AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasākumi

"Ielu sacensību 2017" 2. posms – Novuss

19.11.2016 kur : Kokneses sporta centrs

19. novembrī, dienu pēc Latvijas dzimšanas dienas svētkiem, Kokneses sporta centrā koknesieši tika aicināti uz novusa turnīru, lai noskaidrotu labākos “Ielu sacensību” ietvaros. Pavisam šo iespēju izmantoja 22 dalībnieki (vīrieši un sievietes), kas atnāca un piedalījās, kā arī cīnījās par medaļām, balvām un uzvarētāja titulu.

Sieviešu konkurencē pieteicās 4 dalībnieces, pa divām dalībniecēm no jau esošajām “Ielu sacensību” komandām. Bilstiņus pārstāvēja Laila Kalniņa un Krista Štrausa, bet Beisi pārstāvēja Lita Grāve un Ineta Eihentāle. Dubultuzvara šoreiz Bilstiņiem. Laila Kalniņa uzvarēja visās spēlēs un ar 8 punktiem ieguva 1.vietu, bet otrā bija Krista, kas zaudēja Litai un Lailai, bet kopā ieguva 4 punktus. Pa 3 punktiem šoreiz Litai un Inetai, bet tā kā Ineta ieguva labāku punktu attiecību (6:8 pret 5:8), tad šoreiz ieguva 3.vietu.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Ceļojošā izstāde „Muminu ģimene no Somijas” ir Koknesē!

07.11.2016 - 19.12.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

muinu-izstade_2.jpgNo 7.novembra līdz 19.decembrim ceļojošā izstāde „Muminu ģimene no Somijas” aplūkojama Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā. Izstādi ir veidojis Somijas institūts Igaunijā sadarbībā ar trollīšu autortiesību turētāju "Moomin Characters", izdevniecību "Schildts & Söderström" un Muminu žurnāla izdevēju "Egmont". Somijas institūta Igaunijā darbības mērķis ir iepazīstināt Baltijas valstis ar somu kultūru. Izstāde Latvijā ceļo jau kopš 1994 gada ar Somijas vēstniecības starpniecību un jau bijusi vairākās bibliotēkās.

Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top