Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Nāc dejot!

17.09.2016 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

14202921_1265015003508635_1788765356_o_1.jpg

Kas ir GROOVE dejas ? 

The Groove ir vieglākā deju nodarbība, kurā būsi bijis! Tās pamatu veido dažādu stilu mūzika, kuru laikā ir jāizpilda divas līdz trīs kustības vai ritmi, bez noteiktas horeogrāfijas vai sarežģītiem deju soļiem. Deju nodarbība, kura rosina izzināt sevi, savas robežas un pārkāpt tās, baudīt kontrastus un harmoniju mūzikas ritmā. The Groove rozīnīte slēpjas tajā, ka kustības var izpildīt tā, kā pats dejotājs vēlas un dotajā brīdi jūtas. Nav nepieciešama iepriekšēja deju pieredze, Tev pat var būt “divas kreisās kājas” un “lācis uzkāpis uz auss”. Galvenais, kam ir nozīme – Tev patīk dejot! Ļauj, lai Tava personība un radošā fantāzija runā. Izdejojies no sirds un esi Tu pats! The Groove – tā ir īsta ballīte!

Arī Koknesē šī deja ir jau ienākusi. Pirmā reize bija vasarā, Likteņdārzā, bet otrā reize - 17.septembrī, Radošajā mājā. Dzirkstoša enerģija bija piepildījusi visu istabu, un dalībnieki gan relaksēti, gan dejas ritmos uzlādēti, devās mājās, bet pirms tam Agnesei Limanānei tomēr uzdeva jautājumu - kad tiksimies atkal? Un Agnese apsolīja - kādu sestdienu! Sekojiet līdzi reklāmai un nāciet ciemos uz Radošo māju!

Inguna Žogota,

biedrības "Baltaine" priekšsēdētāja

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top