Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Evitas Gūtmanes grāmatas atvēršanas svētki

15.02.2020 13:00 kur : Kokneses pagasta bibliotēka

img_20200215_121851.jpg15.februārī, vēl dzīvojot Valentīna dienas noskaņās, Kokneses pagasta bibliotēkā savu dzejas grāmatiņu  "Sapņi manā kabatā" apmeklētājiem atvēra Evita Gūtmane. Viņa pie mums jau bija viesojusies iepriekš, izstādot savus keramikas darbus un piedaloties dzejas kopgrāmatiņas pasākumā ar vairākām citām autorēm. Sestdien visa mūsu uzmanība bija pievērsta tikai Evitai! Savukārt mēs pārpārēm izbaudījām Evitas šarmu! Bibliotēkas telpas piepildīja viņas sievišķība, miers, harmonija, sirsnība un tāds īpašs acu skatiens, kurā deg viss, ko viņa dara! 

      Evita pārsteidza mūs ar vairākām savām talanta šķautnēm - telpu un noskaņu papildināja viņas gleznas, māla veidojumi iepriecināja, aizdomāties un ieklausīties lika brīnišķīga, izjusta dzeja un dziesmas (jā, Evitai ir skaista un skanīga balss!) un, protams, arī gardā pašceptā kūka! Paldies Dzintrai Žanno, kura muzikāli papildināja Evitu ar ģitāras spēli un dziesmām! Jūs esat brīnišķīgs tandēms!

Evita ļāva izvēlēties un nolasīt dzejoļus no savas grāmatiņas arī klātesošos, saņēmām grāmatu arī dāvanā - par to varēs priecāties Kokneses dzejas cienītāji!

     Noslēdzošajā grāmatas dzejolī  Evita raksta: "Uzrakstot grāmatu, tu vairs neesi izplūdis stāvs, kas mēmi smaida un nesaprot, ko gaida."

     Paldies par kopā būšanu visiem, visiem! Evita savā brīnišķīgajā gaiši zilajā kleitā burtiski ziedēja un lika mums sajust pavasari un ziedēšanu arī sevī!

 Ingrīda Grūbe,

Kokneses pagasta bibliotēkas bibliotekāre

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top