Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Kokneses zolmeistars 2018

17.03.2018 10:00 - 18:00 kur : Kokneses sporta centrs

20180317_175558.jpgAizvadītajā sestdienā Kokneses sporta centrā norisinājās tradicionālās sacensības zolītes spēlē “Kokneses zolmeistars”, kurās šoreiz piedalījās jauns rekordskaits – 33 dalībnieki. Par sacensību uzvarētāju tika atzīts, Egīls Kļaviņš, kurš nodemonstrēja fantastisku sniegumu un pēdējās trīs kārtās izrāva minimālu uzvaru pār tuvākajiem sekotājiem.

33 sanākušie un sabraukušie dalībnieki aizņēma 9 spēles galdus un varēja sākt zolītes mačus 7 stundu garumā. Šoreiz turnīrs jau atbilda pusreitinga turnīra nosacījumiem, kas ļāva piesaistīt plašāku spēlētāju loku. Tā, piemēram, no Latvijas Zoles reitinga pirmā simtnieka startēja 4 dalībnieki, bet no pirmā 200ieka – veseli 10. Visausgtāk rangā atradās Gvido Zambergs – 28.vieta. Gvido arī labi iesāka turnīru un lielāko daļu spēles laika pavadīja pie pirmā vai otrā spēles galda, kas nozīmē, ka vislaik atradās līderu vidū.

Pēc 7 stundu cīņām noskaidrojās, ka vislabākais šajā saulainajā sestdienā bijis Egīls Kļaviņš, kurš kopā ieguva 32 punktus, par punktu apsteidzot Gvido, kam otrā vieta un Arni Canderu, kam trešā vieta. Tālākajās vietās ierindojās Edgars Doroško, Didzis Bērziņš un Egīls Baltcers, kam neveiksme pēdējā kārtā liedza pacīnīties par ko vairāk.

Šajā turnīra piedalījās arī visi iepriekšējo gadu uzvarētāji – 2014.gada titula īpašnieks Gatis Grunšteins, 2015.gada čempions – Didzis Bērziņš, 2016.gada labākais – Ralfs Dūniņš, pērnā gada uzvarētājs Egīls Baltcers. Par izcīnītājām vietām spēlētāji saņem arī “Kokneses zolmeistara” kopvētējuma punktus, kas ļauj cīnīties par piecgades balvām. Šajā pirmajā piecgadē labākais ar 16 punktiem ir Pēteris Krauklis, kam seko Gatis Grunšteins un Egīls Baltcers.

Nākamās zoles sacensības Koknesē notiks oktobrī, bet nākamais Kokneses zolmeistars – pēc gada.

20180317_175635.jpg

Rezultāti 2018

KSC

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top