Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasākumi

Koknese sporto 19. pasākums - novuss

07.11.2016 18:30 kur : Kokneses sporta centrs

afisa_ks_19_1.jpg

Kā jau katru otro pirmdienu, arī 7. novembrī norisinājās Koknese sporto 19. pasākums, kur šoreiz tika spēlēts novuss. Pavisam 15 spēlēt gribētāji bija ieradušies Kokneses sporta centra balkonā, lai uzspēlētu šo galda spēli.

6 dalībnieki tika iedalīti bērnu grupā, kur tika aizvadīts viena apļa turnīrs. Šajā grupā par vienu no visu laiku garākajām partijām parūpējās Oskars Saulītis un Edgars Butāns, kuri savu spēli spēlēja mazliet vairāk nekā stundu un noslēdza ar rezultātu 1:1. Pēc spēles Oskars bija tik satraukts, ka paziņoja “es uzvarēju ar 1:1”. Tā kā katrs ar katru aizvadīja pa divām partijām bērnu grupā, tad šīs bija vienīgās uzvarētās partijas Oskaram un Edgaram un abi dalīja 5.vietu. Jāpiebilst, ka abi bija krietni jaunāki par saviem pretiniekiem. 4.vietā šoreiz Ralfs Lucs, 3.vietā Ivo Igaunis, kurš joprojām uzcītīgi apmeklē Koknese sporto pasākumus, 2.vietā Ēriks Vilde, bet uzvarētāja godā šoreiz Matīss Šumskis, kam vienīgā zaudētā partija pret Ēriku.

Lasīt visu ziņu

Ceļojošā izstāde „Muminu ģimene no Somijas” ir Koknesē!

07.11.2016 - 19.12.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

muinu-izstade_2.jpgNo 7.novembra līdz 19.decembrim ceļojošā izstāde „Muminu ģimene no Somijas” aplūkojama Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļā. Izstādi ir veidojis Somijas institūts Igaunijā sadarbībā ar trollīšu autortiesību turētāju "Moomin Characters", izdevniecību "Schildts & Söderström" un Muminu žurnāla izdevēju "Egmont". Somijas institūta Igaunijā darbības mērķis ir iepazīstināt Baltijas valstis ar somu kultūru. Izstāde Latvijā ceļo jau kopš 1994 gada ar Somijas vēstniecības starpniecību un jau bijusi vairākās bibliotēkās.

Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top