Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Pasākumi

Mākslas darbi uz putuplasta pārsteidz!

12.07.2016 - 12.09.2016 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

bbl_4_1.jpgNo 12. jūlija līdz 12. septembrim Kokneses pagasta bibliotēkā apskatāma Ērika Vilaus mākslas darbu izstāde. Interesantākais ir tas, ka zīmējumi tapuši uz putuplasta. Daudzi darbi ir grebti, veidojot interesantas ēnu spēles. Autors stāsta, ka tas ir ļoti pateicīgs materiāls, jo viegli zīmēt, viegli labot un dzēst. Tā tiešām ir “visvieglākā izstāde”, kāda tikusi izvietota bibliotēkā!

Autors ir 68 gadus jauns, ar humoru apveltīts kungs, Koknesē dzīvo apmēram 4 gadus, nācis no Jelgavas puses. Zīmēt paticis jau no bērnības, bet ar īpašu prieku autors atceras laiku, kad 11 gadus strādājis Indrā par dekoratoru teātrī. Lielformāta darbos varot tā īsti izvērsties!

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Pirtsslotas veselības nostiprināšanai

03.08.2016 kur : Sidrabi, viesu māja

ps_1.jpgAICINĀM VISUS INTERESENTUS UZ BEZMAKSAS SEMINĀRU-PRAKTISKO NODARBĪBU

Pirtsslotas veselības nostiprināšanai

Seminārs notiek š.g. 3. augustā plkst. 10:00 Viesu namā „Sidrabi”, Kokneses pag., Kokneses nov.

(pielikumā programma un norises vieta kartē). Lektore - Daiga Liepa, pirtniece un pirtsslotu meistare

Lasīt visu ziņu

"Koknese sporto" 13.pasākums - basketbols, pludmales volejbols

05.08.2016 kur : Kokneses sporta centrs

bilde_4_80816_1.jpg5. augustā Kokneses sporta centrs rīkoja jau 13. “Koknese sporto” pasākumu, kura ietvaros koknesieši bija aicināti ierasties Kokneses stadionā un piedalīties gan basketbola, gan pludmales volejbola mini sacensībās.

Ja pludmales volejbola laukumi Koknesē jau ir piecus gadus, tad basketbola laukums tika restaurēts tikai šovasar. Vecā laukuma vietā, kurš jau bija galīgi sabrucis, šogad ar novada domes atbalstu tika ieklāts jauns asfaltbetona segums, tika veikta laukuma marķēšana atbilstoši āra laukumu prasībām, kā arī uzstādīti jauni basketbola grozi. Laukumu regulāri izmanto vietēji jaunieši un arī pieaugušie, regulāri pavadot pēcpusdienas un vakarus sportiskā noskaņā Kokneses stadionā. Ar laiku plānots arī labiekārtot stāvlaukumu pie basketbola laukuma.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Kokles spēle Radošajā mājā

05.08.2016 11:00

3koklite_1.jpgAtkal koklēsim! Brauc, nāc, zvani un piesakies! Tel.26575499 (Inguna). Viss notiek Koknesē, Radošajā mājā, Melioratoru ielā 1A. Tieši 5.augustā, plkst.11.00!

Tevi gaidīs skolotāja Inguna Žogota.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Trešo vasaru Jāņa Krievāra piemiņas kausa izcīņa volejbolā

06.08.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

11zu_1.jpgPieminot izcilo sporta entuziastu Jāni Krievāru, trešo reizi Bebru pagasta stadionā norisinājās viņa vārdā nosauktā piemiņas kausa izcīņa volejbolā. 6. augustā gan volejbolisti, gan sacensību līdzjutēji apliecināja, ka Jāņa Krievāra iedibinātās sporta tradīcijas veiksmīgi turpinās. Tāpat kā iepriekšējos gadus šīs volejbola sacensības organizēja bebrēniete Lība Zukule sadarbībā ar Bebru pagasta pārvaldi.

