Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasākumi

Veltījums pavasara svētkos

10.03.2017 kur : Kokneses kultūras nams

img_8195_1.jpgVisskaistākās melodijas un dzejas vārdi ir veltīti sievietei. Kokneses novada pašdarbības kolektīvu koncerts „Tu esi trausla puķe” 10. marta vakarā Kokneses kultūras namā arī bija veltījums sievietēm šajos pavasara svētkos.

„Uzzied sniegpulkstenītes un šķiet - dzīve gaišāka kļūst!” – koncerts iesākās ar kapelas „Aizezeres muzikanti” (vadītāja Inese Skuja) dziesmām no jaunā repertuāra. Prieks par kapelas dalībniekiem, kuri ceļ godā senās kapelas muzicēšanas tradīcijas. „Kad dzied sieviešu koris „Anima”, pavasaris uzplaukt pat vēsā ziemas dienā!” – teic kora dziesmu mīļotāji. Arī šajā vakarā nerimstošu dziedāt prieku dāvāja sieviešu koris „Anima” (diriģente Lelde Kamzole-Gagaine, koncertmeistare Ilona Makareni). Jaunās un talantīgās dziedātājas un vijolnieces Montas Skujas, kura muzicē arī kapelā „Aizezeres muzikanti”, izpildītā Vara Vētras dziesma „Māmiņai” bija vissirsnīgākais koncerta priekšnesums.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Foto izstāde KUSTOŅI

07.03.2017 - 07.05.2017 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

koknese_bb_kustoni_1.jpg

7. marta pēcpusdienā bibliotēkā „ieradās” 20 kustoņi, pateicoties jaunajai fotogrāfei Agitai Blauai! Agita mācās I.Gaiša Kokneses vidusskolas 12.klasē un ar fotografēšanu aizraujas jau sen. Ar interesantajiem Agitas darbiem iepazināmies mūsu bibliotēkā jau pirms gada. Pa šo laiku viņa ir bijusi aktīva māksliniece, uzkrājusi izstāžu izlikšanas pieredzi dažādās vietās un, par laimi, nav zaudējusi fotografēšanas prieku!

Katra fotogrāfija Agitai un viņas ģimenei saistās ar kādu stāstu, notikumu, gandrīz visi fotogrāfiju varoņi ir viņu mājdzīvnieki - mīļoti un loloti! Viena no atraktīvajām fotodīvām piedalījās arī izstādes izlikšanas un atklāšanas jampadracī.

Lasīt visu ziņu galerija (8)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top