Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiemPiedalies uzņēmēju konkursāKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Aizsākusies jauna volejbola tradīcija

23.11.2019 kur : Iršu pagasta sporta halle

23. novembra rītā, sporta hallē “Irši “, iesākās  volejbola sacensības "Volis 4:4". Lai arī āra valdīja aukstums, tas  nekaitēja volejbola entuziastiem ierasties kuplā skaitā. Kopumā šajā dienā piedalījās 9 vīriešu komandas no tuvākas un tālākas apkārtnes - "Madona", "Madliena", "Vecbebri", "Jaunība", "Mopēds"  z/s "Bezdelīgas", "Ķeipene", "Pļaviņu novads" un, protams "Irši". 

Sacensību sākumā komandas tika sadalītas A un B grupās, kur A grupa komandas spēlēja divus setus līdz 15. punktam, bet B grupas divus setus līdz 18. punktam.

 Spilgtākās emocijas varēja novērot pusfinālā. Šķita, ka kādai no komandām nav iespējas uzvarēt, taču zaudēt arī negribējās un visu izšķīra trešais sets, pēdējie punkti. Katrs pēdējais punkts laukumā tika izcīnīts un skatītājos izraisīja gaviļu un uzmundrinājuma saucienus.

Sacensību beigās komandu starpā tika noskaidroti paši stiprākie un veiksmīgākie.  Pirmajā trijniekā ierindojās: 1. vieta "Jaunība", 2.vieta "Irši", 3. vieta z/s "Bezdelīgas". Sacensību laikā tika vēroti volejbola spēlētāji un noteikti šajā dienā labākie - Raivis Pālēns, Viesturs Mozga, Sandis Turlejs, Vadims Koreniks.

Paldies sakām sacensību dalībniekiem par jaunas tradīcijas "Volis4:4" aizsākšanu, Iršu pagasta pārvaldei par sagādātajām medaļām un kausiem, un Greļu ģimenei par pārsteiguma balvām labākajiem spēlētājiem un cienastiņu pusdienu pauzītē.

Uz tikšanos jau nākošajās aktivitātēs!

Olita Ruža, 

 sporta darba organizatore Iršu pagastā

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top