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Donoru dienā Koknesē piedalās ilggadēji donori

16.08.2016 kur : Kokneses kultūras nams

3asi_1.jpg16. augustā Kokneses kultūras namā Valsts asinsdonoru centra (VADC) rīkotajā donoru dienā asinis ziedoja 43 Kokneses novada iedzīvotāji. VADC informē, ka asinis ziedot bija ieradušies 49 iedzīvotāji, bet 6 cilvēkiem šī iespēja tika atteikta zemā hemoglobīna līmeņa un citu veselības problēmu dēļ. Donors nedrīkst ziedot asinis, ja ir zems hemoglobīna līmenis, jo pretējā gadījumā tas samazinātos vēl vairāk, kā arī sagatavotā eritrocītu masa cilvēka organismā nespētu pildīt savas funkcijas. Lai paaugstinātu hemoglobīna līmeni, uzturā jālieto produkti ar augstu dzelzs saturu: dzīvnieku izcelsmes produkti, pākšaugi, rieksti, riekstu sviests, saulespuķu, ķirbju sēklas, sojas un pilngraudu produkti, zaļie lapu dārzeņi, žāvēti un kaltēti augļi.

Lasīt visu ziņu galerija (19)

Mazais „Minhauzens” Koknesē!

20.08.2016 kur : Ozolkalnu šautuve

1spo_1.jpgPirms rudens medību sezonas atklāšanas, kad mednieku prāti kļūst pavisam nemierīgi, tradicionāli augusta nogalē medību dievietei Diānai uzticīgie pulcējas Kokneses novada mednieku svētkos, lai draudzīgā gaisotnē šo dienu svinētu kopā ar savām ģimenēm. 20. augustā Kokneses pagasta „Ozolkalnu” šautuvē, kur norisinājās mednieku svētki „Kokneses novada kauss 2016”, valdīja gan īsts sacensību gars, gan sirsnīgs atkal redzēšanās prieks tiem, kuri šajā pasākumā piedalījās ne pirmo reizi.

Kokneses novada mednieku svētkus rīko mednieku klubs „Ķepainis” sadarbībā ar Kokneses novada domi, kā arī jāuzteic vietējo novada uzņēmēju lielais atbalsts balvu fondam.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Dzīvokļa izsole

23.08.2016 10:00 kur : Kokneses novada dome

IZSOLE NOTIKUSI. NOSLĒGTS PIRKUMA LĪGUMS.

Lasīt visu ziņu

Sporta spēles Dienas centrā

24.08.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

img-20160824-wa0021_1.jpg24. augustā Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs rīkoja vasaras sporta spēles, kurās piedalījās 26 mazi un lieli dalībnieki. Sporta spēles norisinājās divos posmos – tradicionālajos sporta veidos, kā, piemēram, bija jāveic dažādi elementi no basketbola, futbola, florbola, volejbola un netradicionālajos – bumbiņas pūšana no vietas, vislēnākā riteņbraukšana, plastmasas pudeļu savākšana uz laiku, riņķa griešana, kā arī sprinta stafete. Kopā bija desmit individuāli veicamas disciplīnas.

Basketbola soda metienos notika pārspēle, jo trīs dalībnieki bija iemetuši vienādu punktu skaitu, kā rezultātā pirmo vietu ieguva Ivo Igaunis, arī volejbola augstajās piespēlēs Ivo izcīnīja pirmo vietu. Arī citās disciplīnās uzvarētāju vārdi atkārtojās - vislēnākajā riteņbraukšanā un riņķa griešanā uz laiku pirmās vietas ieguva Paula Sārta; pirmās vietas ieguvējs gan florbola, gan futbola elementos bija Andis Benuševics, turpretī Viesturs Mazulis abas godalgas ieguva sprinta stafetē un volejbola zemajās piespēlēs. Plastmasas pudeļu ātrlasīšanā pirmo vietu izcīnīja Ilze Delvere, bet bumbiņas pūšanā no vietas pirmais bija Emīls Graubiņš.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Atā vasarai – Sveika skola!

31.08.2016 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

6dina_1.jpg31. augustā Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā tika rīkots koncertuzvedums, ko bija sagatavojuši paši apmeklētāji – bērni un jaunieši, ar dziesmām un dejām.  Koncertiņš tika veltīts vasarai – brīvajam, bezrūpīgajam laikam, kas jau aizvadīts un mācību gada sākumam, kuru katrs savā apziņā vai zemapziņā gaidīja.

Ar dāvanām, mīļiem vārdiem un laba vēlējumiem uz koncertu bija ieradusies arī Līva Skābarniece, bijusī ĢADC vadītāja, kas novēlējumus veltīja ne tikai māksliniekiem, bet visiem, kas bija ieradušies.

Lasīt visu ziņu galerija (6)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top