Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknese sporto 68, Strītbols

17.02.2020 18:20 - 20:30 kur : Kokneses sporta centrs

dsc01344_1024x768.jpgStrītbols Kokneses sporta hallē nebija spēlēts sen, tāpēc “Koknese sporto” organizatori nolēma par 68.pasākuma tēmu izvēlēties tieši strītbolu – vienu no populārākajām sporta spēlēm Koknesē. Par tās popularitāti liecina arī dalībnieku skaits – 46 strītbolisti un strītbolistes vecumā no 11-36 gadiem.

Atnākušie sportisti noformēja divas grupas – A grupu un B grupu, kas katra sacentās atsevišķi. A grupā spēlēja potenciāli spēcīgākās septiņas komandas, bet B grupā cīnījās atlikušās 8 komandas. Komandu veidošana šoreiz tika uzticēta “kapteiņiem”, kuri tika izvēlēti ņemot vērā viņu individuālo meistarību. Spēcīgākajā jeb A grupā uzvarēja komanda, kurā spēlēja Otto Bērziņš, Rojs Eglītis un Ralfs Markavs, otro vietu ļoti sīvā cīņā ieguva Didzis Bērziņš, Matīss Šumskis un Evars Geršebeks, bet trešo vietu supersīvā cīņā izcīnīja Nauris Korklišs, Ingars Kļaviņš un Deniss Akula. Šoreiz jāteic, ka spēles A grupā bija ļoti saspringtas un līdzīgas, jo neviena komanda neguva uzvaras visās spēlēs un nebija arī tādas komandas, kas nebūtu guvusi vismaz divas uzvaras. Piemēram, 3. un 4.vietas ieguvējas savaca 2,5 punktus, bet 5.-7.vietas komandas ieguva pa 2 punktiem no 6 iespējamajiem. Tas vien liecina par līdzīgo spēlētāju līmeni šajā sporta veidā Koknesē.

B grupā vislabāk nospēlēja Toma Škutāna komanda, kas otrajā vietā atstāja Ivo Igauņa komandu, bet trešā un ceturtā vietā šoreiz komandas ar identiskiem radītājiem – vienāds uzvaru skaits, vienāda punktu attiecība un neizšķirts savstarpējā spēlē bija Endija Soldana un Ata Blaua komandām.

“Koknese sporto” pasākumu mērķis ir iesaistīt sportiskās aktivitātēs pēc iespējas vairāk iedzīvotāju, neatkarīgi no viņu sportiskās meistarības, vecuma un dzimuma. Un šoreiz tiešām liels prieks, ka ieradās arī “jaunas” sejas, kas iepriekš “Koknese sporto” pasākumos nebija redzētas. Visiem potenciālajiem pasākuma apmeklētājiem nākotnē vēlamies teikt, ka uzvaras izcīnīšana šajā pasākumā ir otršķirīga (lai gan vienmēr uzvarētājs tiek noskaidrots) un galvenais ir piedalīties, izsportoties no sirds, iemācīties ko jaunu un iepazīties ar citiem sportiskiem cilvēkiem. Tāpēc vienmēr cenšamies pasākumu veidot kompaktu, intensīvu un tādu, lai visiem atnākušajiem būtu pēc iespējas vienlīdzīgāks aktivitātēs pavadītais laiks. Nākamais “Koknese sporto” notiks 2.martā. Varbūt Tev ir kāda ideja labam tematam šīm pasākumam?

KSC

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top