Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Vecpasākuma rediģēšana Pasākuma nosaukums gada Nakts pārgājiens

28.12.2016

img_20161228_201831_1.jpgNelielai entuziastu grupiņai no Bebriem, pašiem negaidot, dzima ideja un tika nolemts izmēģināt nelielu pārgājienu pilnīgā tumsā. Tikšanās tika norunāta Vecbebros 28.decembra vēlā pēcpusdienā pie mājas “Avoti”.

Obligāts līdzi ņemamais veiksmīgai dalībai pārgājienā bija – izturība (pastaigas ilgums vairāk kā 2 stundas), lukturītis, telefons, pagale ugunskuram, maizītes un saldumi. Apģērbs un apavi atbilstoši laika apstākļiem.

Pārgājienā devās 1 pieaugušais un 5 bērni. Soļojām pāri pļavām aiz Mežaparka uz Garo purvu. Maršruts vairāk kā 30 minūtes virzījās pa grāvja atbērtni, tālāk sekojot kompasam un lukturīšu gaismiņām, pa purvu un mežu vēl 30 minūtes. Pēc ceļā pavadītas gandrīz stundas atpūtāmies pie ugunskura, kur tika ceptas desiņas, dzerta tēja un limonāde, ēsti dažādie saldumi no katra dalībnieka līdzi paņemtajiem krājumiem.

Ko redzējām pārgājiena laikā? Tikai to, ko apgaismoja lukturu gaismas stars- koku siluetus, melnu grāvju ūdeni, vaivariņus, sfagnus, purva priedes, saulrieta puses rozīgās debesis, Bormaņu puses ciemata vai šosejas gaismu atspīdumu, ugunskura liesmas, Lielos greizos ratus un pat Polārzvaigni. Ko ieguvām pārgājiena laikā? Pavisam jaunu pieredzi un ticību- arī tumsas laikā pasaule ir tāda pati kā dienas laikā, tikai pasaulē ieejot naktī, nepieciešams rūpīgi sagatavoties!

Pārgājienā piedalījās Rūdolfs Emīls Zvejnieks, Deivids Dzerkalis, Edvards Mozga, Kristers Karlsons, Andrejs Tomass Zvejnieks.

Priecīgu Vecgada pavadīšanu un veselīgus piedzīvojumus 2017. gadā!

Sporta organizators Vecbebros

Artis Zvejnieks

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top