Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasākumi

Akcijas “Nākamā pietura – Zemgale” aktivitātes 4. un 5. septembrī Koknesē un apkārtnē

04.09.2021 09:00 - 05.09.2021

2.jpgVisu vasaru Latvijā norisinājās Zemgales apceļošanas akcija “Nākamā pietura – Zemgale”, kuras ietvaros dažādās tūristu piesaistēs tika uzņemti viesi ar oriģināliem un saistošiem piedāvājumiem kā lieliem, tā maziem. Kokneses uzņēmēji un tūrisma pakalpojumu sniedzēji šo akciju uztvēra ļoti pretimnākoši – akcija bija jādala divās daļās, pirmā daļa norisinājās jūlijā, savukārt otrā akcijas daļa norisināsies 4. un 5. septembrī, kad akcija “Nākamā pietura – Zemgale” ieripos finiša taisnē.

Septembra pirmajā nedēļas nogalē viesus uzņems piecās unikālās vietās.

Likteņdārzā priecēs bezmaksas ekskursijas, īpaši piedāvājumi elektromobiļu nomai un bezmaksas orientēšanās spēle ''Rudens krāsas meklējot'', kurā būs iespējams cīnīties par jaukām balvām, savukārt Latvijas biškopības vēstures muzejā Vecbebros varēs degustēt medu ar maizīti un piena krūzi - gluži kā bērnībā, klausoties aizraujošus stāstus par biškopību Latvijā, tāpat būs iespēja doties ekskursijā pa Vecbebriem kopā ar gidu un uzzināt visus noslēpumus, kurus glabā Vecbebru muižas sienas.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Nemateriālās kultūras mantojuma zīmes Sēlijā

03.08.2021 - 30.09.2021 kur : Kokneses tūrisma informācijas centrs

rokiskiotic_a3_parodos_plakatas_lv_2021_07_29_koreguotas_page_001.jpgRokišķu tūrisma un amatniecības informācijas centra organizētā projekta "Nemateriālās kultūras mantojuma zīmes Sēlijā" ietvaros no 3. augusta līdz 30. septembrim Kokneses tūrisma informācijas centrā apskatāmas foto izstādes "Linu stāsts" un "Filca ceļš".

Izstādes "Linu stāsts" fotogrāfijās ir atspoguļota lina nozīme un vērtība arī mūsdienās. Katru gadu, netālu no Rokišķiem, tiek organizēts festivāls par godu linam, kura ietvaros tiek godāts lina audums un ziedi, tāpat arī linsēklas dažādos ēdienos un citas nozīmīgas lina īpašības un pielietojuma iespējas. Izstādē "Filca ceļš" redzamas radošuma izpausmes filca darinājumos.

Lasīt visu ziņu galerija (17)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top