Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasākumi

Koknese sporto 17. pasākums - florbols

10.10.2016 kur : Kokneses sporta centrs

10.oktobrī norisinājās jau 17. “Koknese sporto” pasākums, kurā tika apgūta florbola spēle. Šoreiz bija ieradušies 38 spēlēt gribētāji, kas kopā spēja noformēt 6 komandas.

Pasākums sākās ar nelielu iesildīšanos un florbola pamatelementu apguvi. Pēc tam sekoja komandu izveide. Šoreiz lielā dalībnieku skaita dēļ tika spēlēts divās grupās. Pieaugušo grupā startēja 17 dalībnieki, kur komandas tika nosauktas kapteiņu Edgara Ancelāna, Niklāva Vingra un Ivo Kokina vārdos, bet mazie tika sadalīti pēc nejaušības principa un ieguva šādus nosaukumus – zaļā komanda, oranžā komanda un sarkanā komanda, atbilstoši piešķirtajiem virskrekliem.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top