Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Koknese sporto 63, Beisbols

18.06.2019 18:30 - 22:00 kur : Kokneses sporta centrs

65054397_625746371277335_2000577839283306496_n.jpg18.jūnija vakarā “Koknese sporto” 63. pasākuma ietvaros Kokneses stadionā jau otro reizi viesojās beisbola komanda “TSI Rīga” un tāpat kā gadu iepriekš interesentus iepazīstināja ar beisbola pamatiem, kā arī pasākuma otrajā daļā kopā ar visiem dalībniekiem aizvadīja beisbola treniņspēli.

Beisbols ir viens no populārākajām sportaveidiem ASV, kur tam ir liela skatītāju auditorija un spēcīgs čempionāts. Eiropā beisbola atpazīstamība ir krietni mazāka, un Latvijā ar šo sporta veidu nodarbojas viena komanda, “Koknese sporto” 63. pasākuma viesi un vienlaikus saimnieki – “TSI Rīga”. Galvaspilsētā bāzētā komanda atrada laiku, lai atkārtoti atbrauktu uz Koknesi un parādītu, kā spēlē beisbolu. Rīgas komanda bija ieradušies kuplā skaitā, un sanākušos interesentus labprāt iepazīstināja ar dažādām spēles taktiskām niansēm, tehniskiem paņēmieniem un noteikumu traktējumu.

Pasākuma ievadā “TSI Rīga” spēlētāji novadīja iesildīšanās daļu un ļāva praktiski izmēģināt beisbola pamatelementus – metienu, ķērienu un atsitienu. Pēc tam ar praktiskiem piemēriem paskaidroja spēles pamatnoteikumus un pasākuma otrajā daļā izveidoja divas komandas, lai aizvadītu treniņspēli ar pilnu ekipējumu.

Pateicamies “TSI Rīga” beisbola komandai un visiem sportotgribētājiem par atsaucību un interesi, kā arī tiekamies nākamajos Kokneses sporta centra pasākumos!

Didzis Bērziņš, KSC

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top