Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasākumi

Praktiskais seminārs mākslas terapijā

18.09.2016 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

jurcenko-aloida_1.jpg18.septembrī semināru "Mākslas terapija fiziskās un garīgās veselības saglabāšanai un atjaunošanai"  vadīs veselības aprūpes speciāliste mākslas terapeite Aloida Jurčenko.

Praktiskais seminārs, kurā, izmantojot dažādus vizuāli plastiskās mākslas materiālus un tehnikas gan individuāli, gan grupā, būs iespēja atslēgties no ikdienas rūpēm, vairāk iepazīt sevi, savas stiprās puses un resursus, radoši attīstīties un pilnveidot savu personību. Iepriekšējas prasmes un zināšanas mākslā nav nepieciešamas.

Gaidīsim MT seminārā: Koknesē, Radošajā mājā, Melioratoru ielā 1A

Lasīt visu ziņu

Mākslas terapijas nodarbība Radošajā mājā

18.09.2016 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

2terap_1.jpg18.septembrī biedrības "Baltaine" Radošajā mājā notika praktiskais seminārs, kurā, izmantojot dažādus vizuāli plastiskās mākslas materiālus un tehnikas gan individuāli, gan grupā, bija iespēja atslēgties no ikdienas rūpēm, vairāk iepazīt sevi, savas stiprās puses un resursus, radoši attīstīties un pilnveidot savu personību. Semināru vadīja veselības aprūpes speciāliste, mākslas terapeite Aloida Jurčenko.

Lasīt visu ziņu galerija (12)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top