Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Nemateriālās kultūras mantojuma zīmes Sēlijā

03.08.2021 - 30.09.2021 kur : Aizkraukles novada un Kokneses Tūrisma informācijas centrs

rokiskiotic_a3_parodos_plakatas_lv_2021_07_29_koreguotas_page_001.jpgRokišķu tūrisma un amatniecības informācijas centra organizētā projekta "Nemateriālās kultūras mantojuma zīmes Sēlijā" ietvaros no 3. augusta līdz 30. septembrim Kokneses tūrisma informācijas centrā apskatāmas foto izstādes "Linu stāsts" un "Filca ceļš".

Izstādes "Linu stāsts" fotogrāfijās ir atspoguļota lina nozīme un vērtība arī mūsdienās. Katru gadu, netālu no Rokišķiem, tiek organizēts festivāls par godu linam, kura ietvaros tiek godāts lina audums un ziedi, tāpat arī linsēklas dažādos ēdienos un citas nozīmīgas lina īpašības un pielietojuma iespējas. Izstādē "Filca ceļš" redzamas radošuma izpausmes filca darinājumos.

Izstādes atklāšanas dienā aicinājām ciemos Kokneses amatniekus, lai kopā iepazītu lina apstrādes procesu un filcēšanas meistarību. Lina apstrādes lietpratējas no Rokišķiem demonstrēja ceļu no ražas novākšanas līdz gatavam lina audumam. Foto izstādes "Filca ceļš" autore bija sagatavojusi filcēšanas meistarklasi, kuras ietvaros dalībnieki izgatavoja skaistas magones, ko siet ap roku un izmantot kā lielisku aksesuāru.

Aicinām ciemos uz Kokneses tūrisma centru, lai apmeklētu izstādi darba dienās no 9.00 līdz 18.00, sestdienās no 10.00 līdz 16.00, savukārt svētdienās no 10.00 līdz 14.00!

Kokneses tūrisma informācijas centrs

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top