Pasākumu atklāja un ar koncerta programmu iepazīstināja Ausma Rode. Ansambļa dziedātājas iemīļojušas liepājnieka Andra Kristona komponētās melodijas, arī šajā vakarā skanēja viņa saulainās dziesmas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Skaisto kleitu svētki Kokneses bibliotēkā

08.03.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Jūs taču piekrītat, ka 8.marts ir vieni no skaistākajiem pavasara svētkiem, kad pavisam neliels solītis palicis līdz atmodai dabā! Kā to tuvināt? Tikai esot pa vidu skaistajam!

Kokneses bibliotēkā šajā dienā notika īsti sievišķīgs pasākums, kura iniciatore bija šūšanas salona Svētku Mode vadītāja Inga Liopa. Inga vairāk kā 10 gadus strādā šajā jomā un ir ļoti lepna par savām klientēm, tapušajiem tērpiem-par katru no tiem varētu uzrakstīt kādu īpašo stāstu! Mums prieks par skaistajām un atsaucīgajām tērpu īpašniecēm, atraktīvajām un uzņēmīgajām tērpu demonstrētājām, prasmīgajām šuvējām!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Pavasari ieskandina tradicionālais pasākums „Dziedi ar skolotāju”

07.03.2013 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

7. marta vakarā I. Gaiša Kokneses vidusskolā pulcējās skolotāji, skolēni un viņu atbalstītāji, jo šeit norisinājās jau par tradīciju kļuvušais pasākums „Dziedi ar skolotāju” – tas ir viens no gaidītākajiem un iemīļotākajiem pasākumiem skolā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Priecīgie akmeņi

02.03.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

Sestdien, 2.martā, Kokneses bibliotēkā no plkst.11.00-13.00 atkal varēja darboties praktiski un radoši! Šoreiz apzīmējām, aplīmējām, appērļojām skumjos akmeņus un gliemežvākus! Izrādās, ka katrā akmenī snauž kāds tēls, kurus atdzīvināt palīdzēja Alise, Agnese, Asnate, Dana, Klinta, divas Lauras un Sabīne.

Paldies meitenēm par darbošanos un jaukajām sarunām! Šo divu stundu laikā mēs daudz uzzinājām viena par otru, jo sarunas tēma izvērsās pavisam negaidīta–cilvēku vārdi, to izcelšanās, vēsture, dažādība, savu vārdu patikšana un nepatikšana. Katra meitene varēja arī uzzināt, ko nozīmē viņas vārds.

printēt Lasīt visu ziņu

Novuss Iršu hallē

28.02.2013 kur : Iršu pagasta sporta halle

Visu februāri sporta hallē „Irši” aktīvi darbojās novusa spēles cienītāji. Novuss – tā ir spēle, kas prasa nosvērtību, koncentrēšanos, ģeometrijas un fizikas likumu zināšanu un izmantošanu. Šo aizrautīgo spēli mācību stundu starplaikos labprāt iecienījuši Pērses pamatskolas skolēni, bet vakaros viņiem pievienojās arī pieaugušie. Cits pat atcerējās pēdējo reizi kiju rokās turējis savos skolas laikos – padsmit un vairāk gadus atpakaļ. Nu spēles iemaņas tika atsvaidzinātas.

Februāra pēdējās nedēļas vakari tika veltīti pašām sacensībām. Skolēnu grupā (līdz 14 gadiem) piedalījās 6 drosmīgākie. Uzvarēja Andris Reinfelds no 5. klases, 2. v. – Valentīns Glušonoks (8.kl.), 3.v. Raivis Pālēns – (3.kl.)

Jauniešu – vīriešu grupā startēja 16 dalībnieki. Spēles risinājās līdz 3 vinnētām partijām, un nebūt ne viegli bija tikt galā ar sacensību satraukumu. Atzīstamu progresu mēneša laikā demonstrēja Ričards Reismanis, brāļi Gatis un Guntis Kļavinski. Par turnīra uzvarētāju kļuva Dzintars Greļs, otrajā vietā Mārtiņš Dombrovskis, trešais – Dzintars Meiers. Medaļas un balvas saņēma pirmo trīs vietu ieguvēji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Ai, kājiņas, ai, kājiņas, Dancot grib, dancot grib

28.02.2013 kur : Vecbebru tehnikums

28. februārī Vecbebru Profesionālās vidusskolas zālē mūs gaidīja Bebru internātvidusskolas deju kolektīvs ''Mutulītis'' un vadītāja Inta Balode, aicinot kopā sadancot draugus no Vecbebru Profesionālās vidusskolas jauniešu deju kolektīva''Kāre'' (vadītāja Sarmīte Plūme) un vidējās paaudzes deju kolektīva ''Irši'' (vadītāja Inta Balode).

