AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Bērni jau ir laime. Viņi nes laimi mājās. ( R. Blaumanis)

01.06.2019 09:30

img_20190604_wa0118.jpg1. jūnijā – Starptautiskajā Bērnu aizsardzības dienā, Iršos, pasākumā "Ģimenes veselības diena", bērni un viņu vecāki smēlās prieku un veselīgas izklaides sporta laukumā un hallē. Ģimeniskās atpūtas dienas programma visiem piedāvāja piedalīties dažādās aktivitātēs, kuras galvenokārt bija saistītas ar veselīgu dzīves veidu, vecāku un bērnu kopā būšanu un azartisku darbošanos.

Nodarbībā Putras meistarklase tika apgūta "modernās" putras Bounty vārīšanas māka. Šī putra ļoti garšoja bērniem. Tā nebija saldināta ar cukuru. Kokosriekstu pienā vārīto rīsu putru pasniedza kopā ar šokolādi un grauzdētām kokosriekstu skaidiņām.  Putra garšoja fantastiski un kā izrādās ir īsts enerģijas lādiņš.

Pasākuma dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar profesionālo sporta veidu, ko piedāvāja REDRIFT. Tēviem un dēliem šī aktivitāte - radio kontrolējamo drifta mašīnu trase tēviem un dēliem izvērtās  par atpūtas dienas "naglu".  Individuālajās disciplīnās "Sienāzītis"- lekšana ar lecamauklu, rekordu uzstādīja Raivis Pālēns, bez apstājas lecot vairāk kā 600 reizes. Preses vingrojumi vislabāk veicās Aivim Vītolam ( vairāk kā 300 reizes) un "Lielo apli" Jānis Rudzons apskrēja 30 reizes.            

Šogad aktivitāte "Esi īsts Iršēnietis!" balstījās uz  loģisku domāšanu. Tāpēc uzvarēja tā komanda, kura nevis ātrāk skrēja, bet prātīgāk domāja.

Pašiem mazākajiem Iršu bērniem ļoti patika rosīties piepūšamo atrakciju labirintos. Par atrakcijā parūpējās ražošanas uzņēmums JELD – WEN.

Ugunskurā vārītā spēka putra visiem dalībniekiem lieliem un maziem labi garšoja un deva enerģiju visai dienai.

Pasākums tika rīkots projekta nr. 9.2.4.2./16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!"

Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja Dace Grele

Biedrība "Zaļā ozollapa"      

          

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top