Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Spēles “Mafija” meistarklase

01.11.2019 15:00

img_20191101_150820.jpgJau vairākus gadus Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā atzīmē Halovīnu gan ar savlaicīgi izliktu literatūras izstādi, kurā var atrast spoku, vampīru un mistisku būtņu fantāzijas stāstus, pasakas, romānus ar baisiem, jocīgiem un spocīgiem notikumiem, gan spocīgu kostīmu izveides idejas, tradīcijas aprakstus, telpu  noformējuma idejas un piemērota cienasta receptes, gan ar kādu pasākumu. Pēdējos trīs gadus bibliotēkā ar lielu interesi un azartu tika spēlēta stratēģiskā lomu spēle "Mafija", kurā dalībnieki iejūtas izlozētajās lomās un risina mīklainus slepkavību notikumus kādā mazpilsētā.

Spēle bērniem ļoti patīk un bieži man lūdz iedot spēles kārtis un noteikumu uz kādu citu pasākumu – klases vakaru vai dzimšanas dienas ballīti. Tāpēc šogad izlēmu rīkot Mafijas meistarklasi, kurā varēs veidot savas kārtis, maskas, iemācīties spēli vadīt vai spēlēt tie, kuri to nekad nav darījuši. Meistarklases laikā dalībnieki gan izveidoja kāršu komplektus, gan atsvaidzināja spēles personāžu tiesības un pienākumus, izveidoja katrs savu masku un paspēja vēl izspēlēt divas spēles partijas.  Prieks, ka bērnus spēj aizraut arī spēles, kuras nav saistītas ar vadierīcēm.

 Paldies meistarklases dalībniekiem un uz tikšanos citos pasākumos, nāc arī tu uz bibliotēku lasīt, spēlēt spēles, mācīties vai pavadīt brīvo laiku ar draugiem un ģimeni!

 Teksts un foto:

 Antra Vasiļevska,

Kokneses pagasta bibliotēkas

Bērnu literatūras nodaļa

 

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top