Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasākumi

Kokneses kauss volejbolā

10.09.2016 kur : Kokneses sporta centrs
kokneses-kauss-volejbola-2016_1.jpg

Šā gada 10.septembrī Kokneses sporta centra hallē notika tradicionālās Kokneses novada volejbola sacensības “KOKNESES KAUSS 2016” vīriešu komandām. Turnīrs tiek organizēts, kā pārbaudes sacensības pirms LVF organizētajām sacensībām Latvijas kauss un Latvijas čempionāts. Kokneses kausa sacensībās piedalījās uzaicinātās komandas no Kokneses, Vecumnieku, Neretas, Madonas un Jēkabpils novadiem.

Visas dienas garumā, no pulksten 10:30 līdz vēlai pēcpusdienai, volejbola laukumos risinājās spraigas un interesantas cīņas. Noslēdzoties apakšgrupu spēlēm, noskaidrojās pirmās pusfinālā tikušās komandas. Tās bija komanda “Vecumnieki” un Jēkabpils “Lūši” juniors. Pēc nākošās kārtas, noskaidrojās vēl divas pusfināla komandas un divas komandas, kas spēlēs par 5.-6. vietu.

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Velobrauciens

10.09.2016 10:00 kur : Kokneses pilsdrupas un parks

velo-afisa_1.jpg

10. septembrī Kokneses viduslaiku pilsdrupās svinīgi atklāja Eiropas kultūras mantojuma dienas, kas šogad Latvijā un visā Eiropā tika svinētas no 9. līdz 11. septembrim. Dalībai Eiropas kultūras mantojuma dienām šogad Latvijas Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijai tika izvirzītas kultūrvēsturiskās ainavas, to vidū arī Daugavas ieleja no Kokneses līdz Pļaviņām, kas ir Latvijas kultūrvēsturiskā un dabas mantojuma kopuma nozīmīga daļa.

Tieši šajā dienā jau trešo rudeni Kokneses Tūrisma centrs aicināja aktīvās atpūtas cienītājus doties velobraucienā - izzinošā ekskursijā “Daugavas ieleja no Kokneses līdz Pļaviņām”. Pirms svētku atklāšanas pilsdrupās pulcējās velobraucēji ne tikai no Kokneses, Iršiem, Bebriem, bet arī no Rīgas, Rēzeknes, Jelgavas, Madlienas, Trikātas. Tik daudzi vēlējās doties ceļā pa kādreizējo Daugavas ieleju, par kuras kādreizējo skaistumu un varenību varēja pārliecināties fotogrāfiju izstādē „Atmiņu Daugava”, kura tapusi sadarbībā ar vienu no grāmatas „Atmiņu Daugava” autoriem - novadpētnieku Jāni Ivaru Padedzi.

Lasīt visu ziņu galerija (40)

Mākslas darbi uz putuplasta pārsteidz!

12.07.2016 - 12.09.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

bbl_4_1.jpgNo 12. jūlija līdz 12. septembrim Kokneses pagasta bibliotēkā apskatāma Ērika Vilaus mākslas darbu izstāde. Interesantākais ir tas, ka zīmējumi tapuši uz putuplasta. Daudzi darbi ir grebti, veidojot interesantas ēnu spēles. Autors stāsta, ka tas ir ļoti pateicīgs materiāls, jo viegli zīmēt, viegli labot un dzēst. Tā tiešām ir “visvieglākā izstāde”, kāda tikusi izvietota bibliotēkā!

Autors ir 68 gadus jauns, ar humoru apveltīts kungs, Koknesē dzīvo apmēram 4 gadus, nācis no Jelgavas puses. Zīmēt paticis jau no bērnības, bet ar īpašu prieku autors atceras laiku, kad 11 gadus strādājis Indrā par dekoratoru teātrī. Lielformāta darbos varot tā īsti izvērsties!

Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top