AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Ūsiņu tirgū

05.05.2019 09:00 kur : Biedrības “Baltaine” Radošā māja Koknesē

20190505_093124.jpgKad zāle jau sprīdi gara un Ūsiņš atnesis kokiem zaļas lapas, svinami Ūsiņi, svētki, kas iekrīt tieši pa vidu starp Lielo dienu un Jāņiem! Koknesē, biedrības "Baltaine" ļaudis, Radošajā mājā visus aicina šajā dienā andelēt, pirkt un pārdot, lustēt, muzicēt un būt kopā Ūsiņu tirgū. 

Arī šogad bija gan tirgotāji, gan pirkt gribētāji, gan tie, kas muzicēja, gan tie, kas klausījās... Ja nu Tu tur nebiji, tad neko darīt... Meklē citu reizi ceļu uz Radošo māju, jo šeit vienmēr Tevi uzņems atsaucīgi ļaudis! Būs gan danči, gan rotaļas! Kas nu kurā reizē piederas... Ja tirgus diena - tad tirgus lustes! Ja dzimšanas dienas svinības, tad citi prieki. Ja gribi pavadīt laiku kopā ar saviem darba kolēģiem vai skolas biedriem, tad atkal citādāk! 

Pie mums iespējams gan gardi paēst, gan saturīgi laiku pavadīt, gan izlocīt kājas latviskās rotaļās, spēlēs un dančos, gan labi iepirkties! Netici? Atnāc, atbrauc un paskaties! Zvani pa t.26575499 un piesakies! 

Bet tirgus lustes nu jau aiz muguras... Paldies visiem par kopā būšanu! Paldies tirgotājiem un paldies čaklajām biedrības "Baltaine" bitītēm!!! Zupa bija garda! Un puķu sīpoli, kāršu pupiņas, ūdens kliņģeri (tie gan jau apēsti), audumi jauniem brunčiem nu ir arī manā mājā... Zupa pieēsta, spēlēts un dziedāts! Ko vēl var vēlēties...! Radošajā mājā tagad būs vēl viena interesanta attīstošā koka spēle... Kad atnāksi, tad redzēsi, bet vispār - VISS, KO ļoti, un no sirds VĒLAMIES, TAS PIEPILDĀS! Lai izdodas Tev un izdodas man! Uz tikšanos!

Inguna Žogota, 

biedrības "Baltaine" priekšsēdētāja

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top