Šajā vakarā ikviens varēja teikt:

''Ai,kājiņas,ai,kājiņas,

Dancot grib,dancot grib.''

printēt Lasīt visu ziņu

Raibais gads

28.02.2013 kur : Vecbebru tehnikums

28.februārī Bebru internātvidusskolas 5.-6.kl. apvienotā komanda ''Ziema'' kopā ar skolotājām Ivetu Bērziņu un Žannu Malašenoku devās uz I.Gaiša Kokneses vidusskolu un piedalījās Kokneses novada skolu mūzikas un mākslas pasākumā "Raibais gads".

Mājas uzdevums bija sagatavot un prezentēt muzikālo versiju par izlozēto gadalaiku,bet uz vietas vajadzēja veidot kolāžu "VASARA", griežot no žurnāliem attēlus un veidojot krāsu kompozīciju par šo gadalaiku un notikumiem tajā.

Daiga Andersone,Žannas Malašenokas foto

Jauna tradīcija

27.02.2013 kur : Bebru pamatskola

27. februārī Bebru pamatskolas organizētajā Tēvu dienā dzima jauna tradīcija – skolēnu ierindas skate. Ideja par šāda pasākuma organizēšanu radās valsts dzimšanas dienas svinībās. Disciplinētības, patriotisma, fiziskās un morālās stājas nevar būt par daudz, tā lēma skolotāji, kas palīdzēja skolēniem sagatavoties Patriotisko dziesmu konkursam. Nu iecere ir īstenota.

 5.- 9. klašu kolektīvi ir nodemonstrējuši savu prasmi izpildīt klases komandiera pavēles: nostāties ierindā, līdzināties, izdarīt pagriezienus, soļot ar sasauksmi un dziesmu. Komandiera pienākumus augstā līmenī veica Ralfs Eiduks, Audris Arzovs, Samanta Vilmane un Krišs Vīksne.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Jubilāru ballīte Bebru internātvidusskolā

26.02.2013 kur : Vecbebru tehnikums

26.februārī Bebru internātvidusskolas zālē notika Jubilāru ballīte,kurā tika godināti februāra dzimšanas un vārda dienas gaviļnieki.

Par jautrību zālē gādāja pasākumu vadītāja Jogita Pūpola,vadot spēles un rotaļas,suminot jubilārus. Īpašu apsveikumu-deju bija sagatavojušas 10.klases meitenes.

Pasākuma noslēgumā,lai ballīte būtu īpaši salda un krāsaina,visi mielojās ar gardo cukurvati,izvēloties sev tīkamo garšu-aveņu,ķiršu,vaniļas vai ananāsu.

Daiga Andersone

Dzimtās valodas diena Kokneses bibliotēkās

21.02.2013 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

21. februārī pasaulē atzīmē Dzimtās valodas dienu. Pirmo reizi pēc UNESCO aicinājuma to atzīmēja 2000. gadā, pieminot 1952. gada 21. februārī nogalinātos bengāļu studentus, kas aizstāvēja savu valodu.

Šī diena arī Kokneses bibliotēkās ir īpaša! Savus lasītājus sagaidījām ar vārdiem –apsveicam Dzimtās valodas dienā!

Ja pagājušajā gadā mēs darbojāmies ar bērniem, tad šogad nolēmām šo dienu vairāk veltīt pieaugušajiem bibliotēkas apmeklētājiem. Viņi tika iepazīstināti ar Letonika.lv, kura bibliotēkā ir pieejama par velti visu gadu! Izrādās, ka ir interesanti un noderīgi ieskatīties vārdnīcās, dažādās enciklopēdijās, apgūt tulkošanas iemaņas, skatīties runājošās pasakas…! Ar mums kopā Letonikā ieskatījās apmēram 30 apmeklētāji, un viņi secināja, ka paši to nemaz nebūtu iedomājušies! Šī informācija viņiem tiešām noderēs!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Ineses Prisjolkovas seminārs "Veselība un harmonija"

21.02.2013 17:30 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā notiek Ineses Prisjolkovas semināri. Ja arī Tu gribi pievienoties, tad gaidīsim uz semināru ceturtdien, 21.februārī plkst.17.30 (līdz 20.30)! Dalības maksa Ls 10,-. Semināra tēma šoreiz - VESELĪBA UN HARMONIJA.

Laba veselība un dzīves harmonija ir kā apstiprinājums, ka dzīvojam saskaņā ar Dieva un Visuma likumiem. Slimība liecina par to, ka Visums mums grib kaut ko pateikt. Kā to saklausīt? Runāsim par to, kā atgūt labu veselību un dzīves harmoniju un kādas domas un attieksme ir izraisījušas konkrēto slimību.

Pieteikties pa tālr. 26575499 (Inguna) vai 26586233 (Marija), vai pa e-pastiem ingunazogota@inbox.lvmarijavilde@inbox.lv

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top