Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasākumi

Ģimeņu sporta diena

25.03.2017 kur : Kokneses sporta centrs

img_8538s_1.jpg25.martā Kokneses sporta hallē norisinājās ceturtā Kokneses novada ģimeņu sporta diena, uz kuru īpaši gaidīti ir vecāki ar bērniem, lai izmēģinātu sportošanu visiem kopā. Pasākumā piedalījās 50 dalībnieki, kuri izmēģināja pēc pašu ieskatiem sev vēlamās un tīkamās aktivitātes.

Tradicionāli pasākums sākās ar nelielu kopēju iesildīšanos, pēc kuras visi dalībnieki tika informēti par pasākuma programmu. Paši mazākie dalībnieki devās uz PII “Gundega” skolotāju sagatavotajām atrakcijām. Tās ar prieku izmēģināja arī skolas vecuma bērni, pārējie piedalījās dažādos individuālajos uzdevumos – striķa kārtošanā, šautriņu mešanā, frisbija mešanā, lekšanā ar abām kājām, līdzsvara noturēšanā. Pēc individuālajām sacensībām visi tika aicināti piedalīties kopējās spēlēs – astīšu ķeršanā un strītbolā. Pasākuma noslēgumā notika tradicionālie stafešu skrējienie, kuros piedalījās piecas komandas. Pateicībā par azartiskumu visas dienas garumā un cīņassparu, visi tika pie kādiem piemiņas suvenīriem un saldām balvām. Ģimeņu dienas lielākais prieks ir kopā būšana un sportisko aktivitāšu veikšana! Paldies visiem dalībniekiem par ierašanos un palīgiem par lielisko palīdzēšanu. Noteikti tiksimies arī nākamajā Ģimenes dienā un līdzīgos sportiskos pasākumos.

Lasīt visu ziņu galerija (38)

Foto izstāde KUSTOŅI

07.03.2017 - 07.05.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

koknese_bb_kustoni_1.jpg

7. marta pēcpusdienā bibliotēkā „ieradās” 20 kustoņi, pateicoties jaunajai fotogrāfei Agitai Blauai! Agita mācās I.Gaiša Kokneses vidusskolas 12.klasē un ar fotografēšanu aizraujas jau sen. Ar interesantajiem Agitas darbiem iepazināmies mūsu bibliotēkā jau pirms gada. Pa šo laiku viņa ir bijusi aktīva māksliniece, uzkrājusi izstāžu izlikšanas pieredzi dažādās vietās un, par laimi, nav zaudējusi fotografēšanas prieku!

Katra fotogrāfija Agitai un viņas ģimenei saistās ar kādu stāstu, notikumu, gandrīz visi fotogrāfiju varoņi ir viņu mājdzīvnieki - mīļoti un loloti! Viena no atraktīvajām fotodīvām piedalījās arī izstādes izlikšanas un atklāšanas jampadracī.

Lasīt visu ziņu galerija (8)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top