Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/pasakumi/8654/ratvasaras_darza_svetki_vecbebros
Drukas datums: 11:29:18 04.06.2020

"Ratvasaras dārza svētki" Vecbebros

25.05.2019 19:00 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

25. maija pievakarē Mežaparka estrādē skanēja priecīgas balsis un virmoja atkal satikšanās prieks. Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Rats" uz savu pirmo kolektīva sadanci bija aicinājis ciemos dejas ceļā iepazītus draugus. Ratvasaras dārza svētkos nerimstošo dejot prieku atklāja Meņģeles senioru deju kolektīvs "Sumulda", vad. Ilze Jankuna, vidējās paaudzes deju kolektīvs "Irši", vad. Inta Balode, Kokneses kultūras nama jauniešu deju kolektīvs, vad. Kornēlija Reisnere un Agra Bērziņa. Tālāku ceļu bija mērojuši vidējās paaudzes deju kolektīvi: "Dandzis" no Ķeipenes, vad. Ilze Jankuna un "Vidupe" no Pļaviņām, vad. Jānis Reiters, kā arī jauniešu deju kolektīvi "Rūdis" no Ērgļiem, vad. Antra Grīnberga un "Daugaviņa" no Pļaviņām, vad. Ineta Reitere.

Deju rakstos savijās jaunība un briedums. Tik liela deju dažādība, to raksturs ļāva skatītājiem sajust dejas spēku, kur mūzika, vārdi, grācija, plastiskums, kopā ar dancotāju smaidiem un dzirkstošajām acīm parādīja - es mīlu deju, tā ir daļa no manas dzīves!

Liels paldies "Rata" dejotājiem par ļoti pārdomāto un ieguldīto darbu pasākuma sagatavošanā. Vislabākais novērtējums tam ir labie vārdi un pateicības gan no kolektīviem, gan skatītājiem.

Jolanta Pīķe,

Kultūras darba organizatore

Foto: Ingus Pugačovs