Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

"Kokneses rudens 2019" zoles turnīrā uzvar Agris Bergmanis

26.10.2019 10:00 - 18:00 kur : Kokneses sporta centrs

26. oktobrī Kokneses sporta centrā jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās pusreitinga zolītes turnīrs “Kokneses rudens 2019”.

Sacensībās piedalījās 40 dalībnieki no Kokneses, Aizkraukles, Jēkabpils, Līvāniem, Rīgas, kā arī zolmaņi no Madonas un Bauskas novada.  Par šī turnīra čempionu ar 37 punktiem kļuva– Agris Bergmanis no Bauskas novada, otrajā vietā ar 31 punktu atstājot savu novadnieku Āri Jaunzemu, bet trešajā vietā ar 30 punktiem – koknesieti Egīlu Baltceru. Labāko un prasmīgāko zolmaņu sešiniekā iekļuva rīdzinieks Imants Parādnieks ar 28 punktiem un 78 acīm, nodrošinot 4. vietu turnīrā. Piektajā vietā Atis Verebs no Cesvaines ar 28 punktiem un 33 acīm, bet 6. vietā ar 27 punktiem un 108 acīm Arnis Čanders no Krustpils.

Čempiona titula ieguvējs tika noskaidrots septiņu kārtu garumā, kur katra kārta ilga 55 minūtes. Pirmajā kārtā spēlētāji uzsāka turnīru pie izlozētā galda, bet tālākās kārtās sēdās pie tiem galdiem, kur viņus ierindoja tā brīža sniegums.

No koknesiešiem šajā turnīrā piedalījās un 7. vietu ieguva Ralfs DūniņšĒrikam Krupenkinam 12.vieta , bet Didzim Bērziņam 15. Vieta.

No Latvijas Zoles reitinga pirmā simtnieka šajā turnīrā piedalījās Ilgvars Gritāns no Viļāniem (7. vieta reitingā, 14.vieta turnīrā), Andris Mugurēvičs no Barkavas (33. vieta reitingā, 17. vieta turnīrā) Andris Loginovs no Bauskas (57.vieta reitingā, 30.vieta turnīrā), Genādijs Jeršovs no Kalsnavas (50.vieta reitingā, 36. vieta turnīrā). Agrim Bergmanim Latvijas Zoles reitingā 49.vieta, bet šajā turnīrā uzvara!

"Kokneses rudens 2019" REZULTĀTIKSC

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top