Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/9538/sporta_halles_irsi_desmit_darbigi_gadi
Drukas datums: 01:31:52 26.01.2021

Sporta halles "Irši" desmit darbīgi gadi

07.12.2019 17:00 kur : Iršu pagasta sporta halle

img_8508.jpg"Laiki mainās, laiki iet." Šā gada 7.decembrī sporta hallē "Irši notika pasākums "Hallei "Irši"- 10". Pasākums iesākās ar svinīgu uzrunu un nelielu atmiņu stāstu par laiku no halles idejas līdz tapšanai.

Jau  kopš 1984. gada Pēteris Keišs saskatīja Iršu jauniešos lielu sportisko potenciālu un bija pārliecināts, ka volejbolistiem un pārējiem sportot gribētājiem ir nepieciešama sporta halle, taču ideja nerealizējās. 2009. gadā teritoriālās reformas rezultātā pagastiem tika piešķirts finansējums. Protams, saņemtos līdzekļus varēja ieguldīt dažādi. Lai arī kā bija, Iršu pagasta padomes priekšsēdētājs Pēteris Keišs un deputāti drosmīgi lēma, ka Iršu hallei būs būt. Par to, ka lēmums bija pareizs un vieds liecina darbi – Iršu volejbolistu komandai šogad nosvinēja 35 gadu jubileju, halle ir atpazīstama Latvijā, telpās tiek realizēti dažādi projekti, notiek vērienīgas volejbola sacensības, skolēniem ir iespēja sportot mācību stundās un daudz kas cits.

Šajā svētku dienā Iršu pagasta pārvalde vēlējās teikt paldies cilvēkiem, kuri ieguldījuši lielu darbu halles attīstībā piešķirot apbalvojumu -  unikālu kausu "Godam darīts". Apbalvojumu saņēma:

  • Idejas autors hallei "Irši" – Pēteris Keišs, kuru raksturo vārdi, uzdrīkstēšanās, krietnums, varēšana, pamatīgums, tālredzīgums, cilvēciskums, sirsnīgums, diplomātiskums, lojalitāte un stipra griba.
  • Halles celtniecības projekta pārvaldītāja – Raina Līcīte, kuru raksturo vārdi, augsta atbildības sajūta, izaicinājums, drosme, sadarbība, atvērtums, neatlaidīgums, apzinīgums, idejiskums, strādīgums un vēlme darboties.
  • Celtniecības procesa realizētājs - Aigars Kalniņš, kuru raksturo vārdi, korektums, pacietība, profesionalitāte, kvalitāte, atbildība, sadarbība, uzņēmība, organizētība un vienkāršums.
  • Halles pārvaldnieks 10 gadu garumā - Dzintars Greļs, kuru raksturo vārdi, radošums, prasīgums pret sevi un citiem, mērķa skaidrība, kreatīvisms, neatlaidīgums, sadarbība, mākslinieciskums, viesmīlība, analītiskums, tiešums, pašpārliecinātība, strādīgums un lojalitāte.
  • Skolas sporta dzīves vadītāja – Olita Ruža, kuru raksturo vārdi, enerģiskums, pozitīvisms, atsaucīgums, rosīgums, darbošanās, pārliecība, atvērtums, mērķtiecīgums un aizrautība.

Pateicības tika izteiktas arī visiem partneriem, ar kuriem pa šiem 10 gadiem bija izveidojusies veiksmīga sadarbība. Kā arī jauniešiem, kuri turpina godināt volejbola tradīcijas Iršos un palīdzēja pasākuma tapšanā.

 Vēlreiz sirsnīgs paldies mūsdienu deju studijas "Dancing Crystal" dalībniekiem un viņu vadītājai Tatjanai Zagorskai, kuri pasākuma laikā sniedza krāšņus un atraktīvus priekšnesumus,  kā arī Vitai Kažociņai par jubilejas kūkas noformējumu.

Informāciju sagatavoja:  sporta darba organizatore Olita Ruža