Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasākumi

Aicinām pieteikties kustību terapijas nodarbībām personām ar invaliditāti

01.12.2021 10:00 - 02.03.2022 - 11:00 kur : Kokneses kultūras nams

afisa_deju_un_kustibu_terapija.jpgAicinām pieteikt personas ar invaliditāti kustību terapijas nodarbībām Koknesē! Grupa tiek iepriekš komplektēta. Iepriekšēja pieteikšanās pie kustību terapeites Danas Jākobsones – Galvanes pa tālruni 29919944.

Kustību terapijas nodarbības notiks vienu reizi nedēļā katru trešdienu no plkst.10:00 līdz 11:00 Kokneses kultūras namā, sākot ar 1. decembri! Līdzi nepieciešams paņemt sejas masku un maiņas apavus.

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir vai nu vakcinējusies pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19.

Ja persona ir pieteikta grupas nodarbībām un uz kādu no nodarbībām netiek / nevarēs apmeklēt, par to iepriekš ir jāpabrīdina nodarbību vadītāja Dana Jākobsone – Galvane.

Lasīt visu ziņu

Koknese aicina baudīt svētku noskaņu

11.12.2021 17:00 - 10.01.2022 kur : Koka skulptūra “Mūžībai” Kokneses parkā

reiz_koknese_1_424x600.jpgNupat ir sācies pirmais ziemas mēnesis, taču Latvija jau ir ietinusies sniegbaltā segā, atgādinot par gada aukstāko mēnešu burvību un elpu aizraujošo spožumu. Šķiet tik maģiski – sniegpārslas rotājas katru gadu, bet, vienmēr tās ieraugot, mūs pārņem bērnišķīgs, nesavtīgs prieks, liekot noticēt brīnumam. Sapņojot par sniegbaltiem svētkiem un brīnumiem, baudīt svētku noskaņas aicina Koknese.

Laika posmā no 11. decembra līdz 10. janvārim Latvijas Kultūras akadēmijas koledža un Kokneses apvienības pārvalde aicina ikvienu doties neaizmirstamā svētku noskaņu pastaigā "Reiz Koknesē", kuras ietvaros Kokneses parka teritorijā tiks izvietoti dažādi vides elementi. Pastaigu taka, kura vīsies no Kokneses parka vārtiem līdz Kokneses viduslaiku pilsdrupām, priecēs apmeklētājus ar mirdzumu, prieku un svētku dekorācijām. Pastaigas jāieplāno dienas tumšajā daļā, kā arī aicinām paņemt līdzi kādu karstu dzērienu, saģērbties silti un omulīgi, lai nesteidzīgi varētu baudīt Kokneses parka elpu.

11.decembrī no 12.00 līdz 20.00 karstus dzērienus un ēdienus varēs baudīt Kokneses pagasta Bilstiņos, paipalu saimniecībā "Rīta putni". "Olalā! Street food" valdīs kulināra un mākslinieciska noskaņa - tiks gatavotas dažādas delikateses, piemēram, šakšuka ar plaucētām paipalas olām, taukšķētas cūku pupas ar cieto sieru un "Caille au vin" jeb vīnā sautēta paipala ar dārzeņiem. Šefpavārs Edgars Zaķis ar komandu rūpēsies par karstām oglēm grilā un gardiem ēdieniem traukos, savukārt "Love Garden" iekārtotajā Ziemassvētku namiņā tiks ceptas piparkūkas, norisināsies Ziemassvētku dekoru meistarklase un strādās dāvanu bodīte. Garantētas romantiskas pastaigas un brīnišķīgi skati uz pretējo Pērses krastu, baudot izgaismotās Kokneses viduslaiku pilsdrupas un parku. "Olalā! Street food" darbosies attiecīgi valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem nosacījumiem - "zaļajā" režīmā.

Aicinām apmeklēt Koknesi ģimenes lokā, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus. Noticēsim Ziemassvētku brīnumam un tversim svētku noskaņu kopā!

Kokneses tūrisma informācijas centrs

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top