Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Lailas Krūmiņas gleznu personālizstāde

05.07.2019 - 02.09.2019 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

kopija_1.jpgKokneses bibliotēkā turpina ziedēt gleznas un arī smaržot pēc kūkām! Tiešām, kūkas gleznās pie mums ir pirmo reizi! Savu pirmo gleznu izstādi pie mums ir atklājusi skrīveriete Laila Krūmiņa! Sveicam viņu par uzdrošināšanos!

Par sevi izstādes autore teic: "Man bija sapnis iemācīties gleznot.Gāja diena pēc dienas, bet sapnis joprojām palika tikai sapnis. Kādu dienu, pateicībā par darbu, saņēmu dāvanu no sievietes, kas bija cienījamos gados un pēc smagas slimības, zīmētus ziedus. Viņa tos bija zīmējusi man, neskatoties uz to, ka bija daļēji paralizēta...
Tad es pēkšņi atskārtu, ka vajag ne tikai sapņot, bet arī mēģināt pašai, neskatoties  uz nedrošību, piepildīt savu sapni.
Tā jau ir pagājusi otrā sezona kopš mācos gleznot. Gleznošana ir vislabākā relaksācija, kas dod man spēku turpmākai dzīvei. Kas var būt skaistāks par ziediem?! Tikai ziedi!!! Un katram no šiem ziediem ir savs stāsts.
Esmu laimīga par iespēju tos iemūžināt. Un atcerieties-sapņot un piepildīt sapņus, lai kādi tie būtu, nekad nav par vēlu! Izstāde būs skatāma līdz 2. septembrim. Būsiet laipni gaidīti!

Ingrīda Grūbe,

Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāreprintēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top