Lapas karte
AA+A++
A AAA
Svarīga informācija iedzīvotājiem covid 19
Svarīga informācija iedzīvotājiem360 aero tūreKokneses novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrsKoknese veselīgāka vide visiemReimigrācijaKoknese investoriemKokneses sporta centrs logoAinavu dārgumiVikingu lielaiva NamesisVelonomaOgres tehnikumsLikteņdārzsKokneses pilsdrupasKokneses pagasta bibliotēkaĶILUPEŠķiroto atkritumu savākšanas laukumsvugd

Aktīvi, zinoši un veseli bērni Iršos

30.03.2019 11:00 kur : Iršu pagasta sporta halle

irsi300319_10_1.jpgŠī gada 30. martā Iršu hallē notika pasākums "Aktīvi, zinoši un veseli bērni Kokneses novadā- Iršu zelts", projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/019 ”Koknese- veselīgākā vide visiem” ietvaros. Pasākuma organizētājs biedrība "Irsis”.

Sportiskajās aktivitātēs un veselīga dzīves veida izzināšanā piedalījās 4 komandas "Zelta Kniedes", "Riekststāri", "Riekstkoži" un "Iršu Lūši". Komandu sastāvos bija  dažāda vecuma bērni. Netrūka arī līdzjutēju, kas bija  labs atbalsts un uzmundrinājums. Pasākuma dalībnieki iesildījās ar vispārattīstošiem vingrinājumiem, kurus vadīja sporta pedagoģe Olita Ruža. Komandas tika sadalītas dažādās disciplīnās: "Tenisa volejbols", "AŠP", "Mānīgā plūmīte", "Veiklā roka", "Sijātava", "Gudrinieks" un "Veselīgs uzturs", kā arī "Lielā stafete". Veicot disciplīnas, bija nepieciešams pielietot dažādas iemaņas un spējas: fiziskā sagatavotību, veiklību, veiksmi, atjautību. Lieti noderēja zināšanas par veselīgu uzturu. Pasākuma laikā tika noskaidrots, kādu negatīvu ietekmi uz cilvēka organismu atstāj atkarību izraisošo vielu lietošana.

Pasākumā azarts mijās ar prieku un degsmi. Atelpas brīžos neizpalika jaunu zināšanu iegūšana par veselīgu dzīves veidu. Paši mazākie bērni relaksējās bumbiņu vannā, spēlējās ar klučiem, baudīja rotaļu mājas noslēpumainību un veica dažādas sportiskas aktivitātes. 

Visas komandas tika aicinātas piedalīties viktorīnā, "Veselīgs uzturs".  Praktiski darbojoties, jebkurš interesents varēja pats  aprēķināt, cik kaloriju dienā ir nepieciešams apēst, lai būtu vesels. Viktorīna sniedza daudz informācijas par vitamīniem un to nozīmi. Kā galvenais izziņas avots tika izmantots žurnāls "Ilustrētā Junioriem".  Šī ir lieliska lasāmviela bērniem un pieaugušajiem, kuru nodrošināja Iršu pagasta bibliotēka.

Pasākums noslēdzās ar rezultātu apkopošanu par teorētiskajām zināšanām un sportiskajām aktivitātēm. Visas sporta dienas garumā bija jūtams cīņas gars. Dalībnieki tika apbalvoti gan individuāli, gan komandās. Visas komandas tika apbalvotas par aktīvu piedalīšanos. Kopvērtējumā komandas ieguva: 1. vieta "Iršu Lūši", 2. vieta "Riekstkoži", 3.v. "Zelta Kniedes" un 4.v. "Riekststāri".

   Biedrība "Irsis"            

                                                                                                           

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top